Eski-evini-yeniletmek-isteyenler

Komple Ev Tadilatı

Komple ev tadilatı ve dekorasyon konularında Dekordelisi’nde eşsiz hizmetler var. Evlerinize, muhteşem tasarımlar ve ekonomik fiyatlarla geliyoruz. Eski, demode olmuş, kullanışsız ve yıpranmış evlerinizi tamamen yeniliyoruz. Diğer firmalar gibi dışarıya iş satan, komisyon alan, toplama ekip ve ekipmanlarla çalışmaya çalışanlardan değiliz. Her imalatı, uygulamayı tek elden yapıyoruz. İsteğimiz, komple ev tadilatında ihtiyacınız olan tüm hizmetlere, bilgilere ve görsellere kavuşmak bizimle artık çok daha kolay.

Komple ev tadilatı hizmetlerinde 30 yıllık tecrübemizle sizlere bir telefon kadar yakınız. Eski evimi yeniletmek istiyorum diyorsanız kampanyalarımıza, hizmetlerimize, teslim ettiğimiz projelerimize ve yüksek iş disiplinimize göz atın.

Teslim Ettiğimiz Bir Kaç Komple Ev Tadilat Projemizi İnceleyin

Komple ev tadilatı nasıl yapılır? Hangi malzemeler ve markalar kullanılmalıdır? Ortalama 120 m2 bir evin tadilatı ne kadar sürer? Komple ev tadilat fiyatları nedir? Tadilat fiyat hesaplaması nasıl yapılır? Tüm bu sorularınıza sırasıyla cevaplar verelim.

Kampanyalarımız

Evini komple tadilat yaptırmak isteyenler için bir çok fırsat sizi bekliyor. Paket seçeneklerimizi inceleyiniz.

Ekonomik Paket ↗

Ekonomik tadilat paketimiz diğer standart tadilat imalat ve uygulamalarının tamamını kapsamakta.

Popüler Paket ↗

Standartların çok üstünde popüler ev tadilatı paket seçeneğimizdir. Eksiksiz ve tamamen profesyonel.

Ultralüks Paket ↗

Vip tadilat paketimizde yok YOK. Sınırsız dekorasyonlar, en kaliteli malzemeler ve uygulamalar.

Komple Ev Tadilatına Başlarken

Birçok farklı meslek kolunu, imalatı, malzemeyi, planlamayı ve maliyetleri içeren sabır isteyen çalışmalar bütünüdür komple ev tadilatı. Adından da anlaşılacağı gibi komple ev yenilemesidir. Zeminden tavanlara kadar modern, kullanışlı, elit ve kaliteli yaşam alanını baştan aşağı planlayarak yapmaktır. Zevkinize, tarzınıza ve bütçenize en uygun imalatları, malzemeleri ve uygulamaları sorunsuz bir şekilde zamanında ve hesabınıza en uygun şekilde yaptırmayı başarmanız gereken zor işlerin bütünüdür.

Komple Ev Tadilatı Nasıl Yapılır?

