Yaptığımız Bazı Mutfak Dolabı Çalışmaları – 1

Geçmişe yönelik yapmış olduğumuz bazı mutfak dolabı çalışmalarımızı bu sayfamızda yayınladık. Hepsi tamamen bizim yapmış olduğumuz imalatlar olup, hiç bir şekilde alıntı görseller değildir.

Mutfaklar her zaman bir evin kalbi olarak anılmışlardır, çünkü mutfaklar yalnızca yiyecek hazırlamak için kullanılan birer oda değildir. Tüm aileyi bir araya getiren mekânlardır. Bu yüzden bugünlerde yiyecek hazırlanması işlevinin haricinde, sosyalleşmek, aile ve arkadaşlarla vakit geçirmek için de kullanılan çok amaçlı alanlardır.

Temel özellikleri yemek hazırlamak olsa da, tarzları ve kişiliğinizi yansıtmalarıyla da dikkat çekerler. Bu alanda kullanabileceğiniz mobilya, aksesuar, ve aydınlatma için kullanabileceğiniz sonsuz seçenek vardır ve bunlar düşünülenin aksine çok maliyetli değildir. Her zevke ve her bütçeye uygun mutfak dolabı modelleri ve aksesuarlarını bulmak mümkün. Bunun için işlevselliğe önem vermenin yanı sıra, sizi yansıtan tasarım gücünüzü değerlendirmek yeterli olacaktır.

Mutfak Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonu söz konusu olduğunda dolaplar kesinlikle en önemli ve bazen de gözden kaçan detaylardan biridir. Mutfak dolaplarını yenilemek, odanızı tüm ailenin eğlenmesi için büyüleyici bir toplanma yerine dönüştürebilecek nispeten kolay bir çözümdür. Mutfağınızı ihtiyaçlarınıza ve tasarım stilinize uyacak şekilde güncellemek için olanaklar ve seçenekler sonsuzdur.

Mutfak Tasarımları

Evin resmi kalbi olarak kabul edilen mutfağınızın, şık tarzınızı temsil etmesi için yapılan mükemmel bir tasarım oldukça mantıklıdır. Şık, güncellenmiş, gösterişli bir mutfak, misafirlerden ve aile üyelerinden sayabileceğinizden herkesten daha fazla iltifat toplayacaktır. Ülkenin dört bir yanındaki en iyi tasarımcılar, en iyi mutfak tasarım trendlerinden birinin, tam olarak mutfak gibi görünmeyen ve bunun yerine evdeki diğer odalar kadar dekore edilmiş mutfaklar olacağını ön görüyor.

Tam bir mutfak yenilemesi planlarken, dolap tasarımı en önemli seçimlerden biridir ve mutfak dolapları genellikle yapacağınız en büyük yatırımdır. İyi tasarlanmış ve iyi organize edilmemiş bir mutfak dolabı, özellikle küçük bir mutfağınız varsa telafi edilmesi kolay bir hata değildir. Tasarımcılar ve mimarlar, evin mimari tarzını yansıtan mutfak dolapları tasarlama veya seçme eğilimindedir. Mutfakta kullanabileceğiniz mobilya, armatür, aydınlatma, halı, duvar ve tavan dekorasyonlarında tercih edebileceğiniz birçok seçenek bulunur.  

Yaşam alanlarının ruhu olan mutfaklar, kuşkusuz evlerde en çok zaman alan mekanlardır. Günümüzün değişen yaşam tarzları nedeniyle mutfaklar sadece yemek pişirme yerleri değil, aynı zamanda aile üyelerinin aynı anda vakit geçirebilecekleri çok yönlü alanlardır. Mutfağı dekore ederken mutfak mobilyası baskın faktördür. Hiç şüphe yok ki mutfak dolapları ve mutfak tezgahları en popüler olanlardır. Bir mutfak tasarlarken detaylara en çok dikkat edilen mutfak mobilyaları için, şık olduğu kadar kullanışlı da tasarlanmalıdır.

