İncek iç ve dış dekorasyon

İncek iç ve dış dekorasyon – incek’te anahtar teslim dekorasyon hizmetleri. İncek iç ve dış dekorasyon bizim işimiz. Ankara İncek’te bulunan düğün salonu anahtar teslim dekorasyon işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ettik. Görselleri sayfamızda inceleyebilirsiniz.

incek iç ve dış dekorasyon – Bu çalışmamızda yaptığımız işler alçıpan asma tavanlar, duvar kağıtları, alçı sıva işleri, boya badana, elektrik tesisat, söve imalat ve montaj uygulamaları, kapı kemerleri, demir kaynak işleri ve granit döşeme çalışmalarıdır.

A’dan Z’ye komple anahtar teslim olarak anlaşmasını yaptığımız lüks düğün salonu iç ve dış dekorasyon çalışmamızı bugün tam ve eksiksiz olarak yaparak başarı ile gününde teslim ettik. Tüm tadilat ve dekorasyon çalışmalarını malzeme + işçilik olarak DEKORDELİSİ olarak fazla zorlanmadan yaptık. Tüm ekip, ekipman, malzeme ve tasarımlar konusunda yeterli alt yapıya sahip olan dekorasyon şirketimiz, yaklaşık 30 yıldır Ankara ve çevresinde hizmetlerine devam etmektedir.

Aşağıda görsellerini inceleyeceğiniz İncek’te iç ve dış dekorasyon uygulamalarımıza dair daha geniş bilgi, görseller ve dekorasyon fiyatları için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Her türlü anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işleriniz için uzman kadromuz, modern ekip ve ekipmanlarımız, ekonomik fiyatlarımız ve çağdaş tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz.

Aşağıda işimizin bitmiş en son şeklini açıklamalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu sayfamızı da ziyaret ederek yapılış aşamalarını görebilir ve inceleyebilirsiniz; Gölbaşı incek tadilat firması

Düğün salonu ana giriş kapısı

Tamamen kendi imalatımız olan söve malzemesi ile demir konstrüksiyon, bordeks ve dekoratif sıva ile ana giriş kemerli kapımızı yaptıktan sonra değerli müşterimizin isteğine uygun olarak boyadık. Sn mimarımız Cihan bey’in tasarımını yaptığı bu kapı kemeri modelimiz, tüm görselliği dahada arttırarak, düğün salonuna değer kattı. Geceleri yaktığımız led aydınlatmalarda kemer kavisleri içerisine gizlenerek modern bir tasarım ve görsel şölen haline geldi.

Ana giriş kapı

Bahçe giriş kapıları

Dekorasyon işini anahtar teslim olarak yapmış olduğumuz düğün salonunun bir adet yukarıda görseli bulunan ana giriş kapısı, iki adette aşağıda görseli sunduğumuz bahçe giriş kapısı bulunmaktadır. Beton pabuçları demir hasır ile birlikte kalıbı çakılarak kemer kapının ölçüsüne göre atıldı. Daha sonra projesine uygun olarak komple anahtar teslim olarak bizim tarafımızdan imalat yapılarak yerine montajı eksiksiz olarak yapıldı. Bir dekorasyon şirketi olarak, kapı kemerleri konusundaki tecrübemiz, gereken donanım ve ekipmanlarımızla modern ve şık bir bahçe kapısı ortaya çıkardık.

Yan bahçe giriş kapısı
Yan bahçe giriş kapısı

Ana giriş lobi dekorasyon

Giriş lobi dekorasyon çalışmasında, asma tavan olarak yuvarlak çift kat led aydınlatmalı alçıpan tavan tasarımı kullandık. Ortadaki avize ise tamamen müşterimizin zevkine ve iş yerinin tarzına uygun olarak seçildi. Duvarlarda açık krem tonunda sade duvar kağıdı kullandık. Zemin döşeme olarak açık krem renk tonunda 60 x 120 granit kullandık. Duvar tablosu ise tamamen değerli mimarımız Cihan beyin şahsi seçimi oldu.

Ana giriş lobi asma tavan 2
Ana giriş lobi asma tavan 1
Ana giriş lobi asma tavan 1
Ana giriş lobi asma tavan 2

Merdiven başı ve koridor asma tavanları

Tasarımları tamamen bize ait olan merdiven başı ve koridor asma tavanlarını, çift kat olarak uyguladık ve led aydınlatma sistemlerini içine gizledik. Ortaya asılan avize yine mimarımız Cihan bey tarafından seçildi. Tamamen beyaz renk kullandığımız tavanlarda spot kullanmadık. Duvarlar ise koyu kahve rengi silinebilen duvar kağıdı ile kapladık. İncek iç ve dış dekorasyon hizmetlerimize devam ediyoruz.

Koridor dekorasyon çalışması 1
Koridor dekorasyon çalışması 1

Mobilya kapılar

Düğün salonumuzda toplamda 38 adet ahşap mobilya Osmanlı motifli G1 model mobilya kapıları atölyemizde imal ederek montajını eksiksiz olarak tamamladık. Beyaz lake boyalı, menteşe, kilit takımı ve kollar gümüş renkte modele uygun olarak takıldı. Kullanıldığı her yere büyük bir değer katan mobilya kapılar, tüm dekorasyon işimizi tamamlayıcı unsur olarak doğru bir seçim oldu. Dekorasyon çalışmaları arasında en önemli seçimler her zaman mobilya dekorasyon işleri olmuştur. Bu yüzden ev, villa, bina veya iş yeri tadilat ve dekorasyon işlerinde, mobilya malzemeleri ve tasarımlarına daima titizlik göstermenizi tavsiye ediyoruz.

Mobilya kapılar 1
Mobilya kapılar 1

Bahçe peyzaj çalışmaları

İç dekorasyon çalışmalarını yapmış olduğumuz düğün salonunun, dış dekorasyon ve çevre peyzaj çalışmalarını biz yapmadık. Fakat sizlere bir dekorasyon fikri vermesi amacıyla sayfamızda paylaşmayı uygun gördük. Çok güzel bir görselliğe sahip olan bu peyzaj çalışmasının tasarımını yapan Mimar Cihan bey, gerçekten muhteşem bir projeye daha imzasını attı. Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Düğün salonu

Sayfamızda incelediğiniz tüm görseller ve uygulamalar tamamen bize aittir. Detaylı bilgiler, fiyatlar ve tasarımlar hakkında iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Bizimle çalışmak için bir çok sebebiniz var. Bunların başında ekonomik fiyatlarımız, iş disiplinimiz ve profesyonel ekip ve ekipmanlarımız gelmektedir. İncek iç ve dış dekorasyon çalışmamızı başarılı bir şekilde teslim etmenin vermiş olduğu gururunu yaşıyoruz.


İLGİLİ BAŞLIKLAR: incek iç ve dış dekorasyon,ankara incekte tadilat işleri, incek dekorasyon şirketi,incekte ev dekorasyon,incek tadilat dekorasyon firması,