140 M2 Komple Tadilat Fiyat Teklifimiz

Yeni almış olduğu dairesini tamamen yenilemek için bizden fiyat teklifi isteyen Çağlar beye teşekkür ederiz. Bizde kendilerine hızlı, profesyonel, kaliteli bir hizmet sunacağımızın garantisini vererek, ekonomik fiyat teklifimizi sunuyoruz. Mutlu müşteri sayımızı arttırabilmek adına hizmet kalitemizi yükseltip, fiyatlarımızı da düşürdük. Bu sayfamızın, 140 m2 komple daire tadilatı fiyat bilgisi almak isteyen siz değerli misafirlerimize de faydalı olacağını düşünüyoruz.

140 M2 Komple Tadilat Fiyat Teklifimiz – Web sitemiz üzerinden ulaşarak bizden keşif hizmeti isteyen değerli müşterimizin bu isteğini hemen yerine getirdik. Tüm isteklerini dikkatle dinleyerek, 30 yıllık tecrübemizle kendilerine neler yapılması gerektiği konusunda bilgiler sunduk. Karşılıklı istişarelerimizi tamamladıktan sonra, yapılması gerekenleri eksiksiz olarak belirledik. Tadilat ve dekorasyon adına yapılması gereken tüm işlerin net ölçülerini aldık. Tüm modelleri, renkleri, tasarımları ve renkleri iş verenimiz seçecek biçimde, almış olduğumuz ölçüler üzerinden fiyat teklifimizi hazırladık. Tüm malzemeler, imalatlar ve uygulamalarımız birinci sınıf marka ve hizmetlerden oluşacaktır. En iyi hizmeti, en hızlı ve kaliteli bir şekilde sunacağımızın garantisini veriyoruz. Aşağıda, 140 M2 Komple Tadilat Fiyat Teklifimizi inceleyebilirsiniz.

140 M2 Komple Tadilat Fiyat Teklifimiz

……………………………………………………..……/ Batıkent / ANKARA adresinde bulunan 140 M2 dairenin genel tadilat ve dekorasyon işlerine ait olan imalat, uygulama ve malzeme fiyat teklifidir.
Teklif Tarihi: 12.05.2020

YÜKLENİCİ: Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic.Ltd.Şti

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye, ulaşım, konaklama, sgk vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama /imalat /montaj yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene sözleşmede belirtilen teslim gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. İş veren tarafından seçilen/beğenilen/temin edilen ürün, hizmet veya imalatları eksiksiz olarak tamamlayıp işverene teslim etmeyi yüklenici taahhüt etmektedir.

Yapılacak olan tüm imalat, montaj, uygulamalarda kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak ve kullanılmayacaktır. Yüklenici, işe başlama tarihine ve bitim tarihinde işini tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder.

Yapılacak İmalatlar / Uygulamalar / Tasarımlar

Mutfak Tadilatı : Yapılı bulunan tüm eski dolaplar, radyatör ve balkon kapısı sökülecek. Mutfak ve balkon arasında balkon çıkış kapısı sökülecek. Balkonda yapılı bulunan seramik süpürgelikler sökülecek. Mutfak dolabı ölçüsünün sıfırladığı yerden balkon kapı duvarının yıkılması ve imalatı yapılacak olan mutfak dolabına sıfırlanması. Kırım ve yıkım işleri sonucu oluşacak olan hasarlı bölgelerin sıva tamiratlarının yapılması ve boyaya uygun hale getirilmesi. Balkon içi tavan ve duvarların alçı sıvalarının yapılarak boya badanasının yapılması. Mutfak tavanına led ışıklı asma tavan yapılması ve mutfak dolabı tacı üstüne spot aydınlatmaların yeterli sayıda takılması. Mutfak balkonuna ısıcamlı katlanır sürgülü alimünyum fitilli ve pervazlı cam balkonun yapılması.

