ahşap duvar kaplama panelleri

Ahşap Duvar Kaplama Panelleri

Ahşap Duvar Kaplama Panelleri – Doğal ağaç görünümlü paneller.

Ahşap Duvar Kaplama Panelleri – Doğada var olan dokuları estetik bir incelikle duvarlarınıza yansıtın. Ham ağaç olan duvarların dokularını yeniden keşfedin.

Ahşap Duvar Kaplama Panelleri – Son yıllarda ahşap duvar panelleri dekor malzemeleri arasında kullanılanların başında gelmektedir. Evin dış cephelerinde, iç duvarlarında, ofislerde, cafelerde, fuarlarda, mağazalarda, birçok vitrin dekorları gibi birçok yerde ahşap duvar panelleri kullanılmaktadır. Kullanıldığı yere daha hoş ve eskitme tarzı kazandırmaktadır.

ahşap duvar panelleri
ahşap duvar panelleri

Ahşap duvar panellerinin özellikleri:

1- Oldukça kullanışlı temizliği de bir o kadar basittir.

2- Bu dekorlar yapıya ekstra bir yük bindirmez, montajı kolaydır ve oldukça da ekonomiktir.

3- Bunların yanı sıra üç boyutlu bir görünüme sahiptir ve bundan dolayı gerçekmiş gibi görünüm kazanır.

4- Bu panellere dıştan gelebilecek güneş ışınları, rutubet ve aşınma gibi zarar etkenlere oldukça dayanıklıdır.

5- Üstelik ısı ve ses yalıtımlıdır.

6- Sağlığa bir zararı da yoktur.

Sıra dışı bir dekora sahip olmak isteyen birçok insan istedikleri çeşitli yerlere ahşap duvar kaplama kullanarak dekorlarına son noktayı koymaktadır.

Her göze hitap eden ahşap duvar kaplama çeşitli ahşap duvar panelleri dikkatleri üzerine çekiyor. Üç boyutlu bir görünüme sahip olan bu paneller tuğla, taş, lambri desenli birçok ahşap paneller bulunmaktadır. Bu modeller sayesin de sıra dışı tarzınızı evinize ya da iş yerinize yansıtabilirsiniz.

Ahşap Duvar Kaplama Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

1- Ahşap duvar kaplama yaptıracaksanız uygulanacak olan yerler de 48 saat en az da 24 saat bekletilmektedir. Fakat eğer uygulatmak istediğiniz yer rutubetli bir yer ise o bölgeyi güzel bir şekilde temizletmeniz gerekmektedir.

2- Bunun yanın da montajın yapılacağı yer temiz ve kuru olması gereklidir eğer değil ise montaj uygulanamaz. İki çeşit montaj çeşidi vardır. Bunlar;

a- Karkas üzerine yapıştırma ve çıkartma

b- Direk yüzeye yapıştırma

Bu montaj çeşidini yapılacak yerin yapısına göre seçilmektedir. Bütçeye de oldukça uyun olan ahşap kaplamayı kullanan birçok kişiden olumlu yanıtlar gelmektedir. Kullanan herkes bu dekordan oldukça memnundur. Sizde ahşap duvar kaplama yaptırarak evinize ve iş yerinize doğal bir görünüm kazandırabilirsiniz.


ahşap duvar kaplama panelleri, ahşap duvar panelleri, ahşap duvar kaplama, ahşap duvar panellerinin özellikleri, duvar panelleri, duvar kaplama ürünleri, ahşap duvar kaplaması, duvar kaplamaları modelleri, ahşap dokulu duvar panelleri, ahşap görünümlü duvar kaplama, ahşap kaplama çeşitleri, ahşap duvar kaplama nasıl yapılır

Güncellemeleri Alın ve Bağlantıda Kalın. Bültenimize Abone Olun.