İmalat / UygulamaKomple Tadilat Uygulama Detayları
Kırım | Hafriyat
İlk olarak tüm kırım, söküm, yıkım ve moloz atım işlerinizi eksiksiz bir şekide yapın. Bu hafriyat ve moloz atım işlerinizi yapmadan kesinlikle diğer imalatlara ve uygulamalara başlamayın. Tüm imalatlar belirli hafriyatların birikmesine sebep olacak. Temizlik, başarının anahtarıdır.
Su Tesisat
Tüm su tesisat alt/üst borulama işlerini bu aşamada bitirin. Bu aşamada fazla olmamakla birlikte yine hafriyatlar çıkacaktır. Onlarıda evden torbalayıp uzaklaştırın.
Elektrik Tesisat
Gerekli yer değişiklikleri, yenilemeler için borulama ve kablolama işlerinizi bitirin. Yine hafriyatlar çıkacak. Toplayın ve uzaklaştırın.
Sıva | Tamirat
Kırılan, sökülen, yıkılan tüm yerlerin sıvalarını ve tamiratlarını mastar ve terazi yardımıyla bu aşamada yapın. Böylelikle kaba işleri bitirmiş olacaksınız.
İmalat Ölçüleri
Tüm kırım, yıkım, hafriyat atımı ve sıva, sıva tamirat işlerimizi eksiksiz bitirince artık net imalat ölçüleri aldırabilirsiniz. Mutfak dolapları, banyo dolabı, vestiyer, gardrop, duşakabin, fayanslar gibi imalat / uygulama ölçülerinizi şimdi alın. İç kapı ölçülerinizi alın ve imalata başlatın. Tüm mobilya imalatlarınıza bu aşamada başlatın. Çünkü diğer tüm işleriniz bitene kadar onlarda imalathanelerde yapılmış olacak ve zaman kaybetmiş olmayacaksınız.
Alçı sıva, Katonpiyer, Asma Tavan
Alçı sıvalarınızı yaptırın. Kartonpiyerlerinizi yaptırın. Asma tavanlarınızı bu aşamada yaptırın. Yapılan tüm imalatları boya badanaya uygun hale getirin. Arkanızda tamirat bırakmamaya özen gösterin. Geri dönüşler sizler için kesinlikle para ve zaman kaybına neden olacak.
Fayans Seramik

Bu aşamada tüm duvar seramik fayans işlerini tamamlayın. Duvarları tamamen bitirince zeminlere geçin. Tüm fayanslar bitince siva tamiratlarınızı gözden geçirin. Banyo asma tavanınızı sadece fayanslardan sonra yapın.
Boya Badana
Bu aşamada boya badana işlerini tamamlayın. Elektrik tesisat düğme, prizlerinizi takın. Aydınlatmalarınızı takın.
Laminat Parke
Bu aşamada zemin döşeme parkelerinizi yaptırın. Süpürgeliklerinizi takın. İç kapılarınız imalathanede hazırlanmış olmalı. Onlarıda bu aşamada taktırın.
Mobilya İmalatları
Tüm bu çalışma zamanları içerisinde imalathanelerdeki malzemeleriniz hemen hemen bitmiş olmalı. Güzel zamanlama! Artık onlarda montaj için gelmeli. Hepsini eksiksiz taktırın. Mutfak dolapları, banyo dolabınız, duşakabininiz, vestiyeriniz, gardrobunuz vs.
Genel Temizlik
Artık işlerimiz bitti. Herşey güzeldi. Başarılı bir sonuç. İnce temizlik işlerinize başlayabilirsiniz. İnşaat temizlik işleri zor ve ayrı bir tecrübe gerektirir.
Güle Güle Oturun
Hızlı, başarılı ve ekonomik fiyatlarla komple ev tadilatı çalışmalarınızı bitirdiniz. Yazması kolay, okuması kolay, uygulaması bir hayli zor işler bütününü başarılı ile bitirdiniz. 🙂 Hayırlı olsun.

Sırası, maliyeti, uygulanması, kalitesi ve süresi ile oldukça fazla deneyim gerektiren bir iştir komple ev tadilatı. En başta yapılması zorunlu olan bir işin sonda yapılması, tüm imalatların sonda tamirata girmesi veya kırılmasına sebep olacaktır. Bunun sonucu olarak hem zaman kaybı, hem para kaybı, hemde tahammül sınırlarının zorlanmasına sebep olacaktır. Doğru tasarımları, doğru imalatlar ve ustalarla buluşturmak ise oldukça zor ve yorucu bir süreçtir.

Baştan sona komple ev tadilatı imalatları, uygulamaları sırasında aşağıdaki sıralamaya mutlaka uymalısınız. Aksi sıralama, sizlerin zaman ve para kaybetmesine sebep olacaktır.

Buradan daha detaylı bilgilere ulşabilirsiniz; Ev Tadilatında Sıralama Nasıl Olmalı >

Anahtar teslimi komple ev tadilatında ilk ve en önemli yapılması gereken, başarılması gereken tüm ekip ve ekipmanları en doğru şekilde seçmek ve bulmaktır. Bunu siz yapamazsınız! Yapsanız bile ya çok şanslısınızdır, yada gerektiğinden çok fazla para harcıyorsunuz ve bunun farkında değilsiniz demektir. Neden yapamazsınız konusunu ise kısaca şöyle açıklayalım; günümüzde artık işinin ehli gerçek ustalar çok az. Bunun sebeplerini burada açıkladık. Doğru ustaları ve ekipmanları buldunuz diyelim, komple ev tadilat fiyatları hakkında bilgi sahibi olup, bütçenize en uygun malzeme ve işçilik hesaplamalarınızı tutturmanız gerekli.