Mutfakta yapılı bulunan Kombinin tüm tesisatı ile birlikte balkonda belirlenen duvara taşınması. Tüm alt ve üst tesisat boru sistemlerinin kılıflı boru ile yenilenmesi. Yeterli sayıda daire iç radyatör kombi kollektör vanalarının bağlantılarının yapılması ve çalışır hale getirilmesi. Kullanılacak pvc boru markaları fıratpen olacaktır. Taşınıp tekrar çalıştırılacak olan kombi için boydan kombi dolabının yapılması. Alt kollektör dolabının yapılması. Kombi bacasının yenilenmesi ve proje için gerekli cam çıkışının sağlanması.

Mutfak dolabı tasarım, renk ve modelleri iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Mutfak dolabı ve yaşam ünitesi kapak cinsi akrilik kapak olacaktır. Mutfak tezgahı ise granit veya cimpstone olacaktır. Tüm kapaklar, çekmeceler ve kanatlar pistonlu frenli sistem olarak imalatı yapılacaktır. Mutfak dolabı için istenecek olan ilave aksesuarlar (aventus, şişelik, kaşıklık, yağdanlık, çöp öğütücü gibi) standart dışı aksesuarlar için iş verenle ayrıca bedel belirlenecektir. Mutfak kapısı girişi sol duvara boydan mutfak yaşam ünitesi imalatının yapılması. Çanakkale marka mutfak tezgah arası fayanslarının yapılması. Balkon ve mutfak zeminlerinin 60×60 veya 60×120 ebatlarında seramiklerden komple yapılması. Mutfakta gereken yerlere gereken elektrik prizlerinin ilave edilmesi.

Koridor: Giriş antre tavanına barrisol gergi tavan yapılması. Çelik kapı sağ duvarına boydan vestiyer yapılması. Koridor tavanlarına stropiyer yapılması. Tüm antre ve koridor zeminlerinin çanakkale marka seramik yapılması. Mutfak ve koridor zeminlerine yapılan granit/seramiklerin süpürgelikleri, tüm daire içinde döşenen beyaz 10 cm lake süpürgelik olarak tamamlanması. Koridorda çamaşır makinesi olarak yapılı olan gömme duvara boydan makine dolabının yapılması.

Banyolar – Wc: Tüm banyo duvarlarında yapılı bulunan eski seramiklerinin sökülmesi. Varsa sıva tamiratlarının yapılarak yeni banyo tasarımına uygun olarak temiz ve pis su tesisat döşemelerinin alt ve üst olarak yapılması. İşveren tarafından seçilecek olan renk, desen ve modelde yeni fayansların döşenmesi. Tüm zeminlere fayans üstüne fayans yapılması. Yapılı bulunan klozetlerin yerine gömme rezervuarlı yeni klozetlerin takılması ve çalıştırılması. Klozetlerin iç takımları ve taşları Vitra marka olacak. Yeni banyo tasarımına göre teknesiz, 6 mm demperli, iş veren tarafından seçilecek model ve renkte alimünyum pervazlı yeni duşakabinlerin yapılması. Duşakabin içi süzgeç 10×30 cm inoks süzgeç yapılması. Duşakabin dışına 15×15 cm ölçülerinde inoks metal süzgeç yapılması. Banyolar kapı arkasına yeni havlupan radyatörlerin yapılması. Eski radyatörlerin sökülmeleri ve iptal edilmesi. Banyo pencerelerinin sökülerek menfez takılması. Banyolara ve wc’ye 30×30 metal clipin banyo asma tavan yapılması ve ikişer adet aydınlatma spotlarının takılması. Banyolara işveren tarafından seçilecek renk, tasarım ve modelde 18 mm mdflam kapak ve iç aksam yeni banyo dolaplarının yapılması. Uygun ölçülerde çanak lavaboların takılması. Tüm banyo çeşme, batarya, musluk, vanalarının montajlarının yapılması. Tüm bataryalar, duş konsolları ve banyo aksesuarları işveren tarafından alınacak işveren tarafından montajları yapılacaktır. Wc de yapılı bulunan wc taşı yenisi ile değiştirilecek. Ec duvarları ve zeminlerinde bulunan fayanslar tamamen yenilecek. Menfez takılması. Banyo ve wc kapı eşik mermerlerinin takılması.

