DÖKÜK BİR DAİREYİ TAMAMEN YENİLEMEK

Harabe Bir Daireyi Boyadık

20 yıldan fazla bir süredir hiç bakım yapılmamış bir daireyi boyadık. Elbette sadece boyanacak kadar hasarsız ve sağlam değildi duvarları. Eski su tesisat borularından kaçan sular, nem almış ve dökülmüş duvarlarve daha fazlası vardı.

Harabe Bir Daireyi Boyadık – Dairem adam olurmu azda olsa diye boyadığımız zaman diye sordu müşterimiz. Bizde, elbette olur, güzel bir ev yapabiliriz dedik. Sadece boyayarak kurtarabilirmiyiz, elini ayağını düzeltebilirmiyiz diye tereddütleri vardı. Biz profesyoneliz. Sadece alçı sıva ve boya ile daireyi tamamen yeniledik. Kapıları ve pencereleri içten ve dıştan tamiratlarını yaparak boyadık.

Eski Hali

Harabe dairenin eski hali aşağıdadır. Yarısı duvar kâğıdı, yarısı kabarmış alçılardan ibaret. Duvar kâğıtlarını tamamen kazıdık. Sağlam ve dökülmemiş duvarı yok denecek kadar az. İç kapılar ve pencereler bir hayli eski ve yıpranmış. Gereken yerlerine macun tamiratlarını yaptık. Boyanmaya uygun hale getirdik. Çok işimiz var. Kazıma işleri, alçı sıva tamirat işleri, temizlik ve daha fazlası. Her bir işimizi özenle yaptık. Kazıdık, tamiratları yaptık, temizledik ve bir kaç gün kurumaya bıraktık.

Yeni Hali

Çok emek verdik. Tüm tavanları, duvarları, kapılar, pencereleri ve dış küpeşteleri tamamen kaliteli boyalar ile en az üç kat olmak üzere beyaz ve antresit renklerde boya badana yaptık. Bittiğinde eski görüntüsünden eser kalmadı. 3 günde bitirdik. Müşterimiz çok şaşırdı. Mutlu müşterilerimize bir yenisini daha ekledik.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı projelerimiz, fiyatlarımız ve tavsiyelerimizi öğrenebilirsiniz.

Dekordelisi Nasıl Çalışır?

Ücretsiz Keşif Formu

Aşağıdaki keşif talep formunu doldurarak dilediğiniz zaman randevu talep edebilirsiniz. Taleplerinize en geç 1 saat içinde cevap vereceğiz.

Zaman(gerekli)

İLGİLİ BAŞLIKLAR: harabe evler, dökük evleri boyamak, çok eski dairenin boyanması. kapıların boyanması. pencelereri boyamak,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)