Otel dekorasyonu

Otel dekorasyonu – Muhteşem otel dekorasyonları ve tasarım örnekleri Otel dekorasyonu – Otel lobileri, salonları, koridorları, otel odaları ve banyoları gibi otel dekorasyonları hakkında daha bir çok bilgi ve görselleri bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Otel dekorasyonu – Bir otelde şık ve kaliteli dekorasyon uygulamaları, en önemli çalışmalardan ve olması gerekenlerin başında gelmektedir. Müşteri olarak herhangi bir mekana giren hemen hemen tüm insanlar öncelikle dekorasyondaki kaliteye, şıklığa ve ferahlığa bakar ve önem gösterirler. Hizmet ve temizlik ise daha sonra gelmektedir. Bu ayrıntı, tüm işletmeler için geçerlidir ve çok önemlidir. İşletmelerinizde yapacağınız harcamalarda ve çalışmalarda, dekorasyona yapacağınız her türlü masraf veya iş günü, sizlere pozitif kazanç ve enerji olarak geri dönecektir. Bundan emin olabilirsiniz.

Otel dekorasyonu çalışmamız

İncelemeniz ve aklınızdaki otel dekorasyonu fikirlerinize bir alternatif olması amacıyla en son yapmış olduğumuz çalışmamızı aşağıda bir kaç resimle sunmak istedik. Bir otel genel wc ve lavaboları, lüks bir otel koridoru nasıl olmalıdır ve genel kullanım alanlarındaki farklı otel dekorasyon çalışmalarına örnek olması amacıyla bu otel dekorasyonu çalışmamızı da incelemenizi öneriyoruz. Aşağıdaki çalışmalarımızda, tüm asma tavanlar, zemin granit ve fayans çalışmaları, mobilya kapıları, elektrik ve su tesisatları, boya badana işleri, duvar kağıtları, lavabo ve wc içinde bulunan banyo dolapları, aynaları, bataryaları ve eviyeleri, gömme rezervuar ve tuvalat taşları anahtar teslim dekorasyon olarak komple bizim tarafımızdan malzeme + işçilik olarak yapılarak teslim edilmiştir.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Dekorasyon çizgileri

Otel dekorasyonu nasıl yapılır

Otel müşterileri, bir lokanta müşterisinden, market veya kafeterya müşterisinden, mağaza veya alış veriş müşterisinden çok farklıdır. Çünkü diğer işletmelerin hemen hemen hepsinde müşteriler, kısa zamanlı geliş ve gidişler şeklinde olurlar. Örneğin bir markete giren müşteri, alış verişini yapar ve çıkar. Bir lokantaya giren müşteri, yemeğini yer ve çıkıp gider. Bir kafeterya müşterisi oturur, çayını kahvesini içer ve gider. Kısacası genellikle uzun kalınmaz, iş yerinin her yeri detaylı dolaşılmaz ve incelenmez. Tüm işletmelerden ayrı olarak otel müşterileri farklıdır. Çünkü, bir otel müşterisi o otelin her yerini dolaşacak, inceleyecek ve hizmet alacak zamana sahiptir ve zaten bunun için orada müşteri olarak bulunmaktadır. Dış görünüşü, lobi, koridorlar, restaurant, lavabolar, oda içi dekorasyonu, mobilyaların kalitesi ve dekorasyona olan uyumu, oda içi banyo ve wc dekorasyonu gibi genel görünüşle ve temizlikle daha çok ilgilenirler. Tüm otel içi ve dışı dekorasyonlarında yapılacak çalışmalar, müşteri geri dönüşleri ve memnuniyet bakımından siz işletme sahiplerine hem maddi açıdan, hemde kariyer başarısı olarak uzun vadede bile olsa geri dönecektir. Bir otel işletmeye karar verdiyseniz şunlara dikkat etmeli ve önemsemelisiniz;

 • Akılda kalmalısınız.
 • Modern olmalısınız.
 • Tavsiye edilmelisiniz.
 • Rahat ettirmelisiniz.
 • Saati unutturmalısınız.
 • Temiz ve leziz sunum yapmalısınız.
 • Tebessüm ettirmelisiniz.
 • Hızlı ve şık servis yapmalısınız.
 • Para harcatmalısınız.
 • Para kazanmalısınız.
 • Farklı olmalısınız.
 • Haketmelisiniz.
 • KALİTELi OLMALISINIZ…
Otel tasarımları
Otel tasarımları

Otel dış cepheleri

Öncelikle otel dış cephe dekorasyon çalışmalarınızla biz buradayız demelisiniz. Bir müşteri eğer seçim yapacaksa, öncelikle dış görünüşe önem göstermektedir. Zenginliği, kaliteyi ve değer verdiğinizi hissettirmelisiniz dış cephe dekorasyon çalışmanızla. Bütçenize en uygun olacak ve bütçenizle yaptırabileceğiniz en modern ve görsel seçimleri yapmalısınız. Yaptığımız araştırmalara göre, bir otelin gözde olmasına etki eden en önemli dış cephe görüntüsünün eski roma tarzı dış cephe çalışmaları olduğunu öğrendik. Eskiden mermerler ve heykellerle yapılan bu zahmetli ve masraflı işler, günümüzde artık söve malzemesiyle çok daha ucuza ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Bu konuda kendi söve imalathanemiz bulunmaktadır. Her türlü projenizi en kaliteli ve ekonomik olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Otel dekorasyonları
Otel dekorasyonları konusunda 30 yıllık tecrübemizle daima hizmetinizdeyiz.

