100-m2-bir-ev-ne-kadara-boyanıyor1

100 m2 Bir Ev Ne Kadara Boyanıyor

100 metrekare bir ev ne kadara boyanır burada inceleyin! Bu makalemizde Kaliteli boya markası ve malzemelerinden tutun, 2022 Ev Boyama fiyatlarına kadar her şey var. 3+1 ev boyama fiyatları hakkında geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz!

100 m2 Bir Ev Ne Kadara Boyanıyor Yaşam alanlarını değiştirmek isteyenler, önceden yazın gelmesiyle evlerini boyatmayı tercih ederdi. Ev boyamak yaz ayına ait bir işmiş gibi görülürdü. Şimdilerde bu görüşe uyan kimse yok. Ev boyamanın yazı kışı olmaz. Evi boya badana yapmak birkaç saatte biten birşey değil. Eşyaların kaldırılması, etrafın toparlanıp silinmesi, eşyaların tekrar yerleştirilmesi derken en az 3-4 gün sürer. Yani dememiz o ki! yaz kış demeden fırsat bulduğunuz anda evinizi boyatın.

100-m2-bir-ev-ne-kadara-boyanıyor2

İnternet sitelerini boya badanayla ilgili gezdik ve çok ilginç ev boyama fiyatlarıyla karşılaştık! 3+1 ev boya fiyatılarını malzeme işçilik dahil 1500-TL yazanda var dolu daireye 1750-TL yazanda var. Yalnız bu fiyatlar, evin boyanması ve teslim edilebilmesi için maalesef gerçeği yansıtmıyor. Boya imalat otoriteleri, 100 metrekare bir evi boyamanın maliyetinin 3.750 TL ile 4.500 TL arasında değiştiğini söyledi. 100 metrekare ev için yüzeylerin durumuna, eski boyalı yüzeylerdeki boya tipine, tadilat ihtiyaçlarına göre fiyatlarda değişiklik görülebilmektedir.

Kaliteli Boya Markası ve Malzemesi

Ülkemizde birbirinden farklı kalitede boya markası ve malzemesi var. Bunun yanı sıra farklı kategorilerde birbirinden farklı boya ustaları var. Boya sonuçta kimyasal bir madde. Ucuz ve kontrolsüz üretim insan ve çevre sağlığı için büyük risk içerir.

  • Hangi marka olursa olsun satın alırken malzemenizin TSE standartlarına uygunluğuna dikkat edin.
  • Üretici firmanın ISO 9000 belgesini taşıyıp taşımadığını kontrol edin.
  • Kaliteli boya ve tecrübeli usta alanında iyi tercihler yapın.

Keza bu durum 2022 yılında boya badana fiyatları için vereceğiniz ücreti belirler. Ayrıca binanızın yapısına, büyüklüğüne göre de fiyatlarda değişiklikler görülebilmektedir. Şunu özellikle belitmek isterim ki!

100-m2-bir-ev-ne-kadara-boyanıyor3

Saçınızı başınızı yolmak istemiyorsanız, kesinlikle markasız boya satın alıp boya işine başlamayın. Kaç kat sürerseniz sürün boyayı kapatmaz. Sonra bir kat daha derken çileden çıkarsınız! Üç beş lira kar ederim düşüncesiyle satın aldığınız merdiven altı boyalar emin olun sizi daha fazla masrafa sokar. Piyasanın en iyi ve kaliteli, üstelik boya yaparken insanı yormayan aksine keyif veren boya markaları:

  • Dyo
  • Marshall
  • Filli Boya
  • Polisan

2022 Ankara 3+1 Güncel Ev Boya Badana Fiyatları

Dekordelisi Boya Badana Fiyatları
Aşağıda Güncel Ankara İçi Ev Boya Badana Fiyatlarımızı Paylaştık. 30 yıldır bu işi yapmaktayız.