Salon, Odalar, balkonlar: Salon tavanına led ışıklı asma tavan yapılması. Daire içi tavan ve duvarlarında hasarlı, kırık ve kusurlu yüzeylerin tamiratlarının yapılması. Tüm salon, odalar, koridor, antre, balkonların tavan ve duvarlarının iş veren tarafından seçilecek renklerde DYO marka silikonlu silinebilen iç cephe boya ile boya badana işlerinin eksiksiz yapılması. Tüm odalar ve salonda yapılı bulunan eski parkelerin sökülmesi. 8 mm, derzsiz Çamsan marka yeni laminat parke yapılması. 2 mm şiltelerinin serilmesi ve tüm süpürgeliklerinin yapılması. Tüm kapı geçiş profillerinin sabitlenmesi. İki balkonun tüm tavan ve duvarlarının alçı sıva işlerinin yapılması. İstenilen renklerde boyalarının yapılması. Balkon zeminlerine işveren tarafından seçilecek olan seramiklerin yapılması. Oda tavanlarına stropiyer kartonpiyerlerin yapılması. Çocuk odası dolap belirli yerine, iç ve dış tasarımı iş veren tarafından belirlenecek olan sürgülü aynalı sistem yeni mdflam gardrobun yapılması.

İç kapılar ve Çelik kapı: Tüm daire iç kapılarının (7 adet) lake boya ahşap kapı yapılması. Kapı renk ve modelleri iş veren tarafından seçilecektir. Yapılı bulunan tüm kapılar ve demir kasaları tamamen sökülecektir. Yapılan tüm iç kapıların kilit, kol ve menteşeleri eksiksiz takılacak. Çalik kapı olarak 9 kilitli istenilen renk ve modelde çelik kapı imalatı ve montajının yapılması. Çelik kapı fiyatı olarak 3.500 TL maksimum fiyat olarak hesaplanacaktır. Çelik kapı önü eşik mermerinin yapılması.

Pvc pencereler ve Kapılar: Yatak odası ve oturma odasında bulunan pvc pencerelerin sökülmesi. Pencere duvarlarının sökülerek fransız sistem yeni sürgülü kapı sistem balkona açılır pvc kapıların yapılması. Pvc camları sinerjik cam sistemi olacaktır. Pvc markaları Fıratpen S75 serisi olacaktır. Salondan balkona çıkış eski kapı sökülerek yerine fıratpen s75 serisi sinerji cam yeni pvc kapının yapılması.

Elektrik tesisat: Yapılı bulunan tüm düğme, priz ve anahtarların sökülmesi. İşveren tarafından seçilecek olan VİKO marka yenileri ile değiştirilmesi. Sigorta panosunun çelik kapı üst orta hizasına çekilmesi. 2 adet sigortanın eklenmesi. Sigortaların markası Siemens olacaktır. Daire içerisinde istenilen gerekli yerlere yeni priz, düğme ve anahtarların çekilmesi.

İŞİN FİYATI: 75.000.- TL

İŞİN ÖDEMESİ: %50 nakit + Teslimden sonra %50 6 taksit

İŞ TESLİM SÜRESİ: 30 iş günü.

TEKLİF TARİHİ: 12.05.2020 (Teklif süresi 15 gün)


Yukarıda belirtilmiş olan tüm işler (bataryalar ve duş konsolları ile banyo aksesuarları hariç) yüklenici tarafından anahtar teslim olarak malzeme + işçilik olarak yapılarak eksiksiz olarak teslim edilecektir. Dekordelisi Mimarlık olarak değerli müşterimize en iyi hizmeti sunacağımızın sözünü verdik. Fiyat teklifimizi sitemizde yayınlayarak, değerli misafirlerimizi de tadilat ve dekorasyon fiyatları konusunda bilgilendirmek istedik. Umarız faydalı olabilmişizdir.

Sizde bizden teklif alın, kârlı çıkın!

[contact-form-7 id=”20862″ title=”İletişim formu 1″]


Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek daire tadilat ve dekorasyon projeleri hakkında farklı bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Batıkentte daire tadilat teklifi, 140 m2 daire tadilat maliyeti, tadilat maliyetleri, tadilat teklifleri,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir