Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesinin daha sonuna geldik. 14 gün gibi kısa bir sürede 50 m2 terası tamamen kapatarak lüks bir yaşam alanı haline getirdik. Bu projemize ait tüm yapım aşamalarımız ve detaylı görsellerimizi burada inceleyebilirsiniz.

50 m2 Teras Kapama Projemiz Bitti – Hiçbir şey yoktu ve 50 m2 teras bomboştu. Üstü açıktı. Neler yaptık? Nasıl yaptık? Hangi malzemeleri kullandık? Eski ve yani halini tüm detayları ile birlikte sizlerle paylaşıyoruz. 50 m2 Teras Kapama Projemiz hakkında detaylı bilgiler ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

Eski Hali

50 m2 Teras Kapama Projemiz1

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi 14 gün önce terasımız bu şekilde idi. Aşağıda ise son halinde göreceğiniz üzere modern ve kaliteli bir iç mekân haline getirdik. Böylesi kısa bir zaman dilimi içerisine hangi imalat ve uygulamaları sığdırdığımıza göz atalım.

1-) Çelik kargas imalatımızı eksiksiz ve sağlam bir şekilde tamamladık.

2-) Üst kapama olarak kenet çatı kaplamamızı yaptık.

3-) Şömine bacamızı yerleştirdik.

4-) Tüm çatı üst yalıtım ve izolasyonlarını tamamladık.

5-) Yağmur oluklarımızı taktık.

6-) Taşyünü yalıtım levhalarımızı döşedik.

7-) Alçıpan asma tavanlarımızı bitirdik.

😎 Elektrik tesisat işlerimizi bitirdik ve spot ledleri yaktık.

9-) Teras kata su tesisatı döşedik ve lavabomuzu taktık.

10-) Şöminemizi bitirdik.

11-) Boya badana işlerimizi bitirdik.

12-) Cam balkonumuzu taktık.

13-) Temizlik işlerimizi yaptık ve değerli müşterimize işlerimizi tam ve eksiksiz olarak14 günde teslim ettik.

Evet, 50 m2 teras kapama projemiz bitti fakat şu gerçeği sizinle paylaşmadan geçmek istemiyorum. En basit örnekle bir cam balkon imalatı minimum 25 gündür. Dolayısıyla tüm terası ve cam balkon işini 14 güne sığdırmak ve eksiksiz tamamlamak ciddi anlamda tecrübe ve planlama gerektirir. Tüm ekipleri doğru malzemelerle ve zamanında buluşturmak, iş sıralaması ve kontrolü gibi iş disiplinimizi hiç elden bırakmadık. Gününde teslim edebilmek için çok efor sarf ettik. Hem biz, hemde müşterimiz mutlu olduk sonuçta. Başarılı, kaliteli ve sağlam bir teras yaptık.

50 m2 Teras Kapama Projemizin Yapım Aşamalarımız

1. Bölüm

2. Bölüm

3. Bölüm

Yapım aşamaları videolarımızı izlediğinizde herşeyin ne kadar planlı ve deneyim dolu ilerlediğini göreceksiniz. Tüm inşaat, tadilat ve dekotasyon işlerimizde aynı disiplinlerle çalışmayı ilkemiz edindik. Aşağıda ise 50 m2 Teras Kapama Projemiz Bitti videomuzu izleyerek son halini görebilirsiniz. Aradaki fark kalitemizdir. Değerli müşterimize hayırlı olsun diyoruz. Yeni teras katını mutlu ve sağlıklı günlerde kullansın inşaAllah.

Son Hali

Sizlerde teras katlarınızı kapatmayı düşünüyorsanız bizden fiyat teklifialabilirsiniz. Maksimum kalite ve minimum maliyet hedefimizdir. Mutlu müşteriler listemizde sizleride listemizde görmekten gurur duyacağız.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: 50 m2 teras, terası kapattırmak, 50 m2 teras kaça kapatılır, çatı katını teras yapmak, terasa cam yaptırıp üstünü kapatmak,