Gölbaşı temelden çatıya komple ev yapımı – Lüks müstakil ev inşaatı

Gölbaşı temelden çatıya komple ev yapımı anlaşmamıza dair bilgiler, teklif, sözleşmemiz ve devam eden işimize dair görsellerimizi sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Gölbaşı temelden çatıya komple ev yapımı ve müteahhitlik çalışmalarımızı artık güncel olarak sitemizde yayınlamanın siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için faydalı olacağını düşündük. Dekorasyon sitemizde yapmış olduğumuz bu değişiklik ile yapacağımız tüm tadilat ve dekorasyon ile temelden çatıya müteahhitlik işlerimizi adım adım ve güncel olarak bilgiler ve görsellerimiz ile birlikte kolaylıkla inceleyebilir ve takip edebilirsiniz. Bu şekilde hem siz kıymetli müşterilerimizin hakkımızdaki merak ettiklerine birer cevap, hemde tadilat ve dekorasyon konularındaki bilgilerini arttırmış olacağımızı düşünüyoruz.

Yaklaşık 30 gün önce başlamış olduğumuz Ankara Gölbaşı temelden çatıya komple ev yapımı ve müteahhitlik anlaşmamıza dair çalışmalarımızın en son görselleri;

 

Gölbaşı temelden çatıya komple ev yapımı

Ankara‘nın elit yerleşim yerlerinden birisi olan Gölbaşı‘ da sahibi olduğu arsa üzerine yeni ve kullanışlı lüks bir ev yapmak için bizimle anlaşma yapan sayın Ömer beye çok teşekkür ediyoruz. Yaptırmak istediği evin müteahhitliğini, bütçesine en uygun fiyatlarımızla ve ödeme kolaylıklarımızla üstlenmiş ve almış olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Kendimize, ekip ve ekipmanlarımıza, 30 yıllık inşaat ve dekorasyon tecrübemize ve deneyimlerimize güveniyoruz.

Diğer devam eden işlerimiz ve yeni teslim etmiş olduğumuz işleri ilgili sayfamızdan takip edebilir ve inceleyebilirsiniz;

GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ; Devam eden işlerimiz

Komple ev yapımı ve müteahhitlik anlaşmamızı kapsayan tüm işleri aşağıda bir liste haline getirdik ve sizlerle paylaştık. Teknik şartname ve sözleşmemizi kısaca özetleyip yazmayı uygun gördük. En detaylı şekli ile iletişim numaramızı aradığınızda ve bizimle çalışmaya karar verdiğinizde aslı olarak inceleyebilirsiniz. İşte yapmış olduğumuz ve taahhüt etmiş olduğumuz inşaat işleri listemiz;

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  4+1 Komple Dairenin Yenilenmesi

(ÖZETLE) YAPILACAK İŞLER ve TAAHHÜT

Tüm resmi prosedürler, su ve elektrik proje-onay gibi işler iş veren tarafından yaptırılacaktır. Bu yüzden doğacak tüm sorunlar ve aksiliklerden müteahhit firma sorumlu tutulmayacaktır.

1- İnşaat yapım, imalat, montaj ve işçilik işlerinin tümü malzeme + işçilik olarak müteahhit firmaya aittir.

2- Resmi prosedürler haricindeki tüm işlerin sorumluluğu, malzemeleri, işçi barınak, yeme içme, SGK, nakliye, hamaliye, yevmiye, ücret, işçi sağlığı, iş güvenlik kuralları gibi gider ve masraflar tamamen müteahhit’e aittir. İş veren, müteahhit firma ile tamamen anahtar teslim (malzeme + işçilik) olarak anlaşma yapmış olup hiçbir gidere karışmayacaktır.

3- Projeye uygun olacak şekilde, 12 x 13 metrekare 5+1 evin komple yapım ve imalatı şartnamede belirtilen malzemeler ve markalar ile yapılacaktır. (NOT: Teknik şartname/Sözleşme sayfamızda işverenimizin isteği üzerine sitemizde yayınlanmamıştır.)

4- İşin süresi, işe başlama tarihinden itibaren 120 gündür. Bu süre içerisinde resmi prosedürler ve proje onayları gibi iş verene ait olan sorumluluklardan doğabilecek gecikmeler için her geçen 1 güne %3 ek ücret talep edilecektir müteahhit firma tarafından. Müteahhit firmaya ait olan sorumluluklardan doğabilecek gecikmeler için ise her geçen gün için iş veren %3 bedel kesimi hakkına sahip olacaktır.

5- İşin fiyatı (Gölbaşı temelden çatıya komple ev yapımı) 120.000 (Yüzyirmibin) TL’ dir. Bu fiyatın 50.000 (Ellibin) TL’si iş başlangıcınde nakit olarak müteahhit firmaya ödenecektir. kalan 70.000 (Yetmişbin) TL’si ise her ayın 15 inde 10.000 (Onbin) TL taksitler halinde 7 ayda ödenecektir.

Lüks müstakil ev inşaatı

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon hizmetlerimizin yanı sıra, komple temelden çatıya lüks müstakil ev ve villa tipi projelerinizi de profesyonel olarak yapıyoruz. Müşteri hizmetleri numaralarımızı arayarak, ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden mutlaka faydalanın.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Kullandığımız Ürün ve Markalar

 

Gölbaşı’da verdiğimiz diğer hizmetlerimiz;

Gölbaşı Dekorasyon

Gölbaşı Boyacı

Gölbaşı Asma Tavancı

Gölbaşı Fayansçı

Gölbaşı Mobilyacı

Gölbaşı Elektrikçi

Gölbaşı Parkeci

Tadilat ve dekorasyon işleri ve hizmetlerimiz için bu sayfalarımızı da ziyaret edin;

Ankara Boyacı

Boya Badana Fiyatları

Kapı kemerleri

Anahtar Teslim Dekorasyon Şirketi

Ev Tadilat Fiyatları

Komple Ev Tadilatı


müteahhitlik hizmetleri, gölbaşı müteahhitler, müteahhit şirketi ankara gölbaşı, ankarada müteahhit firmaları, gölbaşı komple ev yapımı, inşaat işleri ankara gölbaşı, temelden çatıya ev yaptırmak istiyorum, komple ev yapmak, ev yaptırmak istiyorum, gölbaşında anahtar teslim ev yapanlar,