Dekor Delisi olarak anahtar teslim komple tadilat ve dekorasyonunu yapmış olduğumuz işimize ait elektrikli şöminemizin kurulumunu yaparak yakıyoruz.

Elektrikli Şömine Nasıl Yapılır – Aşağıda yapmış olduğumuz sanal alev şöminenin kurulum aşamalarını ve bitişine ait detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz. Videomuzu izlediğinizde elektrikli şömine nasıl kurulur ve yakılır gibi merak ettiğiniz konulara cevap bulabileceğinizi düşünüyoruz.

Elektrikli Şömine Nasıl Yapılır

Bu kurulumu patronumuz yapıyor 🙂 Eskiden alçı malzemeleri ve süslemeleri ile bir çok şömine yapmış. Sahte şömine dekoratif amaçlı yani. Fakat teknolojinin ilerlemesiyle yeni dekorasyon ürün ve malzemelerinin çıkması, eski sanatkârları biraz sinirlendirse de, patronumuz bu durumdan mutlu. 🙂 Elektrikli şömine nasıl yapılır ve kurulur başlayalım.

Adım Adım Kurulum Şömine (Slayt)

Tamamen portatif, pratik ve kurulum kitapçıklı olan bu dekorasyon malzemesi her mekânda kolayca kullanılabilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey, elektrikli şöminenin koyulacağı yere göre doğru ölçülerde alınması. Gerisi tamamen sizin zevkinize, tarzınıza ve bütçenize kalmış. Hazır satın alınan ve kurulum için tüm montaj malzemeleri le verilen elektrikli şömine, ustaya gerek olmadan rahatlıkla yapılıp yakılabilir. Elektrikli şömine fiyatları ölçülerine ve kalitesine göre farklılıklar gösteriyor. Örneğin bu şöminemizin komple fiyatı 2.300 TL’dir.

Elektrikli Şömine Yapıyoruz (1)

Yapım aşamaları

Elektrikli şöminemizin kurulumunu video olarak izleyebilirsiniz.

Elektrikli Şömine Yapıyoruz (2)

Kurulumu Bitirdik ve şöminemizi yaktık. Değerli müşterimize hayırlı olsun.

Şömine bizim işimiz. Ürün ve malzeme tedariği konusunda, kurulumunu yaparak teslim edilmesi hususunda ve model katalogları içinden seçim yapmanıza olanak sağlamak ta profesyonel olarak hizmetler vermeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızı arayarak bizlerden elekrikli şömine konularında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek şömineler hakkında farklı bilgiler edinebilirsiniz.

Şömineci
Şömineler hakkında genel bilgiler

şömineler, elektrikli şömine kurulum, elektrikli şömine nasıl kurulur, elektrikli şömine fiyatları, sanal alev şömine, elektrikli şömine kurulum izle, sahte şömine nasıl yapılır izle,ev tadilat fiyatları,

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Alçıpan Niş Modelleri