Eski-ev-yenileme-tadilat-projem-bitti

Eski Ev Yenileme Tadilat Projem Bitti

Eski ev yenileme ve tadilat projem bitti. Ev tadilat ve dekorasyonu böyle yapılır! Yeni bir dekordelisi projemizde daha birlikteyiz. Bu makalemizde, tamamen yenilediğimiz güncel olarak bitirdiğimiz ve değerli müşterimize eksiksiz olarak teslim ettiğimiz dairede sizlerle birlikte gezintiye çıkacağız.

Eski Ev Yenileme Tadilat Projem Bitti – Standartların çok üzerinde bir komple ev tadilat projesi oldu. Neler yaptığımızı, hangi malzemeleri kullandığımızı, iş günü sayımızı, bu tadilat projemizin maliyetini kısacası tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Dekordelisi olarak ev tadilat paket seçeneklerimizle her zevke, ihtiyaca ve bütçeye hitap etmeyi hedefledik. Ekonomik paket, popüler paket ve vip ultra lüks paket seçeneklerimizle birçok fırsatı evlerinize getiriyoruz. Beklentilerin üzerinde ve gayet ekonomik fiyatlarımızla tadilatı yapılmayan ev kalmasın istedik.

Tadilat paketlerimiz için (bknz): Popüler Ev Tadilat Paketimiz

Eski Hali

Yeni Hali

Eski Ev Yenileme Tadilat Projemiz Bitti

Bu projemiz popüler tadilat paket seçeneğimizdir. Web sitemizi ziyaret ederek veya iletişim numaralarımızı arayarak paketlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Veya online teklif formumuzu doldurarak oldukça ekonomik ve profesyonel olan fiyat teklifimizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Fakat ciddi anlamda standartların çok üstünde imalatlar ve uygulamaları kapsıyor. Eski ev yenileme ve tadilat projem bitti. Haydi gelin şimdi neler yaptığımıza bir göz atalım.

Yapım Aşamalarımız (Video izle)

Kısa kısa neler yaptığımızdan bahsetmek istiyorum. Sonrasında daireyi birlikte gezmeye devam edelim. Tüm tasarımları, imalatları ve modelleri değerli müşterimizle birlikte belirledik ve karar verdik. Tüm hazırlıklarımızı yaptık ve işimize hızlı bir şekilde başladık. Yapım aşamalarımızı ve dairenin ilk halini yukarıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. Sırasıyla yaptığımız tüm çalışmalar şu şekilde oldu. Eski ev yenileme ve tadilat projem bitti.

Eski Ev Yenileme Projemizde Neler Yaptık?

Tüm yapılı eski malzemeleri söktük ve hafriyatları attık. Tüm zemin ve duvar fayanslarını, elektrik ve su tesisatlarını, kapıları, yapılı mobilyaları, parkeleri, denizlikleri, mutfak balkon arası duvarı kısacası a dan z ye ne varsa hepsini yenilemek üzere söktük ve hafriyatımızı attık.

Mobilya imalatlarımıza ait olan 3d modellerimizi yaptık ve değerli müşterimizden imalat için onayımızı aldık. Mobilya imalatlarımız şunlardır; lake kapak mutfak dolapları, yaşam ünitesi, decapol tezgah, yine decapol tezgah malzemesi ile tezgah arasını tamamlayacağız ve fayans kullanmayacağız. granit eviye, vestiyer, balkonda bir adet yüklük dolabı, banyo ve tuvalet dolabı. Kırım ve yıkım işlerimizi müteakip onaylanan mobilya imalatlarımıza atölyemizde başladık. Eski ev yenileme ve tadilat projem bitti.

Daire içindeki imalatlarımıza, elektrik ve su tesisatlarını tamamen yenilemekle devam ettik. Tüm kabloları, elektrik düğme ve prizlerini, sigortaları yeniledik. Banyo ve wc de bulunan tüm temiz ve pis su tesisatlarını yenileri ile değiştirdik ve testlerimizi yaptık. Tüm batarya ve çeşmeleri Artema marka ile değiştirdik.

Tavanlara led ve spot aydınlatmalı asma tavanlarımızı yaptık ve aydınlatmaları taktık. Mutfak ve koridora gergi tavanlarımızı yaptık. Koridor ve salon duvarlarına komple lüks duvar kağıtlarımızı yaptık. Tavan ve duvarlara alçı sıvamızı yaparak silinebilen renklerde silikonlu su bazlı boyamızı uyguladık.

Tüm banyo, wc duvar ve zeminlerinin fayanslarını yeniledik. Mutfak ve balkon zeminlerinin fayanslarını granit ile değiştirdik. Banyo ve wc tavanlarına asma tavanlarımızı yaptık. Duşakabin ve asma klozetimizi taktık.

Tüm salon, koridor ve oda zeminlerine Çamsan Modern serisi birinci sınıf laminat parkelerimizi yaptık. 10’luk antresit renk lake süpürgeliklerimizi sabitledik ve tüm kapı geçiş profillerimizi taktık.

Çelik kapımızı yeniledik. Tüm iç kapılarımızı üst duvarlarını 15’er cm kırarak boydan uzattık ve lake antresit renk yeni lüks lake kapılarımızın imalatlarını ve montajlarını tamamladık.

Tüm daire içi imalatlarımız bitince atölyede imalatları biten mobilyalarımızı getirdik ve montajlarını tamamladık. Mutfak tezgah arası ve tezgah üstü decapolümüzü de hazırladık sabitledik.

Eski ev yenileme ve tadilat projem bitti. Bu kadar emeği, masrafı ve özveriyi kısacık bir videoya sığdırmak ne kadar kolay değil mi? Maalesef hiç te böyle anlatıldığı kadar kolay olmuyor elbette. İşlerin planlanması, malzeme teminleri, işinin ehli ustalarının bulunması, kazasız belasız işin yürütülmesi, doğru malzemelerin doğru ustalarla buluşturulması, model seçimlerinin ve tasarımların doğru ve bilinçli yapılması gibi daha bir çok deneyim ve tecrübenin bir araya gelmesi gerekmekte. Komple ev tadilat işleri ciddi anlamda tecrübe ve ustalık istiyor.

Biz dekordelisi ailesi olarak, işimizin ve sözümüzün daima arkasındayız. Ben bir mimar veya mühendis değilim. Fakat açık yüreklilikle söylüyorum ki, ben bu tür anahtar teslim tadilat işlerinde rezil olan çook mimar mühendis gördüm. Onlar çizerler, bizler gibi profesyonel ekiplere devrederler. Bizim gibileri bulamadıkları zaman çizdikleride, masraflarıda hep boşadır. Başarısız ve üzücü sonuçlarla karşılaşılıyor. Çünkü işleri kitap defter üzerinde çizenler değil, işin tozunu yutan ustalar yapıyor. Herkesin emeğine saygımız sonsuz. Mimar ne kadar profesyonel çizim yaparsa yapsın, ne kadar pahalı malzemeler kullanılırsa kullanılsın, eğer ustalar acemi veya disiplinden uzaksa maalesef sıklıkla karşılaştığımız görüntüler ortaya çıkıyor.

Eski ev yenileme ve tadilat projem bitti. Daha fazla bilgi,görsel ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

Ayrıca Bknz: Ev Tadilat Fiyatları

Son Hali (Video İzle)

7/24 İLETİŞİM: 0850 495 0 552

SAYGILAR SUNUYORUZ.

ETİKETLER: ev yenileme, eski ev tadilatı, inşaat, ev dekorasyon, dairenin tamirat işleri, home decor, home decoration, ankara dekor firması, orta kalite ev tadilatı,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir