taş desenli duvar kağıdı

Taş desenli duvar kağıdı

Taş desenli duvar kağıdı – 2018 taş desenli duvar kağıdı model ve çeşitleri.

Taş desenli duvar kağıdı – Modern taş desenli duvar kağıtlarının özellikleri nelerdir? Duvar kağıdı alırken nelere dikkat edilmelidir? Son trend taş desenli en popüler duvar kağıtları modelleri.

Taş desenli duvar kağıdı – Duvar kağıdı modelleri insanların yaşam alanlarına daha farklı bir görünüm kazandırır, mutlu olmalarını sağlar ve ortama bambaşka bir enerji verir. İç mekan dekorasyonlarda arzu edilen zenginlik ve derinliğin sağlanması, daha ferah bir ortam ve parlak bir görünüm elde etmek için ithal duvar kağıtları arasında şık, modern ve dekoratif tarzlarıyla dikkat çeken 2018 taş desenli duvar kağıtları en başta gelmektedir. Mekanlara değer katmasının yanında oldukça lüx bir görünüm elde edilen taş desenli duvar kağıtları pek çok farklı renk seçeneği ve yüzlerce farklı modelden oluşmaktadır. Bu sayede ister klasik, isterseniz modern taş görselleriyle ve renk opsiyonunun yanında kişisel zevke hitap eden şıklarıyla muhteşem bir ev dekorasyonu oluşturmak kaçınılmaz olacaktır.

taş desenli duvar kağıdı
taş desenli duvar kağıdı

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte duvar kağıdı modellerinde büyük ölçüde gelişmeler sağlanmıştır. En farklı ve en çok tercih edilen duvar kağıdı çeşitlerinin başında 3d duvar kağıtları ve taş desenli duvar kağıtları gelmektedir. Bilhassa duvarlarınızda sanki gerçekten taş örülmüş gibi üç boyut hissiyatı veren taş desenli duvar kağıtlarıyla yaşam kalitenizde önemli ölçüde artışlar görülmektedir. Bunun yanı sıra taş desenleri çok güzel ve otantik hava katmaktadır.
Diğer ev dekorasyonu seçeneklerine göre daha uygun fiyatlı olmasından ötürü kullanımı da fazlalaşmıştır. Zaman zaman maddi olarak bütçenizi sarsmayacak indirimleri de sürekli görmeniz mümkündür.

Taş desenli duvar kağıtları ofis, otel, restoran ve cafe… gibi mekanlarda sıkça tercih edilen bir modeldir. Fakat son yıllarda artık ev dekorasyonunda da oldukça ilgi görmekte ve salondan mutfağa, oturma odasından yatak odasına kadar evin her alanında rahatlıkla kullanılmakla birlikte ortamda oldukça modern ve şık görünüm sergilemektedir. En yeni koleksiyonlar arasından eşsiz güzellikte görsel değere sahip olan ve birçok taş çeşidini kapsayan ürünler arasında, sizlerde taş desenli duvar kağıtlarıyla evinizde oldukça şık görüntüler oluşturabilirsiniz.

modern simli taş desenli duvar kağıdı
modern simli taş desenli duvar kağıdı

Duvar kağıdı alırken dikkat edilmesi gerekenler;

1- Duvar kağıdı alırken modeli ve rengi kadar üretim malzemeleri ve boya maddeleri dikkat edilmesi gereken çok önemli bir noktadır.

2- Duvar kağıdı yaptırmak istiyorsanız sağlığınız açısından asla taviz vermemeli ve kalitesine önem vermelisiniz.

3- Kalitesinin yanı sıra kağıdın çeşidi ve iyi şekilde yapıştırılmasına da dikkat etmelisiniz.

4- Bir diğer önemli noktada alanınızın boyutudur. Büyük boyutlu odalara duvar kağıdı yaptıracaksanız koyu renkli duvar kağıdı, küçük boyutlu odalara ise açık renkli duvar kağıdı kullanmalısınız ki mekanınız daha ferah gözüksün.

5- Yaşam alanlarında modern ve parlak bir etki oluşturan dekoratif duvar kağıtları model ve rengi kadar, uzun yıllar sorunsuz kullanıma uygun olmalı ve insan sağlığına uygun ham maddelerle tasarlanmalıdır.

6- Uzun vadede kullanım açısından leke ve kir tutmayan duvar kağıtlarını seçmek sizin için daha akıllı bir tercih olacaktır. Bu bağlamda son yıllarda ithal duvar kağıtları arasında vinil esaslı tasarımlar leke ve kir tutmayan yapılarıyla büyük kolaylıklar  sağlamaktadırlar.

7- Yine uzun seneler boyunca sorunsuzca duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız, satın alacağınız duvar kağıdının güneş ışınlarına dayanıklı olması ve hava alabilen özelliğe sahip olması gerekmektedir.

8- Dekoratif duvar kağıdı seçerken antibakteriyel özelliğe sahip olup olmadığı hakkında bilgileri mutlaka sorun.

9- Duvar kağıdı seçiminde abartıdan uzak, duvarda modern ve şık bir etki oluşturacak göz yormayan tasarımlar seçilmelidir.

üç boyutlu taş duvar kağıdı
üç boyutlu taş duvar kağıdı

MODERN VE ŞIK TAŞ DESENLİ DUVAR KAĞIDI MODELLERİ

ilginizi çekebilecek diğer konularımız;

Dış cephe tamirat ve boya

Yeni sezon sehpalar

Modern vestiyerler

2018 perde çeşitleri

Fayans yenileme çalışmamız

Yeni banyo tadilat çalışmamız


taş desenli duvar kağıdı, dekoratif duvar kağıtları, 2018 taş desenli duvar kağıtları, taş desen duvar kağıdı, üç boyutlu taş duvar kağıdı, ithal duvar kağıdı, duvar kağıdı modelleri 2018, 3 boyutlu duvar kağıtları, duvar kağıdı çeşitleri, duvar kağıdı seçimi, 2018 duvar kağıdı çeşitleri, silinebilir taş desenli duvar kağıtları

 

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0