Prefabrik ters evler 1

Ters Ev

Ters ev nedir? Ters ev nasıl yapılır? Ters ev maliyetleri nedir? Ters ev projeleri ve modelleri. Bir ters ev için neler yapmak gerekli? Ters yapılan evler mantılı mı?

Ters Ev – Sizlere farklı tasarımlar, ekonomik fiyatlar ve çılgın deneyimlerle geliyoruz. Yatırımınızı kârlı bir kazanca dönüştürmek için sizlere bir telefon kadar yakınız. Farklı olmak ve bunu ticari bir kazanç elde etmek için kullanmak ister misiniz? Bizimle iletişime geçerek hayallerinize ulaşın.

BASINDA BİZ

Ters ev (Tepetaklak ev) konusunda merak edilen tüm sorulara tecrübelerimizle cevap olmaya çalışıyoruz.

Ters Ev Fiyatları

ÖNEMLİ: Aşağıdaki ters ev fiyatları ve metrekare birim maliyetlerimize KDV ve resmi prosedür giderleri dahil edilmemiştir. Bunun dışındaki tüm giderler anahtar teslim olarak (Malzeme + İşçilik) bize aittir. 75 m2 ile 125 m2 arasındaki tüm imalatlarımızı toplamda 60 günde teslim ediyoruz.

Ters Ev Ölçüleri M2 Birim Fiyat Toplam
75 m2 (Eşyalı) 4.200 TL 210.000 TL
75 m2 (Eşyasız) 2.500 TL 187.500 TL
100 m2 (Eşyalı) 2.900 TL  290.000 TL
100 m2 (Eşyasız) 2.400 TL 290.000 TL

Yeni anlaşma yapmış olduğumuz Marmaris’te başlayacağımız ters evimize ait sözleşme metnimizi incelemek için aşağıdaki sayfamızı ziyaret ediniz.

Kurumsal bir firma olarak ters ev projelerimizle, siz değerli müşterilerimizle profesyonel olarak çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz ters evler hakkında sayfamızda detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz. Tüm ters ev projelerimiz ruhsat alınabilecek şekilde projelendirilmiş ve ruhsatları alınırken sorun yaşanmamış çalışmalardır.

Prefabrik ters evler 10
Prefabrik ters evler artık yeni nesil projeler arasında

Nasıl Çalışıyoruz

  • Resmi izinlere ve ruhsat almaya elverişli projelerimizi sizlere sunuyoruz.
  • Projemizi rüzgar hesaplaması yapılmış, fotoğraf ve video çekim ekran planlaması yapılmış, yön ve konum hesaplanması yapılmış şekilde hayata geçiriyoruz.
  • Siz hiç bir şeye karışmıyorsunuz, tüm çalışmaları ve planlamaları biz yapıyoruz ve eksiksiz bir şekilde sizlere ters evinizi teslim ediyoruz.
  • Tüm renkler, modeller, tasarımları ve kullanılacak malzemeleri siz seçiyorsunuz biz yapıyoruz.
  • Tüm ağır çelik kargas imâlatlarımızı Ankara’da bulunan imalathanemizde projesine uygun olarak hazırlıyor ve yapılacak yere nakliyesini yapıyoruz. Bu şekilde hem zamandan, hem kaliteden, hemde maliyetten kazandırıyoruz.
  • Tüm montajları yerinde projemize uygun biçimde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.
  • Söz verdiğimiz gün imalatımıza başlıyor, söz verdiğimiz günde (60 iş günü) teslim ediyoruz.
  • İşimiz bittiğinde anahtarınızı ve turnikenizi teslim edip, hayırlı kazançlar diliyoruz.

Ters Ev Nedir ve Nasıl Yapılır

İlk bakışta zor bir proje gibi algılanabilir. Fakat yapılışı normal bir prefabrik ev ile aynıdır. Kesinlikle sağlamlığı, kullanım kolaylığı ve fiyatları hakkında ön yargılı davranıp yanlış fikirlere kapılmayın. Görünüşünün aksine oldukça ekonomik, kullanışlı ve sağlam yapılardır.

Ters Ev Nedir ve Prefabrik Ters Ev Nasıl Yapılır

Alışılmış yaşam alanları dışında, hem dış hemde iç tasarımı ile tamamen farklı ve şaşırtıcı bir mimari şeklidir. Dönen evler, ters evler, yüzen evler, hobbit evler gibi bir çok farklı yapılara olan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır.

