Maltepe’de Komple Ev Tadilat Projemiz

Ankara Maltepe’de bulunan eski ve yıpranmış dairesinin komple tadilatı için bizi tercih eden müşterimize teşekkür ediyoruz. Bize internetten ulaşarak keşif ve fiyat teklifi talebinde bulundular. Bizde hızlı bir şekilde bu taleplerini yerine getirdik. Kalitemizi ve fiyatlarımızı öğrenen değerli müşterimiz tercihini bizden yana kullanarak sözleşmemizi imzaladık.

Maltepe’de Komple Ev Tadilat Projemiz Hayırlı Olsun. Bu sayfamızda anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Hangi işleri yapacağımızı, hangi malzemeleri kullanacağımızı ve maliyetlerini inceleyebilirsiniz. Dairenin şimdiki eski halini ve tüm çalışmalarımız bittikten sonra ki son halini yine bu sayfamızda görebileceksiniz. Web sitemizi sıklıkla güncelliyoruz. Tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize ait olan tüm güncel projelerimize, yeniliklerimize ve hakkımızda merak ettiğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Maltepe’de Komple Ev Tadilat Projemiz gibi sizde bir dekorasyon hizmeti almak istiyorsanız, 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Bizden teklif alın, kârlı çıkın.

Maltepe’de Komple Ev Tadilat Projemize Ait Detaylar

Daireye Ait Güncel Video (ESKİ HALİ)

Çalışmalarımıza Devam Ediyoruz

Maltepe’de bulunan dairenin komple tadilatına devam ediyoruz. Çalışmalarımızın sonuna geldik sayılır. Her şey güzel oluyor. Bittiğinde modern ve kaliteli bir yaşam alanı olacak. Güncel olarak yapım aşamalarımızı paylaşıyoruz burada. İnceleyerek kalitemizi, farkımızı ve kurumsallığımızı daha iyi anlayabilirsiniz.

S Ö Z L E Ş M E

Yüklenici: Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic. Ltd. Şti
İşveren : ………………………………………………………………….

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, iskele kurulum/söküm, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama/imalatlar/montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir.

GENEL ŞARTLAR

Yapılacak olan tüm işlerde kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak/kullanılmayacaktır. İşveren ödeme günlerine riayet etmeyi taahhüt eder. Ödeme günlerinde ödeme miktarlarını yükleniciye ödemekle yükümlüdür. Yüklenici, işe başlama tarihine ve bitim tarihinde işini tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder.

İşveren tarafından seçilen malzemeler listesi Ek-te sunulmuştur.

ÖZEL ŞARTLAR

Çalışmalar sırasında daire içinde sürekli bir temizlik elemanı çalışacak.

Tüm eşyalar özenli bir şekilde toplanacak. Koruma bantları çekilecek. Ambalajlanacak ve korunacaktır.

Bina yönetmelik çalışma şartları ve genel kurallarına uyulacak. İş günlerine ve iş saatlerine riayet edilecektir.

İş teslimini müteakip tüm hafriyatlar binadan uzaklaştırılarak atılacaktır.

İş teslimi müteakip daire içi genel kaba temizlikleri yapılacaktır.

YAPILACAK İŞLER

Kırım / Hafriyat: Mutfak, banyo ve wc de yapılı bulunan tüm tesisatların ve malzemelerin sökülüp, kırılması. Banyoda bulunan bacanın kırılması. Mutfakta yapılı bulunan tezgah eski taşın kırılması. Tüm batarya, çeşme, muslukların sökülmesi. Tüm kornişlerin sökülmesi. Dairede bulunan eski eşyalardan belirtilenlerin atılması. Daire içi dış duvarlarda bulunan kabaran tüm sıvaların kazınması. Yapılı bulunan doğalgaz radyatörlerinin sökülmesi. Tüm dışarıda görünen elektrik kabloları ve su tesisat borularının sökülmesi. Banyo ve wc pencerelerinin sökülmesi ve makul ölçülerde tekrar örülmesi.

Asma Tavan: Salon tavanına led ışıklı asma tavan imalatının yapılması. Tüm elektrik tesisat bağlantılarının yapılarak çalışır ve eksiksiz halde teslim edilmesi.

Boya Badana / Alçı Sıva: Daire iç duvarlarında bulunan tüm hasarlı bölgelerin kazınması. İç cephe mantolama sistemi ile yalıtım straforu kaplanması. Tüm daire tavan ve duvarların alçı sıva yapılması. Tüm köşe iç ve dış metal alçı köşebentlerinin takılması. Zımparasının ve boya astarının komple vurulması. DYO silinebilen silikonlu iç cephe boyası ile istenilen renklerde tüm tavan ve duvarların boya badana işlerinin yapılması.Tüm iç kapı ve pencerelerin çatlak, kırık ve hasarlı bölgelerinin tamirat/macun yapılarak, sentetik yağlı boya ile istenilen renklerde boyanması. Kapı buzlu camlarının yenilenmesi.

Parke ve Süpürgelikler: Salon ve oda zeminlerine Ek-te sunulan ve iş veren tarafından seçilen laminat parkelerin yapılması. 2 mm şiltenin laminat parke altına serilmesi ve 10 cm pvc beyaz süpürgeliklerin takılması.

