Ahşap ev dekorasyon – 2018 ahşap ev dekorasyon fikirleri.

Ahşap ev dekorasyon – Yeni sezonun trendlerin arasında bulunan ve doğa dostu bir görünüm veren ahşap mobilyaları ev dekorasyonunda nasıl kullanabiliriz?

Ahşap ev dekorasyon – Salondan oturma odasına, mutfaktan banyoya, yatak odasından çalışma odasına dek evin tüm alanlarında kullanılan ahşap mobilyalar doğallığıyla, özgün ve yeni tasarımlarıyla yeni sezonun dekorasyon trendleri arasında yerini almış bulunuyor. Son yıllarda temel dekoratif ürünlerin yanı sıra alternatif olarak ahşap ürünlü tasarımlara oldukça yoğun bir yönelme ve talep var. Özellikle masa, sandalye, yatak v.b gibi temel mobilyalarda ilginç fikirlere rastlanan ahşap ürünler artık ev dekorasyonunda sıkça tercih ediliyor. Kendine has ev dekore etmek isteyenler için, ahşap ev dekorasyon fikirleri birbirinden güzel öneriler sunuyor.

ahşap ev dekorasyon

ahşap ev dekorasyon

Modaya düşkün tarz sahibi kişiler daha şık ve modern evlere sahip olmak ve evlerinin dekorasyonunda farklılıklar oluşturmak için pek çok farklı dekorasyon uygulamaları yapmaktadırlar. Ahşap tv üniteleri, ahşap dekoratif raf modelleri, ahşap ayna modelleri, ahşap masa-sandalye modelleri ve daha birçok ahşap ürün seçeneğinin bulunduğu dekorasyon işleyişinde sizde tarzınıza uygun şahane bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Her tarza uyum sağlayan ve yaşam alanlarına canlılık getiren ahşap tasarım modelleriyle mekanlarda daha ferah, daha doğal ve dikkat çekici görünümler elde edebilirsiniz. Kişilerin tarzına göre değişiklik gösteren ahşap dekorasyonda kimileri komple duvara ahşap uygularken kimileri de ev dekorasyon ürünlerinde ahşap kullanmaktadırlar.

ahşap ev dekorasyon fikirleri

ahşap ev dekorasyon fikirleri

Bilindiği üzere duvar panelleri, iç dekorasyon tasarımlarında son derece sevilen ve tercih edilen yapı malzemelerinden birisidir. Duvar rengi ve dekorasyonundan tutunda zemin ve tavan dekorasyonuna kadar hem tasarım hemde şekil olarak ayrı ayrı planlanması gereken iç dekorasyon, genel ev dekorasyonundan oldukça farklıdır. Alanları boğmamak ve doğru etkiyi vermek için ahşap rengini iyi seçmek gerekmektedir.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Tadilat Videolarımız 4

Ahşap dekorasyon fikirleri;

1- Ceviz ağacından üretilen ayna ve konsolla antre veya salonunuzda evinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

2- İç dekorasyonları ahşap kaplama malzemeleriyle kaplayarak değişik bir tarz elde edebilir veya tamamen doğal ahşaptan yapılmış bir evi de dekore edebilirsiniz.

3- Evinize rustik bir hava katmak istiyorsanız gaz lambası, ibrik gibi eski eşyalarınızı sizi yansıtan özel eşyalarla süsleyip ahşap dokusu eşliğinde renklendirebilirsiniz.

4- Zemini veya duvarları panellerle kaplayarak evin içini tamamen ahşaptan yapılmış gibi gösterebilirsiniz.

modern ahşap dekorasyon

modern ahşap dekorasyon

5- Hem kullanışlı hemde otantik banyo tasarımında ahşap dekorasyon ürünleriyle farklı bir görünüm elde edebilir ve banyonuzun havasını değiştirebilirsiniz.

6- Ormanlık, ağaçlarla kaplı bir bölgede yaşıyorsanız, orta sehpa veya kitaplığınızı ahşap bir ağaç figüründen yararlanarak dekore edebilirsiniz.

7- Mutfağınızda sıcak bir ortam oluşturmak için ahşap raf ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

BİRBİRİNDEN GÜZEL MODERN VE ŞIK AHŞAP DEKORASYON FİKİRLERİ

ilginizi çekebilecek diğer konularımız;

Ahşap dekorasyon

Osmanlı dekorasyon

Akustik ahşap asma tavan

Lineer ahşap asma tavan

Ahşap duvar kaplama panelleri

2018 tv üniteleri

Taş desenli duvar kağıdı

Yeni sezon sehpalar

Modern vestiyerler


ahşap ev dekorasyon, ahşap mobilyalar, ahşap ev dekorasyon fikirleri, 2018 modern ahşap dekorasyonu, 2018 ev dekorasyon trendleri, yeni sezon dekorasyon trendleri, ahşap dekorasyon, ahşap tasarım modelleri, ev dekorasyon, ahşap panelli duvar dekorasyonu, ahşap dekorasyon önerileri, ahşap dekorasyon çeşitleri, eşsiz ahşap mobilyalar, yeni sezon ahşap duvar panelleri, yeni sezon ahşap dekorasyon

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Ev Dekorasyonu