Yaptığımız Bazı Mutfak Dolabı Çalışmaları – 1

Geçmişe yönelik yapmış olduğumuz bazı mutfak dolabı çalışmalarımızı bu sayfamızda yayınladık. Hepsi tamamen bizim yapmış olduğumuz imalatlar olup, hiç bir şekilde alıntı görseller değildir.

Yaptığımız bazı mutfak dolapları – Çalışmalarımızın bizi tanımak isteyen müşterilerimiz için, hemde mutfak dolabı imalatları ile alakalı araştırma yapan ziyaretçilerimiz için faydalı olacağını düşünüyoruz. Bu amaçlarla yaptığımız bazı mutfak dolabı imalatlarımızı aşağıda incelemenize sunuyoruz. Sormak istediğiniz tüm sorularınız ve ekonomik fiyatlarımızı için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Yapmış Olduğumuz Bazı Mutfak Dolabı İmalat ve Montajları

Rıfat Beyin Dairesi (Ankara / İncek)

Ankara incek’te değerli müşterimiz Rıfat beyin dairesinde yapmış olduğumuz mutfak dolabı, vestiyer ve yatak odası gardrop çalışmamız.

Cihan Beyin Dairesi (Ankara / Keklik Pınarı)

Ankara Keklikpınarı’ da Cihan beyin dairesine yapmış olduğumuz mutfak dolabı. Komple fayans ve seramiklerini de biz yaptık ve eksiksiz olarak teslim ettik. Mutfak tezgahını krem renk granit yaptık.

İlker Memduh Beyin Dairesi Mutfak Dolabı

Çizilmez akrilik kapak mutfak dolabı yaptık ve tezgah arası fayanslarını yaptık. Tezgah olarak çimpstone kullandık.

İlker Memduh beyin dairesi mutfak dolabı
İlker Memduh beyin dairesi mutfak dolabı

Çankaya Nilay Hanımın Dairesi

Komple mutfak tadilatını anahtar teslim olarak yaptık. Asma tavan, led ve spot aydınlatmalar, tavan duvar alçı sıva işleri, elektrik ve su tesisat değişiklikleri, mutfak dolabı, tezgah vtyyhe zemin fayansları, mutfak kapısı ve cam tezgah arası kaplaması.

Çankaya Nilay Hanımın Dairesi Komple mutfak dolap ve tadilatı
Çankaya Nilay Hanımın Dairesi Komple mutfak dolap ve tadilatı

Asuman Hanımın Dairesi (Öveçler)

Ankara Öveçlerde bulunan dairesinin komple mutfak dolabını ve tezgah arası fayanslarını yeniledik. Ayrıca birde mutfak kapısı yaparak işimizi eksiksiz teslim ettik. Bu dolabın tezgahı ise mermerit yapıldı. Zemin fayanslarını da tamamen değiştirdik.

Asuman Hanımın Dairesi Mutfak Dolabı Çalışmamız Öveçler
Asuman Hanımın Dairesi Mutfak Dolabı Çalışmamız Öveçler

Bu birinci sayfamızda yapmış olduğumuz bazı mutfak dolabı çalışmalarımızı incelediniz. Diğer sayfamızda çalışmalarımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Mutfak dolabı çalışmalarımız 2
Mutfak dolabı çalışmalarımız 3
Mutfak dolabı çalışmalarımız 4
Mutfak dolabı çalışmalarımız 5
Mutfak dolap fiyatları

Mutfak dolabı çalışmaları, mutfak tadilat çalışmaları, öveçler, keklikpınarı, ilker, dekor çalışmaları, mobilya çalışmaları, bilkent mutfak tadilat çalışmaları

Lütfen Yorum Yapın