Sizler için biz burada >> ev tadilat fiyatları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Bunu başarmak ilkini başarmak kadar zordur. İlk ikisini başardınız diyelim, günümüz trend projelerini, en doğru tasarımları, malzeme kalitelerini ve en iyi markaları bilmek ve hazırlamak ise ayrı bir sorunlu konudur. Yüksek iş deneyimi gerektirmektedir. Fakat şöyle bir şeyde söz konusudur; zamanınız, fazlasıyla bütçeniz, tahammülünüz ve gereken deneyimlere fazlasıyla sahip olabilirsiniz. O zaman bir sorun yok demektir.

Elbette komple ev tadilatı ve dekorasyon çalışmalarınız içinde bizim belirttiğimiz imalatlar dışında da uygulamalar mevcut olabilir. Dekorasyonun sonu yok. Zevkinize göre farklı işlerde yaptırmak isteyecek olabilirsiniz. Fakat prensip genel olarak bu şekildedir. İş disiplininden ve sıralamasından kesinlikle vazgeçmemenizi öneriyoruz. Zarar görmüş ve başarısız olmuş bir kişi olmak istemezsiniz değilmi? Bizde istemeyiz bunu. A dan z ye komple ev tadilatı çalışmalar bütünü arasına sırayı bozmadan diğer işlerinizi de araya sıkıştırabilirsiniz. Bu ekstra işler elbette maliyetleri ve iş süresini etkileyecek. Bunuda hesaplayın.

Bir Tadilat Firmasının Yapması Gereken Başlıca İşler

Eski fayansların kırım işleri, kullanışlı olduğuna inanmadığımız duvarların yıkılması veya ara bölmelerin açılması, eski elektrik ve sıhhi tesisat borularının ve kablolarının sökülmesi, yer döşemelerinin sökümleri ve kırımları, eski kapıların sökülmesi, eski pencerelerin çıkarılması, eski mutfak dolaplarının sökülmesi, eski çelik kapının çıkarılması gibi kaba inşaat (hafriyat) işlerinin yapılmasıyla tüm ev dekorasyonu işlerine başlanılır. Kırımların bilinçli bir şekilde yapılması, istiflenmesi, torbalanması, depolanması, yüklenip yeri ve zamanı geldiğinde hiç bir komşu veya çevreye şikayet sebebi olmayacak şekilde ortadan kaldırılması bir ev dekorasyoncusunun yapmak zorunda olduğu başlıca çalışmalardan bir tanesidir.

Dekordelisi ile Komple Ev Tadilatı

Herşey bir telefonunuzla başlıyor. Bizler sizlere ekonomik fiyatlarımız ve profesyonel uygulamalarımızla geliyoruz. Mutlu müşteri potansiyelimizi arttırmak istiyoruz. Dekordelisi nasıl çalışıyor? 4 altın adımla muhteşem yaşam alanlarına kavuşmak istemez misiniz?

Kampanyalarımız ve paket seçeneklerimizi incelemek için burayı ziyaret ediniz; Tadilat Paket Seçeneklerimiz >

Sizlere tavsiyemiz işinin ehli, kurumsal ve iş disiplini yüksek ekonomik maliyetlerle çalışan bir firma ile anlaşmanız. Çünkü bu tür firmaların tüm alt yapıları hazırdır. Ne kendileri, ne de siz zorlanmayacaksınız. Daha kısa sürede, daha az masrafla, daha az mutsuz olarak başarılı bir komple ev tadilatı sonucuna ulaşacaksınız demektir.