Otel lobileri ve ana salonları

Lobi; her hangi bir yapının veya binanın ana giriş kapısından girildiğinde karşımıza çıkan ilk büyük salon veya boşluğun ismidir. Bekleme salonu veya ana salon olarak ta isimlendirilebilir. Adından da anlaşılacağı gibi, ziyaretçilerinizi ve müşterilerinizi etkileyeceğiniz ikinci ve en önemli yerdir otelimizin lobisi. Kendimizi, hizmetlerimizi, duruşumuzu ve ticari potansiyelimizi hissettirdiğimiz ve sunduğumuz bir simgedir. Bir otel müşterisinin, dikkat ettiği ve önem gösterdiği ilk yer otel lobileri ve ana salonlarıdır. Otel lobi veya ana salon dekorasyonları öylesine görsel ve ferah olmalıdır ki, misafirlerinizi etkilemeyi başarmalısınız.

Otel koridorları

Birbirinden şık, modern ve kaliteli otel koridorları ve kat araları modellerini aşağıdaki galerimizde sizler için paylaşmak istedik. Otel dekorasyonu konusunda siz değerli misafirlerimize her detayda bilgiler vermeye çalışıyoruz. Görsellerimiz içerisinden sizinde hedef ve bütçenize uygun bir çok otel koridor dekorasyonları bulabileceğinizden eminiz.

Otel odaları dekorasyonları

Otel dekorasyonu nasıl yapılır konusunda başarılı maddi ve manevi geri dönüşler alabileceğiniz tasarım ve uygulamalarda kesinlikle çok şık ve modern seçimler yapmalısınız. Yüksek tavanlar ve geniş mekanlar her zaman rahatlatıcıdır. Gözü yormayan, insanı sıkmayan, uyumlu renkler seçmelisiniz. Mobilyasından halısına, tavan dekorasyonundan duvar kağıtlarına, kapı kollarından klozetlerine kadar her malzeme ve uygulama büyük bir uyum içinde olmalıdır. Tüm bu kaliteyi, uyumu ve özeni gösterdiğiniz zaman müşterinin ilk düşüncesi, önem veriliyoruz ve değer görüyoruz olacaktır. Bu şekilde edineceğiniz bir izlenim, iş kariyer ve kazancınızı ikiye katlayacaktır. Otel müşterileri, rahat etmek ister. Bunu sağlamanın en etkili yollarından birisi otel odası dekorasyonudur.

Otel banyoları

Otel, hotel ve motel gibi konaklama yerlerinde banyolar dışında ayrıca tuvaletler bulunmaz. Fakat bu gibi yerlerde tuvaletleri ortak kullanım olarak lobilerde ve restoranlarında bulabilirsiniz. O yüzden oda içlerinde ayrıca bir tuvalet bulunmaz. Otel banyoları ve duşluklarında diğer erkek tuvaletlerinde genellikle bulunan rezervuarlar da yoktur. Banyolar temizliğin ve hijyenin kesinlikle lider hedef olması gereken ilk yerlerdir. Dekorasyon ikinci sırada gelmektedir. Fakat otel banyolarında kullanacağımız dekorasyonlar da hijyene uyumlu, kolay temizlenebilen ve görsellik bakımından temizliği hissettirecek titizlikte olmalıdır. Bir otel banyosunda olması gereken temel şeyler şunlardır; Duşkabini, klozet, askılık, banyo aynası, havluluk ve banyo dolabıdır. Bunun yanında saç kurutma makinesi, şampuanlar ve sabunlar, peçeteler gibi diğer kullanılacak malzemeler ise otelcinin hedef kitlesine ve yıldızına göre farklılıklar gösterebilir. Aşağıda bir çok otel banyoları görsellerini inceleyebilirsiniz.

Büyük otellere baktığımızda öncelikle dekorasyon ve tasarım bakımından çok kaliteli ve görsel olduklarını görürsünüz. Bunun başlıca sebebi, ilgi çekerek zengin görünmeyi sağlamak amacı iledir. Görsellik davetkar bir yaklaşımdır ve ilgi odağıdır. Otel tasarımları çok önemli bir çalışmadır. Dikkat, uzmanlık ve her türlü ekip ve ekipmanı yeteri miktarda sahip olmayı gerektirir. Biz otel dekorasyonları konusunda sizlere bir telefon kadar yakınız. Ekonomik fiyatlarımız, bir birinden şık ve kaliteli otel tasarımlarımız, çağdaş ekip ve ekipmanlarımız ile 30 yıldır otel dekorasyonu konusunda hizmetlerimize devam ediyoruz.

İlginizi çekebilecek diğer konular, görseller ve bilgiler için şu sayfalarımızı da ziyaret edin;

Düğün Salonu Dekorasyonları

Bar Dekorasyonları

Kafeterya Dekorasyonları

Restoran Dekorasyonları

Kuaför Salonu Dekorasyonları

Villa Dekorasyonları

Ev Dekorasyonu

Kreş Dekorasyonları

Masaj salonu dekorları

Ofis Dekorasyonları


otel, motel, hotel, dekor, tasarım, dekorlar, tasarımlar, projeler, otel odaları, otel lobileri, otel banyoları, otel koridorları, otel resimleri, otel modelleri, otel projeleri, otel resimleri, otel tasarım modelleri

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)