Düğün salonu Teras ve Sahne Dekorasyon Projemiz

Düğün salonu dekorasyon projelerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Sahne dekorasyonu ve teras kat tasarım, imalat ve uygulama çalışmalarımıza ait bilgileri bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Düğün salonu tasarım, proje, imalat ve uygulamaları bizim işimiz.

Düğün salonu Teras ve Sahne Dekorasyon Projemize ait olan tüm çalışmalarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz. Neler yapacağımızı, hangi malzemeleri kullanacağımızı, tasarımlarımızı, imalatlarımızı ve uygulamalarımızı görseller eşliğinde görebilirsiniz. Düğün salonu dekorasyonları hakkında fikir sahibi olabilmeniz için faydalı bir paylaşım olduğuna inanıyoruz. 

Neler Yapacağız

  • 2 adet sahnenin dekorasyon çalışmaları.
  • Teras kat süsleme ve dekorasyon uygulamaları.
  • Asansör çıkış ana salon giriş kapısı önü dekorasyon çalışmaları.
  • 4 adet lake mobilya kapı imalat ve montaj işleri.

Nasıl Yapacağız

Sahneler

Düğün salonu sahnelerini baştan yaratacağız. Yapılı bulunan sahnelerin tüm malzemelerinin sökülmesi. 3 eşit parçaya böldüğümüz duvarların komple alçıpan kaplama ve alçı sıva işlerini eksiksiz tamamlayacağız. Sonrasında tam boy burgulu sütunlarla antik roma mimarisi etkisi yaratmaya çalışacağız. Tüm sütunları kemerlerle birbirlerine bağlayacağız. Kemerler arası kalan üst tavana ise farklı bir tavan dekorasyonu uygulaması yapacağız. Bazı bölgelere altın varak çalışmaları yaparak işimizi tamamlayacağız. Bu düğün salonu sahne modelini alt ve üst salonlara uygulayacağız. İki salonda birbirleri ile aynı olacak.

Teras Kat

Düğün salonu teras kat gelin damat giriş kapısı önünü baştan yaratacağız. İlgili resimlerde de göreceğiniz üzere alüminyum cam pervazlara sütunlar giydirerek kemerlerle birbirlerine bağlayacağız. Alttan 60 cm yüksekliğinde ise selçuklu motifi uygulayacağız. Baştan sona kadar 30 metre gelen cam uzunluğunu komple sütunlar ve kemerlerle kaplayacağız.

Asansör Önü Dekorasyonu

Ana salon giriş kapısı önü asansör çıkışına yine iki adet sütunlu kemer yapacağız. Duvarlarını ise yine selçuklu motifi ile süsleyeceğiz. Kalan ara tavanı ise farklı bir asma tavan çalışmaları yaparak süsleyeceğiz. Bunu yapmamızdaki amaç, girişte misafiri etkilemek ve modern bir hava katmak. Günümüz mimarisinde girişlere büyük önem gösterilmektedir. Misafir psikolojisini olumlu yönde etkileyebilmek için yapılan trend mimari uygulamalardır bunlar.

Düğün Salonu İç Kapıları

Eski ve yıpranmış 5 adet kapıyı lake boyalı mobilya kapı yapacağız. Model ve renk görseldeki gibidir. Bazı yerlerinde varak çalışması yaparak çok daha görsel ve modern olmasını sağlayacağız.

Düğün salonu dekorasyon imalat, uygulama ve projeleriniz için bizden teklif alın, kârlı çıkın.

[contact-form-7 id=”20862″ title=”Iletisim formu 1″]

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

Düğün salonu dekorasyonlarıDüğün salonu giriş kapılarıAnahtar teslim düğün salonu

düğün salonu sahneleri, düğün salonu teras kat dekorları, düğün salonu giriş kapıları,dekordelisi düğün salonu çalışmaları,

Güncellemeleri Alın ve Bağlantıda Kalın. Bültenimize Abone Olun.