Ters Ev Nedir

Bir villanın veya müstakil evin tamamen ters bir şekilde tasarlanarak uygulanmış halidir. Çatı temelde, temel ise çatının olması gerektiği yerde olması için tüm imalatların bu tasarıma göre yapıldığı mimaridir. İç dekorasyon çalışmaları da dışı gibi tamamen ters dizayn edilmiştir. Tavan kaplamaları laminat parke, oturma grupları tavanda gibi farklı deneyimleri yaşayabileceğiniz çılgın projelerdir. Her şeyi ile ters planlanan bu prefabrik evler hem ekonomik, hem pratik hemde çılgın bir yaşam tarzı sunuyor.

Tamamen ağır çelik kargas olarak alt yapısı yapılır. Prefabrik ters ev olarakta bilinir. Sağlam ve hızlı bir imalat uygulama süreci vardır. 60 günde anahtar teslim olarak yapılabilir. Bu sayfamızda yaptığımız bir ters evi ve diğer ters prefabrik ev modellerini inceleyebilirsiniz.

Ters Ev Nasıl Yapılır

Normal bir prefabrik yapı için yapılması gereken tüm mimari çizimler, projeler, resmi prosedürler ve izinler yerine getirilmelidir. Prefabrik ev yapmakta kullandığımız hafif çelikleri ters evlerde kullanamayız. Tamamen ağır çelik kullanılarak yapılan imalat şeklidir. Bütçeniz ve tarzınız ne ise tüm projeleri özgürce, hayallerinize göre çizdirebilirsiniz. Tamamen özgürsünüz. Siz hayal ediyorsunuz, biz yapıyoruz.

Hayalinizdeki evinizi birlikte tasarlıyor ve 3 boyutlu sanal ortamda şekillendiriyoruz. Yaptırmak istediğiniz evinizin imalatına başlamadan önce size 3D olarak evinizi gezdiriyoruz. Siz tamam bu benim tamda istediğim ev, hayal ettiğim ev dediğiniz andan itibaren 60 günde hayallerinizi size yaşatıyoruz. Tüm çizimleri, projeleri ve tasarımları biz yapıyoruz.

Yapım aşamaları

Ters prefabrik ev yapılışı

Toplamda oturum alanı kadar normal beton uygulaması eksiksiz olarak yapılır. Daha sonra çelik mühendislerimizin sizin hayal ettiği evin parçalarını çizmeleri ve bu çizimlerin imalatlarının yapılmasıyla devam ediyoruz. Sonrasında bu çelik imkanlarımızı projesine uygun olarak özenle yerlerine monte ediyoruz. Sonraki çalışmalar normal prefabrik ev nasıl yapılır sayfamızdaki açıklamalarımız gibi devam etmektedir. Hızlı, ekonomik ve hafif olduğu için 60 günde eşyalarınızı hemen taşıyabileceğiniz şekilde tam ve eksiksiz olarak bitirip sizlere teslim ediyoruz.

Ters bir tasarım olduğu için bakıldığında bu ev ters duruyor izlenimi verilmektedir. Dışarıdan bakan bir kişi tamamen şaşkın, hayran ve dikkat çekici bir yapı olacaktır. Bacası ve çatısı üzerinde duracak şekilde tüm imalatlar ve uygulamalar yapılmaktadır. Dış cephede betopan, iç cephede alçıpan, ısı ve ses yalıtım maksimum düzeyde, sağlamlık ve malzeme kaliteleri birinci sınıf olacak şekilde fiyatlandırılır. Mutfak, banyo, salon ve odalar standart ev modelleri olduğu gibi tam ve eksiksizdir.

İstediğimiz renkler, malzemeler ve tasarımları yapabiliyoruz. Resmi olarak hiç bir engeli bulunmamaktadır. Yalıtım, sağlamlık, dekorasyon ve tasarımlar olarak standart ev ve villa için yapılan her şey ters evlerde de kolaylıkla yapılabilmektedir.

Bu sayfamızda yapmış olduğumuz bir prefabrik ters ev çalışmamızı örnek vererek, tüm yapılış aşamalarını, nasıl bir mimari anlayışla proje çizdiğimizi ve nasıl yaptığımızı anlatmaya çalıştık. Maliyetleri şaşırtıcı şekilde ekonomik olmasına rağmen, genel görünüşü çok pahalıymış gibi görünen trend çalışmalardır.

Prefabrik Ters Ev Modelleri

Aşağıda bir prefabrik ters eve ait bazı resimleri inceleyebilirsiniz. Kendinizi yeterince özgür, çılgın ve farklı hissediyorsanız bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak bir ters prefabrik ev sahibi olabilirsiniz.

Prefabrik ters evler, çelik ters dönmüş ev yapmak, ters duran villa yaptırmak, ters yapılan evler, her şeyi ile ter yapılan prefabrik evler, ters ev modelleri ve maliyetleri,

%d blogcu bunu beğendi: