Modern vestiyerler – Yeni moda 2018 en modern ve şık vestiyer modelleri.

Modern vestiyerler – Ev dekorasyonunun temel ögelerinden olan vestiyerlerde, işlevsel, şık ve modern son trend tasarımlarla evlere farklı bir hava katacak modelleri siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik…

Modern vestiyerler – Evlerimizde misafirlerimizi ilk karşıladığımız, antre, hol ya da koridor olarak adlandırılan ve eve gelen misafire dekorasyon hakkında ilk izlenimi veren bu alanın dekorasyonu son derece önem teşkil etmektedir. Artık günümüzde antreler için modern ve şık vestiyerler her evin ihtiyacı haline gelmiştir. Evin dış kapısından tutunda ilk girilecek odaya kadar antre dekorasyonu titizlik ve özenle yapılmalıdır.  Bu yüzden oldukça fazla modeller tasarlanmakta ve her sezon bu modeller yenilenmektedir.

modern vestiyerler

modern vestiyerler

Antreler ve kapı girişleri için kullanılabilecek, işlevsel ve modern vestiyer modelleri çok daha düzenli bir alan oluşturulması için mutlaka temin edilmelidir. Her sezon olduğu gibi bu sezonda 2018 vestiyer modelleri son derece fonksiyonel ve şık tasarımlarıyla özellikle hanımları cezbederek göz kamaştırmaktadır.

Vestiyer seçiminde dikkat edilmesi gerekenler;

1- İster hazır satın alacağınız isterseniz kendi tasarladığınız bir vestiyeri yaptırmak için, tasarımıyla çok daha farklı ve her tarza hitap eden vestiyer model örneklerini mutlaka inceleyin.

2- İhtiyacınız olan şık ve kullanışlı bir vestiyere sahip olmak için, muhakkak yeterli bir hacimde olmasına ve gereksiz detaylar içermemesine özen gösterin.

3- Gelen misafirlere evin dekorasyon tarzı hakkında ilk izlenimi vereceği alan olduğu için öncelikle genel dekorasyon tarzınızı belirleyin ve bu yönde bir vestiyer modeli tercih edin.

4- Küçük bir aileyseniz gelecek olan misafirlerinizin kalabalığını göz önüne alarak vestiyer model tercihinizi buna göre yapın.

5- Seçeceğiniz ürünün kendi alanının en kullanışlı, şık ve kaliteli ürünü olmasına dikkat edin.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Salon Dekorasyon

6- Ev giriş kapılarında oluşan daralma, vestiyer ve ayakkabılık seçimlerini önemli hale getirmektedir. Bu nedenle seçeceğiniz modeller evle uyumlu bir estetik yapıyı kullanışlılıkla birleştirmelidir.

7- Modern bir ev dekorasyonda, vestiyerin de bu tasarıma uyumlu olması çok önemli bir detaydır. Vestiyer ürünleri en çok fonksiyonel özellikleriyle öne çıkmış olsa da, tasarımıyla dikkat çekici hale getirilmelidir.

modern vestiyer ve ayakkabılık modeli

modern vestiyer ve ayakkabılık modeli

8- Ayakkabı koyacağınız bir vestiyer modeli istiyorsanız kokuyu önlemesi için mutlaka hava sirkülasyonu sağlayacak kapakları olan modelleri tercih etmelisiniz.

9- Vestiyerler aynı zamanda bir nevi depolama alanıdır. Bu sebeple model seçerken çekmeceleri, rafları ve bölmeleri fazla olanlara öncelik vermelisiniz.

10- Evden çıkmadan evvel son kontrolleri yapmak, dekorasyona katkıda bulunmak, dar bir koridora sahipseniz ortama derinlik kazandırarak ferah bir görünüm elde etmek ve aynaya bakmak için açık veya gizli aynası olan vestiyer modellerini tercih etmelisiniz.

11- Son derece önemli bir diğer ayrıntı da renk seçimidir. Küçük ve karanlık olan antreler için açık renklerde bir vestiyer tercih etmelisiniz.

12- Tam tersi geniş ve aydınlık bir koridora sahipseniz, siyah gibi koyu renklerde vestiyerler seçebilirsiniz.

13- Günümüzde üreticiler yeni sezon vestiyer modellerinde oturmak için minik alanlar tasarlamışlar. Son derece modern ve şık görünüme sahip olan oturma alanlarının sandık kısımlarını depolama alanı olarak kullanabilirsiniz.

14- Ev girişlerinde açık renkli, mümkünse büyük boy aynalı modeller tercih edilerek alanın rahatlatması biraz daha desteklenmelidir.

15- Farklı kombinasyonlarda kullanılabilecek portatif parçalı vestiyer ünitelerinden yararlanarak kendi tarzınıza uygun bir yapılanma tasarlayabilirsiniz.

en trend vestiyerler

en trend vestiyerler

2018 en trend vestiyer renkleri;

1- Kahverengi

2- Krem

3- Siyah

4- Beyaz

Not: Kullanacağınız rengi evin giriş kısmının boyutlarına göre tercih edin. Gelişigüzel kullanmayın. Karanlık ve dar alanlarda beyaz ve kahverengi gibi açık renklerde modelleri tercih edin. Unutmayın sizde modern ve şık vestiyer modelleri arasında tarzınıza uygun bir vestiyer ile koridor dekorasyonunuzu mükemmelleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Dekorasyon Stilleri

Sizlerde alışverişe çıkmadan önce sizin için hazırladığımız en modern ve en şık 2018 sezonunun en trend vestiyer modelleri resim galerisini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek diğer konularımız;

Fayans yenileme çalışmamız

Yeni banyo tadilat çalışmamız

Kulu komple ev tadilat ve dekorasyon

2018 perde çeşitleri


modern vestiyerler, 2018 modern ve şık vestiyerler, modern ve şık vestiyer modelleri, modern vestiyer ve ayakkabılık modelleri, 2018 vestiyer çeşitleri, portmanto modelleri, modern vestiyer tasarımları, 2018 vestiyer renkleri, en trend vestiyerler, vestiyer seçiminde dikkat edilmesi gerekenler, yeni moda vestiyer modelleri, son trend vestiyer tasarımları, en etkileyici portmanto modelleri, kullanışlı ve şık vestiyer modelleri, ilginç vestiyer tasarımları, değişik vestiyer modelleri, özel tasarım vestiyer modelleri, sürgülü vestiyer modelleri, tarz vestiyer modelleri