Bizi sizden dinleyin; >> YORUMLAR <<

Bunu istemez misiniz? Bizimle çalışmak sizin için doğru bir seçim olabilir. Ankara ve yakın çevresinde 30 yıldır komle ev tadilatı hizmetlerimizi profesyonel olarak veriyoruz. Hemde çok uygun mdeme koşullarımız ve ekonomik fiyatlarımızla. Komple tadilatı yapılmamış ev kalmasın diye kredi kartına 12 taksit imkânı da sunduk. Dekordelisi’nde herşey sizin için. Komple ev tadilatı yaptırmak ve kazançlı çıkmak isteyenler için doğru seçim olmaya devam ediyoruz.

Buradan güncel devam eden ev tadilat ve dekorasyon projelerimizi inceleyebilirsiniz; Güncel Devam Eden Projelerimiz >

Komple Ev Tadilatı Bizim İşimiz

Mutlu olmanızı istiyoruz. Biz profesyoneliz. Profesyonellerle çalışmanızı öneriyoruz. Bu size pahalıya mal olmayacak. Zamandan ve paradan kâr edeceksiniz. Mutlu müşterilerimize sizde katılın. Her şeyi tek elden yaptırın. Tasarruf edeceksiniz. Ayrı ayrı siz uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Bize bırakın, sorun yok. Bir markanın doğuşuna tanıklık ediyorsunuz.

Komple ev tadilatı – A’dan Z’ye ev ve işyeri tadilat dekorasyon işleriniz için ekonomik fiyatlarımız, uzman kadromuz ve modern ekip ve ekipmanlarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. Modellerimizi, tadilat fiyatlarımızı ve işçiliğimizi görmeden karar vermeyin. Ev tadilat ve dekorasyon işleriniz için bizimle iletişime geçerek 7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden mutlaka faydalanın.

Anahtar teslim dekorasyon şirketi olarak komple ev tadilatı ve dekorasyon işlerinizi en modern tasarımlarımız ve ekonomik fiyatlarımızla yapıyoruz.

Komple ev tadilatı işlerinde  tek tek sayacak olursak 30’dan fazla farklı branşlarda çalışmalar ve çalışanlar vardır. Tüm dekorasyon çalışmaları farklı malzemeler ve uygulamalarla yapılmaktadır. Dolayısıyla, anahtar teslimi ev dekorasyonu tadilat ve tamirat işleri kapsamında çalışacak olan ekip ve ekipman sayısı oldukça fazladır. Örnek verecek olursak, komple ev tadilatına ilk başladığımız çalışmalar genellikle kırım çalışmalarıdır.

Anahtar teslim dekorasyon şirketinemi ihtiyacınız var? Bizler buradayız ve sizlere bir telefon kadar yakınız… İlk olarak su (sıhhi) tesisat işleri başlar. Çıkarılmış eski tesisat borularının yerine yenileri döşenir ve yerinin değişmesi istenilen radyatör, çeşme veya vana gibi şeylerin yerleri sıfırdan projeye göre ayarlanır. Sonra komple ev dekorasyonu çalışmalarının sonu beklenmeye başlanır montaj çalışmaları için. Daha sonra görsel dekorasyon çalışmaları başlar. İlk başta alçıpan işleri, varsa asma tavan işleri, led tavan uygulamaları, kapı kemerleri vb gibi. Daha sonra kartonpiyer montaj işleri devam eder. Bu çalışmayı takiben elektrik tesisat çalışmaları başlar. Tüm elektrik tesisat boru ve kabloları yeniden döşenmeye başlar, sigortalar ve kutuları ayarlanır, elektrik düğme ve prizleri istenilen ve tasarlanan yerlerine monte edilecek şekilde ilk hazırlıklar yapılır.