HEMEN ARAYIN!
+90 532 654 35 80
ANKARA: Pazartesi-Cumartesi 8:00-18:00
ANKARA EV İÇİ BOYA MALZEME + İŞÇİLİK FİYAT LİSTESİ 2022

100-m2-bir-ev-ne-kadara-boyanıyor4

EVİN DURUMU
BOŞ 3+1 DAİRE: 3.750 TL
KREDİ KARTINA: 6-9 Taksit
DOLU (EŞYALI) 3+1 DAİRE: 4.500 TL
KREDİ KARTINA: 6-9 Taksit

Ankara 3+1 Ev Boyama Fiyatları

Sizde Ev Boya Badana Fiyatları ne kadar? Ya da Boya Badana Ustası nereden bulurum diyorsanız! Gerek usta Gerekse Firma olarak sizlere profesyonel hizmet vermekten ONUR duyarız!
2022 yılı ortalama 100 m2 daire için boya badana fiyatlarımız aşağıdaki gibidir. Ankara içinde dairenizi, evinizi, binanızı, ofisinizi ya da villanızı uygun fiyatlara boyuyoruz. Aşağıda tüm sorularınıza cevap vermeye çalıştık!

Ev Boyama Fiyatları Ne Kadar?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, Bir dairenin boyama fiyatı evin boş ya da dolu olmasına göre değişiklik göstermektedir. İlk kriter budur. Eğer ev boşsa; boya badana işleri fiyatı daha uygun olacaktır. Doluysa; içinde eşya olan dairelerde eşyaları toplamak, çalışmak ve kamuflaj yapmak zamanı etkilediği için fiyat biraz daha pahalı olacaktır .
Ankara içi 3+1 Daire boyama fiyatı kısa bir süre için malzeme+işçilik;

100-m2-bir-ev-ne-kadara-boyanıyor5
  • DOLU DAİRE İÇİN: 4.500 TL
  • BOŞ DAİRE İÇİN: 3.750 TL

Bu fiyatın içine aşağıdaki uygulamalar dahildir.

DOLU DAİRELER İÇİN KORUMA: Dolu daireler için eşyaların ortaya toplanması. Branda ve naylonlarla örtülmesi. Çeşitli kamuflaj işlemleri.

TAMİRATLAR: Mevcut Tavan ve duvarlardaki tamiratların yapılması.

TAVAN BOYAMA: Tavanların 2 kat plastik tavan boyasıyla boyanması. Varsa kartonpiyerlerinde boyanması. (TEK tavan boyası ile

DUVAR BOYAMA: Duvarların istenilen renklere su bazlı silikonlu tam silinebilir boya ile 2 kat boyanması. (filli boya, dyo, marshall, polisan, çbs, gibi markalar)

Taksitle Daire veya Ev Boyatabilir miyim

Tabii ki! evet. Peşin fiyatına 4 taksit yapılır. Sizde evinizin boyasını yenilemek istiyorsanız bizi arayın!

100-m2-bir-ev-ne-kadara-boyanıyor6

Ödeme Şekli Nasıl

Yaptığımız taksitli daire boyama hizmetinin ödeme şekli kredi kartıyla yapılmaktadır.

Hangi Semtlerde İş Yapıyoruz

Bahçelievler, Çankaya,‎ Beşevler, Beytepe, İncek, Çayyolu, Bilkent, Maltepe, Akdere, Aktepe, Keçiören, Batıkent, Demetevler, Yenimahalle, Etlik, Kurtuluş, OR-AN Çankaya Yıldız, Sıhhiye ve Yaşamkent semtlerinde daire içi boya ve dekorasyon işleri yapmaktayız.

NOT: Yukarıda verilen boya badana fiyatları sadece Ankara merkez için geçerlidir. Verilen boya uygulama fiyatı maksimum 100m2 ve 3+1 daireler için geçerlidir. Daha geniş ve tadilatları fazla olan dairelerin boya badana fiyatları değişiklik gösterebilir. Daire boyama ve ev boyanmasında kullandığımız malzemeler 1. sınıf POLİSAN, MARSHALL, DYO, FİLLİ BOYA, FAWORİ gibi isim yapmış boya markalarının su bazlı silinebilir boyalarıdır.

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

DEKORDELİSİ olarak bizler sahip olduğumuz deneyim ile size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerde istediğiniz dekorasyona sahip evi oluşturabilirsiniz!

İLGİLİ BAŞLIKLAR: 3+1 ev boyama fiyatları 2022,ev boyama,3+1 ev boyama fiyatları ankara,boya badana fiyatları 2022,100 m2 ev ne kadara boyanır,100 metrekarelik evin maliyeti,100 metrekarelik bir ev kaç paraya boyanır,

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0