 Mutfakta kullanabileceğiniz mobilya, armatür, aydınlatma, halı, duvar ve tavan dekorasyonlarında tercih edebileceğiniz birçok seçenek bulunuyor. Dekor Delisi sonsuza kadar düşünülebilecek mutfak tasarımları tasarlar, üretir ve uygular. Tarzınızı yansıtan mutfak dolabını seçmeniz yeterli. İster klasik bir mutfak mobilyası, ister modern bir mutfak mobilyası olsun, aklınızdaki her model, mekanın büyüklüğüne bağlı olarak size özel tasarlanır.

Yaptığımız bazı mutfak dolapları – Çalışmalarımızın bizi tanımak isteyen müşterilerimiz için, hemde mutfak dolabı imalatları ile alakalı araştırma yapan ziyaretçilerimiz için faydalı olacağını düşünüyoruz. Bu amaçlarla yaptığımız bazı mutfak dolabı imalatlarımızı aşağıda incelemenize sunuyoruz. Sormak istediğiniz tüm sorularınız ve ekonomik fiyatlarımızı için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Yapmış Olduğumuz Bazı Mutfak Dolabı İmalat ve Montajları

Rıfat Beyin Dairesi (Ankara / İncek)

Ankara incek’te değerli müşterimiz Rıfat beyin dairesinde yapmış olduğumuz mutfak dolabı, vestiyer ve yatak odası gardrop çalışmamız.

Cihan Beyin Dairesi (Ankara / Keklik Pınarı)

Ankara Keklikpınarı’ da Cihan beyin dairesine yapmış olduğumuz mutfak dolabı. Komple fayans ve seramiklerini de biz yaptık ve eksiksiz olarak teslim ettik. Mutfak tezgahını krem renk granit yaptık.

İlker Memduh Beyin Dairesi Mutfak Dolabı

Çizilmez akrilik kapak mutfak dolabı yaptık ve tezgah arası fayanslarını yaptık. Tezgah olarak çimpstone kullandık.

İlker Memduh beyin dairesi mutfak dolabı
İlker Memduh beyin dairesi mutfak dolabı

Çankaya Nilay Hanımın Dairesi

Komple mutfak tadilatını anahtar teslim olarak yaptık. Asma tavan, led ve spot aydınlatmalar, tavan duvar alçı sıva işleri, elektrik ve su tesisat değişiklikleri, mutfak dolabı, tezgah vtyyhe zemin fayansları, mutfak kapısı ve cam tezgah arası kaplaması.

Çankaya Nilay Hanımın Dairesi Komple mutfak dolap ve tadilatı
Çankaya Nilay Hanımın Dairesi Komple mutfak dolap ve tadilatı

Asuman Hanımın Dairesi (Öveçler)

Ankara Öveçlerde bulunan dairesinin komple mutfak dolabını ve tezgah arası fayanslarını yeniledik. Ayrıca birde mutfak kapısı yaparak işimizi eksiksiz teslim ettik. Bu dolabın tezgahı ise mermerit yapıldı. Zemin fayanslarını da tamamen değiştirdik.

Asuman Hanımın Dairesi Mutfak Dolabı Çalışmamız Öveçler
Asuman Hanımın Dairesi Mutfak Dolabı Çalışmamız Öveçler

Bu birinci sayfamızda yapmış olduğumuz bazı mutfak dolabı çalışmalarımızı incelediniz. Diğer sayfamızda çalışmalarımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Mutfak dolabı çalışmalarımız 2
Mutfak dolabı çalışmalarımız 3
Mutfak dolabı çalışmalarımız 4
Mutfak dolabı çalışmalarımız 5
Mutfak dolap fiyatları

Mutfak dolabı çalışmaları, mutfak tadilat çalışmaları, öveçler, keklikpınarı, ilker, dekor çalışmaları, mobilya çalışmaları, bilkent mutfak tadilat çalışmaları

Güncellemeleri Alın ve Bağlantıda Kalın. Bültenimize Abone Olun.