incek dekorasyoncu 7

Ankara Gölbaşı incek dekorasyon işleri

Gölbaşı incek dekorasyon işleri – Ankara incek’te dekorasyoncu. Ankara İncek’te yapmış olduğumuz tadilat ve dekorasyon işlerimize dair çalışmaları, görselleri ve tadilat fiyatlarımızı bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Gölbaşı incek dekorasyon işleri – Değerli mimarımız Cihan bey’in projesini yapmış olduğu çok amaçlı düğün salonu iç dekorasyonu çalışmalarının daha görsel ve kaliteli olması amacıyla, bizimle gerekli düzeltmeleri yapmak için yapmış olduğu anlaşmaya dair işlerin görsellerini, detaylarını, açıklamalarını ve fiyatlarını aşağıda inceleyebilirsiniz. Ankara Gölbaşı İncek‘ te bulunan düğün salonu tadilat ve dekorasyon çalışmalarımızda kendi imalatımız olan stropiyerleri, istenilen ölçülerde ve modellerde özel olarak imal ettik.

Aynı yerde yapmış olduğumuz ilk çalışmalar aşağıdaki düğün salonu giriş kapıları idi.

Gölbaşı incek dekorasyon işleri

Daha önce yine aynı düğün salonu dekorasyonları ait olan dış ana kapı girişi ve yan bahçe girişlerine toplam üç adet kapı kemeri yapmıştık. Düğün salonu giriş kapıları çalışmamızdan, öz verimizden ve ustalığımızdan memnun kalan mimar Cihan bey, gerekli iç düzeltmelerin yapılması konusunda da bizimle tercih etti. Kendisine teşekkür ederiz. İç ve dış dekorasyon işlerinde her türlü ekip ve ekipmana sahip olan Dekordelisi Mimarlık olarak, anahtar teslim komple tadilat ve dekorasyon hizmetlerimizi Ankara‘nın her semtinde vermeye devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz bu çalışmamıza dair tüm açıklamaları görseller eşliğinde inceleyebilirsiniz;

Daha önce yapılmış olan salon dekorasyonu çalışmasında, bir eksiği fark eden ve olursa daha kaliteli bir tasarım olacağına karar veren Mimar Cihan bey, led aydınlatmaların ön tarafına çizmiş olduğu bir stropiyer malzemesinin yapılmasını bizlerden istedi. Yapacağımız bu çalışma ile hem daha net bir led ışığı, hemde daha kaliteli ve modern bir görsellik sağlamayı başardı. Bizim daha çalışma yapmadığımız eski aydınlatma ve dekorasyon aşağıdaki gibiydi;

Ankara gölbaşı dekorasyon şirketi
Ankara gölbaşı dekorasyon şirketi

Görüldüğü üzere led aydınlatmalar mekana eşit olarak dağılmamış ve dalgalanmalar oluşmuştur. Bu şekilde tüm görsellik bozulmuş ve istenen kalite sağlanamamıştır. Bu eksikliklerin giderilmesi için yapmış olduğumuz tadilat ve dekorasyon çalışmalarımıza dair görsellerimiz ve nasıl yapıldıklarına dair açıklamalarımız aşağıdadır.

gölbaşı incek dekorasyoncu
gölbaşı incek dekorasyoncu

Yapılmış olan tüm led alın alçıpanlarının üzerine, özel kesim stropiyer modelimizi komple dönüyoruz. Bu sayede hem net bir ışık, düzgünlük ve daha kavisli ve düzenli bir alçıpan dönüşleri sağlanabiliyor. Ayrıca alın birleşim yerlerinde stropiyer beyazlığı, duvar kağıdı ile birleşim yerindeki şerit ayrı bir tarz ve görsellik kazandırıyor. Tavan ve duvar dekorasyonları ve amaçları konusunda tam bir bütünlük sağlayacak olan stropiyer çalışmamız, tadilat fiyatları konusunda da iş verenimizi fazla üzmemiştir. Değerli mimarımız Cihan beye de vermiş olduğumuz dekorasyon fiyatları teklifimiz kendisini memnun edecek şekilde olmuştur. Gölbaşı incek dekorasyon işleri kapsamındaki bu çalışmamızın görsellerine devam ediyoruz.

Görmüş olduğunuz salon dekorasyonu içerisinde bulunan tüm led ışıklı tavan ve duvarların ön alın kısımlarına özel imalatımız olan stropiyer modellerimizi yapacağız. Şu an hala devam eden işimizin bitmesine müteakip, son şekillerini de yine bu sayfamızda yayınlayacağız. Eski hali ile yeni hali arasındaki farkı sizlerde görebileceksiniz.

Ankara Gölbaşı İncek dekorasyon işleri çalışmamızın şu anki durumu aşağıdaki gibidir. Yeni başlamış olduğumuz bu çalışma bittiğinde (Yaklaşık 1 hafta sonra) tekrar görüşmek üzere. Umarız faydalı bilgiler edinmişsinizdir.

Ankara genelinde devam eden diğer işlerimizi takip etmek ve incelemek için şu sayfamızı da ziyaret edin;

GİRİŞ: ⇒ Devam eden işler

GÜNCEL – İşimizi başarı ile teslim ettik. (02.10.2017): Çalışmalarımızın son halini incelemek ve görmek için bu sayfamızı da mutlaka ziyaret edin: İncek iç ve dış dekorasyon

Ankara Gölbaşı İncek te vermiş olduğumuz hizmetlerimiz için şu sayfalarımızı da ziyaret edin;

Gölbaşı temelden çatıya komple ev yapımı

Gölbaşı Parkeci

Gölbaşı Mobilyacı

Gölbaşı Fayansçı

Gölbaşı Asma Tavancı

Gölbaşı Dekorasyon

Gölbaşı Boyacı

İncek Boyacı

incek Asma Tavancı

İncek Fayansçı

Ev Tadilat Fiyatları


İLGİLİ BAŞLIKLAR: incekte dekorasyoncu, gölbaşı incek dekorasyon firması, İncek’te tadilat ve dekorasyon işleri, Ankara gölbaşı dekorasyon işleri, incek söveci, incekte stropiyer işleri, gölbaşı iç dekorasyoncular, dekorasyon ustası incek ankara, tadilat şirketi gölbaşı incek, ince işler incek, inşaat firmaları incek gölbaşı, dekorasyon şirketleri ankara incekte

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.