Tüm ön hazırlık çalışmaları tamamlandıktan sonra işin elektrik montaj kısmına tekrar sıra gelmesi için komple ev tadilat işlerinin bitmesi beklenir. Sonrasında alçı sıva çalışmaları başlar. Tüm kırık, çatlak, asma tavanlar vb gibi yerlerin pürüzsüz ve sorunsuz bir şekilde alçıları komple çekilir. Devamında fayans seramik işleri başlar. İstenilen eskiden kırılan yerlere kara sıvaları yapıldıktan ve temizlendikten sonra kara sıva çalışmaları yapılarak fayans seramik montaj işleri başlar ve biter. fayans süpürgelikleride tam ve eksiksiz bitirildikten sonra fayans derzleri verilerek fayansçı işini bitirir. Daha sonra sökülen pencerelerin yerine yenileri gelir ve montajlanır. Sonra çelik kapı. Tüm kırım işleri, hafriyat işleri, tavan ve duvar alçıpan dekorasyon işleri, kartonpiyer işleri, elektrik tesisat işleri, su tesisat işleri, fayans seramik işleri, alçı sıva ve kara sıva işleri bittikten sonra sıra tavan ve duvarların zımparalanarak astarlanıp boyanması işi başlar. Bu işlem sırasında ev komple tertemiz olmalı ve hiçbir kaba inşaat işinin kalmaması gerekmektedir.

taksitli-tadilat-yapanlar

Ev boyası işlerinin ilk katı bitip son kata sıra gelindiğinde tüm yapılan işler tekrar kontrol edilir ve varsa ekskler sonkat boyadan önce tamamlanır. Son kat boyadan sonra sıra yer döşemelerine (parke – laminat), iç oda kapılarına, mutfak ve banyo dolaplarına sıra gelmiştir. Sırasıyla önceden ölçüleri alınmış olan oda iç kapıları, yer döşemeleri (parkeler), mutfak ve banyo dolapları montaj işleri yapılır ve biter. Daha sonra ara verilen ve anahtar teslim ev tadilat işlerinin bitmesini bekleyen elektrikçi elektrik düğme ve prizlerinin montajı, sigorta kutularının montajı gibi son montaj işini bitirir.

Sonra sıhhi tesisatçı kendine ait bataryaları, vanaları, evyeleri, çamaşır ve bulaşık makineleri giriş ve çıkış borularının montajını yaparak oda işini bitirir ve gider. Sonra olarak mobilya dekorasyonları için önceden ölçüsünü alıp hazırladığı mutfak dolapları, banyo dolapları, vestiyer gibi mobilya malzemeleriyle dolapçı gelir ve oda tüm işlerini bitirir. Daha sonra ara verilen ve komple ev tadilat işlerinin bitmesini bekleyen elektrikçi elektrik düğme ve prizlerinin montajı, sigorta kutularının montajı gibi son montaj işini bitirir. Sonra sıhhi tesisatçı kendine ait bataryaları, vanaları, evyeleri, çamaşır ve bulaşık makineleri giriş ve çıkış borularının montajını yaparak oda işini bitirir ve gider.

Yukarıda anlatmaya çalıştığımız işler, standart kabul edilen komple ev tadilatı işlerindendir. Komple ev tadilat ve dekorasyonu yapmaya soyunan bir firmanın tüm bu dekorasyon iş kollarıyla yakından ilgili ve bilgili olması gerekmektedir. Çalışmalar esnasında çıkabilecek bir ekip veya ekipman sorunu tüm diğer işlere ciddi şekilde olumsuz etki edecektir. Günümüzde bu konularda başarılı dekorasyon firması sayısı çok azdır. Bizler komple anahtar teslimi ev  tadilat ve dekorasyon işleriniz için yeterli kapasiteye sahip bir firmayız. Tüm donanımlara sahip ve konularında tecrübeli ekip ve ekipmanlara sahibiz. Huzur ve güven içerisinde işlerinizi yaptırabileceğiniz köklü bir firmayız. Uygun fiyatlarımızı kaliteli işçiliklerimizle buluşturuyoruz. Komple ev tadilatı ve dekorasyon çalışmaları ihtiyaçlarınız için sizlere çok yakınız. Ücretsiz keşif, proje ve maliyet hesaplaması hizmetimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.


Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek komple ev tadilatı ve dekorasyonları konularında eşsiz bilgilere ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: ev tadilat ustası, komple ev tadilat ustaları, anahtar teslimi ev tadilatı, anahtar teslim ev dekorasyonu, ev tadilatı, ev tadilat fiyatları, ev tadilat şirketi ankara

Güncellemeleri Alın ve Bağlantıda Kalın. Bültenimize Abone Olun.