2 Katlı evler hakkında merak ettiğiniz tüm konuları bu yazımızın içinde bulabilirsiniz. Birbirinden güzel iki katlı dubleks ev modellerini görmenizi istiyoruz. Betonarme iki katlı ev ve villa modellerimizi özenle seçtik. Hızla değişen ve teknoloji gelişmelerine ayak uyduran mimariye bu anlamda ayak uydurmak elbette çok zor. Biz elimizden geldiğince sayfalarımızı güncel tutmaya çalışıyoruz.

2 Katlı Evler – Genellikle dubleks olarak isimlendirilen iki katlı yapılar, kalabalık aileler veya maddi bakımdan üst bütçeli kesim tarafından tercih edilmektedir. Dubleks evlerin tasarımları tek katlı evlerden daha farklı olarak, detaylı ve iç dizaynları da değişiklikler gösterebilmektedir. Geçmişte deniz kenarı evleri olarak ta bilinen iki katlı evler, artık her yerde yapılıyor. Temel oturumu daha az, kullanım alanı daha fazla olması sebebiyle hem ekonomik hemde çok daha kullanışlı yapı türleridir. Günümüz mimarisi artık tasarımlarını tek katlılardan daha fazla, iki ve daha çok katlı olarak yapmaktadırlar.

Büyük keyif alarak inceleyeceğiniz bir galeri hazırladık. Biz işimizde profesyoneliz. Sizlere, hayallerinizi süsleyen iki katlı ev projelerimizle geliyoruz. Temelden çatıya kalite arayanlar için bir fırsat olmak için biz çok çalışıyoruz. Bizimle çalışmak için bir çok sebebiniz var. Anahtar teslim ev projelerimizi, fiyatlarımızı ve kalitemizi öğrenmek için iletişime geçiniz. Bizimle daima kârdasınız.

İşte İki Katlı Evler ve Villalar

İki Katlı Evlere Devam Ediyoruz

[metaslider id=”25936″]

Guilherme Elias Architect & Urbanist tarafından mimari tasarımı planlanan ve hayata geçirilen yukarıdaki ev projesi tam bir emeklilik hayali kuran insanlar içindir. İçinde ve dışında her türlü ihtiyaca yönelik alt yapılar ve gereksinimler bulunmaktadır. Garajı, dış kileri, çevre peyzajları ve yaz-kış bahçeleri. Her şeyi ile tamamen emekli insanların huzurlu bir şekilde vakit geçirmelerine yönelik yapılmış muhteşem bir 2 katlı ev modelidir.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Dekordelisi Videoları

Bu iki katlı ev modelinde ise tamamen ahşap renkler kullanılmış. Ön plan manzarasını kapatmamak için büyük ve iç pervazlı camlar kullanılarak tamamen doğal bir ev modeli olması hedeflenmiş. İki adet sundurmalı yaz kameliyesi yapılarak geniş ailelere hitap etmesi ön görülmüş. Çatı rengi ve dış cephe renkleri doğaya uyum sağlayacak şekilde seçilmiş.

Yukarıdaki ev modeli 3 boyutlu çizim olmasına rağmen gerçek gibi düşünülmüştür. Günümüz mimarisi teknolojiye paralel olarak artık bu şekilde çalışmaktadır. İmalatlara başlamadan önce çizilen bu üç boyutlu görseller ile sanal ortamda daha yapımına başlanmamış binalarınızda gezebiliyor ve tüm modellere daha başlamadan müdahele edebiliyorsunuz. Dilediğiniz rengi, tasarımı ve malzemeyi dilediğiniz mekanlarda kullanabiliyorsunuz ve bunu önceden planlayabiliyorsunuz.

Bizimle Daima Kârdasınız

Randevu talep ederek keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Muhteşem yaşam alanlarını birlikte yaratabiliriz. Temelden çatıya anahtar teslim 2 katlı evler yapmak ve sizlere eksiksiz teslim etmek konusunda profesyoneliz. Aşağıdaki talep formumuzu doldurarak en iyi hizmetleri almak için ilk adımı atabilirsiniz.

Talep formunuza en geç 1 saat içinde dönüş yapacağız.

Randevu Talep Formu

Bir başka 3 boyutlu çizim modelimizde ise iç mekanı açıkça inceleyebiliyorsunuz. Kullanacağınız mobilyalara kadar, nereye yerleştireceğinize kadar hepsini önceden planlayabiliyorsunuz. Bu teknoloji kolaylıkları ile artık 2 katlı evler başta olmak üzere tüm ev veya villa ihtiyaçlarınızı daha profesyonel şekilde tasarlayabiliyorsunuz.

Geldiğiniz sayfamıza dönmek için aşağıdaki linki tıklayınız. Daha fazlası için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edin.

Müstakil Evler >

Üç Katlı Tripleks Villalar >

Havuzlu Villalar >

Taş Evler >

Çiftlik Evleri >

Hobi Bahçesi Evleri >

Prefabrik Çelik Evler >

Hobbit Evler >

Ters Evler >

Teknolojik Evler >

Dönen Evler >

Merak ettiğiniz ev ve villa konuları hakkında daha fazla bilgi ve görseller için şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin!

İLGİLİ BAŞLIKLAR: iki katlı evler, iki katlı ev resimleri, 2 katlı evlerin modelleri, iki katlı evlerin iç dizaynı, 2 katlı betonarme müstakil ev,

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Taş Kaplama ve Taş Evler