Dekordelisi Videolar 12. Bölüm

Dekordelisi Mimarlık olarak güncel projelerimize ait olan videolarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Hakkımızda bilgi sahibi olmak isteyen siz değerli misafirlerimiz ve müşterilerimiz için faydalı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Dekordelisi videolar sayfalarımızı sık sık güncellemeye önem gösteriyoruz.

Dekordelisi Videolar isimli sayfalarımızda tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize dair bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Neler yapıyoruz, nasıl yapıyoruz ve maliyetleri nedir gibi bir çok merak ettiğiniz soruya cevaplar bulabilirsiniz. Videolarımızı izlerken büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz. Daha fazla video, görsel ve fiyatlar hakkında bilgi almak isterseniz bizimle 7/25 iletişime geçebilirsiniz. 12. bölüm sayfamızda bulunan videolarımızı güncel olarak arttıracağız. Sayfalarımızda bulunan projelerimizin son hallerini yine devam eden diğer video bölüm sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

A’dan Z’ye Villa Tadilat Projemiz Hayırlı Olsun

Ankara Yapracık’ta yeni almış olduğu tripleks villasının komple anahtar teslim a dan z ye tadilatı için bizimle anlaşma yapan Ömer beye teşekkür ederiz. Çevre düzenlemesi, iç ve dış dekorasyon çalışmaları ve garaj imalatı. Kısacası yeniden bir villa yapıyoruz.

Balgat’ta Komple Daire Tadilat ve Teras kapatma Projemiz Hayırlı Olsun

Ankara Balgat’ta yeni anlaşmasını sağladığımız anahtar teslim teras kapatma ve dubleks daire dekorasyon projemiz hayırlı olsun. A’dan z’ye yenileyeceğimiz bu dairemizde yapacağımız çalışmalar şu şekildedir. Komple elektrik tesisat, banyolar yenileme, teras kat, koridor ve mutfak parke, tüm daire boya badana, ısıcam balkon kapatma. Projemizin tüm yapım aşamalarını, adım adım uygulamalarımız ve projemizin son halini yine videolar sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. Aşağıdaki videomuzda çalışmalarımıza başlamadan önceki hali izleyebilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgiler ve fiyat bilgisi için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beypazarı’ da Komple Ev Tadilatı. Hayırlı Olsun

Ankara’nın Beypazarı ilçesinde anlaşmasını yeni yapmış olduğumuz komple ev tadilat işimiz hayırlı olsun. Komple boya badana, mutfak ve koridor gergi tavan, tüm daire tavanları alçıpan kaplama çalışmalarımıza hızlıca başladık. Çalışmalarımız bittiğinde dairenin son halini yine bu sayfamızda izleyebilirsiniz. İşte Beypazarı komple ev tadilat ve dekorasyon işimizin ilk anları;

Bir Projemizin Daha Sonuna Geldik

Yenimahalle teras kat kapatma projemizi tam ve eksiksiz olarak bitirdik. Bizi tercih eden değerli müşterimiz İbrahim bey’e teşekkür ederiz. Bu teras kapatma projemiz hakkında detaylı bilgiler, görseller, malzemeler ve maliyet hakkında 7/25 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. İşte Yenimahalle teras kat kapatma projemize ait videomuz ve slayt galerimiz.

Şöminemizi Bitirdik

Şömine Yapımına Başladık

Yenimahalle Teras Kapatma İşimizde 7.Gün. İç Dekorasyona Başladık.

Teras kapatma işimizi tamamen bitirdik. Şimdi sıra iç dekorasyon çalışmalarımıza geldi. Lüks bir asma tavan çalışması ve şömine yaparak bu işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim edeceğiz.

Ümitköy Çayyolu’da Teras Kapatma İşimiz Devam Ediyor (9.Gün)

Ankara Ümitköy Çayyolu’da bulunan villa teras kat kapatma işimize tüm hızımızla devam ediyoruz. Adım adım yapım aşamalarımızı güncel olarak bu sayfamıza ve youtube sayfamızda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Dekordelisi Mimarlık farkı ile daha şık, daha modern ve daha kaliteli teras katlara kavuşmak artık çok daha kolay.

Yenimahalle Teras Kapatma Projemiz Devam Ediyor (4. Gün)

Yenimahalle’deki teras kapatma projemize başlayalı daha 4. gün olmasına rağmen standart teras kapatma çalışmalarını ve imalatlarımızı bitirdik. Artık projenin detaylı dekorasyon işlerine sıra geldi. Adım adım tüm yapım aşamalarını yine bu sayfamızda ve youtube sayfamızda güncel olarak sizlerle paylaşacağız.

Elvankent’te Komple İşyeri Tadilat Projemiz (HAYIRLI OLSUN)

Ankara Elvankent’te bulunan işyerinin anahtar teslim komple tadilat ve dekorasyon işleri için bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ederiz. Bizde bu güven ve sevgisinin karşılığında en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. İlgili sayfamızda bu projemize ait olan anlaşmamızı, kullanacağımız malzemeleri ve tadilat fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Bizi izlemeye devam edin;

İLGİLİ SAYFALAR: bizi izleyin, dekordelisi mimarlik videoları, dekorasyon vidyosu seyret,

Related Posts

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Ofis-dekorasyon-projemiz-bitti

Ofis Dekorasyon Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesi ile yine birlikteyiz. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu videomuzdaDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0