akustik ahşap asma tavan

Akustik Ahşap Asma Tavan

Akustik Ahşap Asma Tavan – Ahşap malzemenin doğallığı mekanlarda sıcaklık ve estetik yaratır.

Akustik Ahşap Asma Tavan – Tavan ve duvarda akustik çözümle birlikte doğal görünüm istenildiğinde, ahşap en doğru seçim olmaktadır.

Akustik Ahşap Asma Tavan – Ahşap paneller hem asma tavan hem de duvar paneli olarak kullanılabilmektedir. Tavan ve duvar panellerinin kombinasyonu konferans salonu, dinleme salonu, toplantı odası, tiyatro, sinema, restoran, otel vb. mekanlar için üstün akustik performans sağlamaktadır. Yansıtıcı ve yutucu ahşap paneller, mekan akustiğini düzenler ve mekanı yaşanır kılar.

akustik tavan modeli
akustik tavan modeli

Özellikleri

1- Ahşap panellerin doğal görünümü, akustik performansı ve yangın geciktirici özellikleri, mekanlara rahatlık ve konfor sunmaktadır.

2- Değişik ebat ve renk seçenekleri sunan bu ürünler, Almanya’da alınan laboratuvar ve mekan testlerine dayanılarak özellikle ses, yangın ve nem dayanımındaki test sonuçlarıyla da tercih sebebi olmaktadır.

3- Modüler ahşap asma tavan sistemi, T15, T24, T15 Ultra ine siyah kanallı taşıyıcı sistem ile görünür taşıyıcılı sistem şeklinde montajı yapılabilir yada,

4- T24 taşıyıcı sistemi içine alan uygun kenar detaylı panellerle gizli taşıyıcılı sistem şeklinde montajı yapılabilir yada,

5- Mevcut kutu profil konstrüksiyonlu tavana ahşap karkaslar monte edilerek, bu karkasların üzerine lamba zıvana kenarlı panellerle gizli taşıyıcılı sistem şeklinde montaj yapılır.

Akustik Ahşap Panelleri Teknik Özellikleri:

Melamin Panel: 12 mm kalınlık, ağırlık 9 kg/m2

Kaplamalı Panel: 13 mm kalınlık, ağırlık 9.5 kg/m2

Yangına Dayanım

A-) 18 mm melamin DIN 4102 B2

B-) 18 mm kaplamalı yanma gecikmeli cila uygulaması A1

Akustik Emiş Özelliği

Projesine bağlı olarak uygulanacak değişik model duvar panelleri ile farklı akustik performanslar sağlanabilir.

Uygun Taşıyıcı Modeller: T24 Düz, T24 Kademeli, T15 Fugalı, T15 Kademeli, T15 Açılı


akustik ahşap asma tavan, akustik ahşap asma tavan fiyatları, akustik tavan, ahşap akustik tavan, akustik ahşap tavan özellikleri, ahşap asma tavan, ahşap asma tavan sistemleri, ahşap asma tavan fiyatları, ahşap asma tavan nasıl yapılır, ahşap asma tavan çeşitleri, ahşap asma tavan modelleri

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)