Mutfak: Mutfakta yapılı bulunan tüm üst malzemelerin ve fayansların sökülmesi. Hazırda bulunan mutfak dolabı kesilerek, gerekli birleştirmelerinin yapılarak iş veren tarafından istenildiği şekilde ve istenilen yere tekrar montaj yapılması. Karşıya alınacak olan mutfak dolabının tüm tesisatlarının yeniden çekilmesi. Mutfak giriş sağ duvara çamaşır ve bulaşık makinesi için elektrik ve pis/temiz su tesisatlarının çekilmesi. Mutfak tezgah taşının istenilen uygun renkte mermeri yapılması. Mutfak tavanına asma tavan yapılması ve spotlarının takılarak çalışır hale getirilmesi. Mutfak dolabı tezgah aralarına iş veren tarafından seçilen tezgah arası fayanslarının yaplması. Kalan tüm duvarlarda bulunan fayansların kırılarak, alçı ve boya işlerinin tamamlanması. E.C.A. Kronos KR 24 HM Yoğuşmalı Kombinin temin edilerek tüm sıcak ve soğuk su bağlantılarının yapılması. Mutfak pencere önüne bağlanması ve bacasının duvardan açılması. Kollektörünün bağlanması. Doğalgaz iç ve dış hattının çekilmesi. Salon pencere ölçüsünde, odaların pencere ölçülerinde, koridora uygun yere, banyoya, mutfağa uygun bölgeye radyatör peteklerinin takılması tüm bağlantı tesisatlarının yerden götürülmesi. Wc ye uygun ölçülerde havlupan takılması. Kombi doğalgaz projesinin çizilmesi ve onay işleminin yaptırılması ve çalıştırılması.

Banyo: Yapılı bulunan tüm akseuar ve eski malzemelerin tamamen sökülmesi. Temin edilen yeni banyo fayanslarının zemin ve duvar olarak döşenmesi. Banyo penceresinin küçültülerek sol tarafa uygun ölçülerde kaydırılması. Pencere menfezinin montajlanması. Zeminler ve tavana kadar duvarlar olmak üzere komple iş veren tarafından beğenilen ve seçilen fayansların kaplanması. Klozetin istenilen yere gömme rezervuar olarak yenilenmesi. Banyo kapısı, banyo dolabı tezgah ölçüsünde sola kaydırılması. Bacanın kırılması. 6 mm demperli, şeffaf, teknesiz ve siyah alüminyum profilli duşakabinin yapılması. Banyo asma tavan yapılması ve spot aydınlatmalarının takılması. Banyoda uygun yere ve uygun ölçülerde radyatör peteğinin yapılması. Beğenilip seçilen banyo dolabının montajının yapılması. Tüm batarya, çeşme, musluk ve vanaların takılarak çalışır hale getirilmesi.Süzgeçlerin yenilenmesi.

Wc: Tüm zemin ve duvar fayanslarının yenilenmesi. Banyo asma tavanının wc yede yapılması. Gömme rezervuarlı klozetin takılması. Wc dolabının montajının yapılması. Tüm batarya, çeşme ve muslukların eksisksiz takılması.

Fayans / Seramik: Koridor ve mutfak zeminlerinin de seçilen ve beğenilen fayanslarla kaplanması. Fayans üstü fayans yapılması. Süpürgelik olarak laminat parke 10 cm pvc beyaz renk süpürgeliklerin takılması. Fayans döşeme sonrası tüm derzlerinin verilmesi.

Elektrik Tesisat: Tüm daire iç elektrik tesisatlarının yenilenmesi. İstenilen tüm duvarlara priz ve anten girişlerinin yapılması. Tüm priz, düğme, anahtarların VİKO marka yenileri ile değiştirilmesi. Daire giriş çelik kapı iç üstüne yeni sigorta panosunun bağlanması. Yeterli sayıda sigorta priz, anahtar bağlantısının yapılarak çalışır hale getirilmesi. Tüm daire elektrik tesisatına topraklama hatlarının çekilmesi. Kaçak akım rolesinin takılarak çalışır hale getirilmesi. Çamaşır ve bulaşık makinesi için yeni tesisatların uygun yerlere çekilmesi.

Çelik Kapı: İş verenenin beğeneceği modelde çelik kapı ve eşik mermerinin takılması.

Pencereler: Yapılı bulunan pencere kollarının yenilenmesi. Pencere iç önlerine denizlik mermerlerinin takılması.

İŞİN SÜRESİ…………………: 25 İş günü.
İŞE BAŞLAMA TARİHİ…: 04.02.2020
İŞ TESLİM TARİHİ…..…..: 30.02.2020
İŞİN FİYATI………………….: 55.000.- TL (KDV Hariç)
ÖDEME ŞEKLİ…………..…: 30.000.- TL peşin + 25.000.-TL iş tesliminde nakit.
SÖZLEŞME TARİHİ….….: 05.12.2019

Projemize Başladık (3. Gün)

Bu sayfamızda Ankara Maltepe’de tadilat projemize ait ilerlemeleri sık sık paylaşacağız. Komple ev tadilat çalışmalarımızı görseller ve bilgiler eşliğinde adım adım sizlerin incelemenize sunacağız. İşimize başladık ve 3. günümüzü doldurduk. Aşağıda bu 3 gün içinde yapmış olduğumuz tüm işleri görebilirsiniz. Tüm hızımızla projemizde ilerlemeye devam ediyoruz.

Maltepe’de Komple Ev Tadilat Projemize başladık. Allah utandırmasın inşaAllah. Gününde ve sözümüzde işimizi en iyi şekilde teslim edeceğimizin garantisini veriyoruz. Tüm tadilat çalışmalarımız bittiğinde, bu sayfamızda dairemizin son halini izleyebileceksiniz.

Bizden teklif alın, kârlı çıkın!

Error: Contact form not found.

Ankara maltepe tadilat, maltepede tadilat ve dekorasyon, maltepede daire tadilatı, maltepe ev yenileme,

Related Posts

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Ofis-dekorasyon-projemiz-bitti

Ofis Dekorasyon Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesi ile yine birlikteyiz. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu videomuzdaDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0