Dekordelisi Müşteri Yorumları

Sıklıkla yorumları sayfalarımızda yayınlıyoruz. Biz büyüdükçe olumlu olumsuz eleştri ve düşünceler de çoğalıyor. Yorumları yorumsuz bir şekilde sizlerle paylaşmak bizim görevimiz. Elbette rakipler, taklitler yolumuzda var olacaklar. Bizim değişmez vizyonumuz ve misyonumuz devam edecek. Markalaşmanın vermiş olduğu sorumlulukla ilerlemeye devam ediyoruz. Dekordelisi müşteri yorumları zamanla biriktikçe sayfalarımızda paylaşmaya devam edeceğiz.

Hale C – Yeniden merhaba Cüneyt bey. bir teşekkür etmek istedim size ve ekibinize. tadilat yaptırmaya karar verdiğimden beri çok korkuyordum ev de eşyalar varken nasıl olacak diye… İyi ki siz ve ekibinizle tanışmışım ufak tefek hatalar olsa da evimi eksiksiz teslim ettiniz. Sanırım temizlik konusunda biraz abarttığımı anlamış olsanız gerek ki bir de evi temizlemişsiniz. Her şey için teşekkür ederim yolunuz açık olsun.

Doğukan B – Enternet üzerinden tanışmış olmamıza rağmen göstermiş olduğunuz cana yakınlık ve kendi eviniz gibi çalışmanızdan ötürü büyük memnuniyet duydum. Ustalarınızın her birine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ceyda L – Asmatavan modeli konusunda bi türlü anlaşamamış olsak da haklıymışsınız benim beğendiğim model bu salona uymazmış. Fikirleriniz ve sabrınız için teşekkür ederim.

By Hsn – Korona dan dolayı tadilat yaptırıp yaptırmamak konusunda çok kararsız kalmıştık, gelen ustaların titizliği ve dikkati bizi çok memnun etti. Sağlıklı günler dilerim.

Aspava 49 – Birkaç firmayla görüştükten sonra fiyatı uygun olduğu için Cüneyt beyle anlaşmaya karar verdim. Diğer firmalar bu fiyata bu işleri yapamaz işiniz yarım kalır dedi bayağı korktum. Nerdeyse her gün aradım sizi kusura bakmayın biraz abarttım sanırım.

Nursena B – Bu kadar tesisat sorunum ve evin eksikleri olduğunu bilmiyordum. Gelen keşif ekibiniz çok başarılı iyi çalışmalar diliyorum.

Hasan Hüseyin – İnternet sitenizdeki yazılarınız çok güzel. Dekorasyonun incelikleri hakkında verdiğiniz fikirler çok işime yaradı, elinize sağlık.

Aslı U – Konular içerisine biraz da kendin yap projeleri hakkında yazılar yazarsanız memnun olurum.

Niyazi Z – 2+1 Dairemi komple tadilat yaptırmak istiyorum. Malzemeler orta kaliteli olabilir ortalama bir fiyat almam mümkün mü.

Cevap: Evinizin içerisindeki tadilat ve yenileme konusunda net bir fiyat verebilmem için yapılacak işleri ve değişmesini istediğiniz malzemeleri netleştirmemiz gerekir. 0850 495 0 552 numaralı telefonu arayarak keşif ekimizle irtibata geçebilirsiniz.

Tahsin O – Dekor delisi firmasıyla tanıştım banyo ve mutfak yenileme yaptırdım. Birkaç gün geç bitti ama çok güzel oldu emeğinize sağlık

Metin N – Cüneyt bey gerçekten işinin ehli ve ekibi gerçekten güzel çalışıyor. Fayans ustası benim titizlik gösterdiğim noktaları büyük bir sabırla tekrar tekrar düzeltti. Her şey tam istediğim gibi oldu ustama saygılar.

İsminaz İ – Evde eşya varken boya badana yaptırmaya kalktım ondan korkarken arada mutfak ve banyoyu da elden geçirmeye karar verdim. O kadar temiz çalıştılar ki korkmaktan vaz geçip yenilenmenin rahatlığını yaşadım. Evim çok güzel ve yeni oldu hepinize teşekkür ederim.

Hakkı K – Bazı konularda pek anlaşamadık ama bizimde hatalarımız oldu. Arada ufak tefek atışmalar olsa da sonuç oldukça güzeldi ve girdiğimiz strese değdi yolunuz açık olsun.

Semih D – Kendi evi kendi cebi gibi bizi düşünen Cüneyt beye sonsuz teşekkürler. Bildiğiniz klasik ustaları unutun ve mutlaka Cüneyt beyle tanışın.

Hülya Z – Şözleşmenin dışına biraz siz, biraz biz çıktık ama orta yolu bulduk. Bizden yana her şey yolunda umarım sizde de işler yolundadır. Kolay gelsin.

Derya V – Yağmur yağdığında evimin içine su giren bir terasla çok uzun zaman uğraştım. Ama Cüneyt beyin sayesinde şu an terasım çiçek bahçesi gibi oldu. Beni bu dertten kurtarıp mükemmel bir teras yaptınız elinize sağlık Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.

Anıl A – İnternet sitenizdeki yazılardan örnek alarak evimin boya rengine karar verdim ve bana gönderdiğiniz usta işinin ehliymiş tertemiz boyadı çıktı. Sizi herkese tavsiye edeceğimden şüpheniz olmasın kolaylıklar dilerim.

Simten E – Televizyonda gördüğüm bir dekorasyon tarzını evime uygulamak istemiştim. Birkaç firmayla görüştüm bana çok yüksek fiyatlarla geri dönüş yaptılar. Hem tarzıma hem bütçeme uygun bir ev sahibi olduğum için çok mutluyum emeği geçen herkesin eline sağlık.

İlhami P – Yatırım için aldığım evin içi bayağı kötüydü, yerler marleydi marleyler kaldırınca çok korktum ama parkeler mükemmel oldu. Evinize değer katmak ve evinizi güzelleştirmek için fikir almak için bu insanlarla mutlaka tanışmanızı tavsiye ederim.

Kamuran M – İnternetten alışveriş bile yapmayan biri olarak sizi çok korkarak çağırmıştım ama beni pişman etmediniz teşekkür ederim.

Zerrin T – Ev dekorasyonu hakkında ne ararsam bulabildiğim bilgilere sahip çok geniş bir site yazarlarınızın eline sağlık.

Kamber Ç – Alçıpan tavanlar konusunda çok iyi bir göz zevkine sahip olan Cüneyt bey çok güzel bir asma tavan yaptı. Benim istediğim modelle hiç alakası olmamasına rağmen sonrasında bayıldım gerçekten çok güzel oldu elinize sağlık.

Dilruba H – Fazla bütçemiz olmadığı için orta halli bir yenileme yaptık ama maliyetinin üstünde bir getirisi oldu bize, çalışmalarınızın devamını dileriz.


Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Yaşam ve Evren Hakkında İddialı Sorular

Yaşam ve Evren Hakkında İddialı Sorular

Merhaba. Sorumu sormadan önce, müsadenizle çok önemli olduğunu düşündüğüm bir kaç konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum.Devamını oku

Sundurma Nasıl Yapılır

Bu makalemizde sizlere bina giriş sundurması nasıl yapılır onu anlatacağız. Detaylı bilgiler, görseller ve videolarDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0