Teknolojik Evler

Günümüzde artık insanlar beton yığınlarından, monotonluk ve sıradanlıktan kurtulup farklı arayışlara geçti. Buna paralel olarak yaşam alanlarını bu yönde şekillendirerek, bu isteklerine en uygun ev projelerini seçmeye başladılar. Modern mimariler de günümüz bilim ve teknolojisine ayak uydurmakta gecikmedi. Yeni tarzlar, ihtiyaçlar ve mimari felsefeler gelişmeye başladı. Teknolojik evler hızla yayılmaya başladı. Şimdi birlikte günümüz teknolojik evlerine bir göz atalım.

Teknolojik Evler – Yapay zeka ve IoT (Internet of things / Nesnelerin interneti) gibi teknolojilerin gelişimi ile artık yaşam alanları da bir çatı ve dört duvardan ibaret olmaktan çıktı. Onlarca fonksiyonu bir araya getiren akıllı ev sistemleri ve bu teknolojilere kusursuz uyum sağlayan kullanıcı dostu tasarımlar ‘ev’ algımızı sonsuza kadar değiştireceğe benziyor.

İşte bakanı bir daha baktıran ve kendimizi bir bilimkurgu senaryosunun içinde gibi hissettiren bu teknolojik ev tasarımlarına 15 muhteşem örnek:

Çok şaşırdınız değilmi teknolojik evleri görünce. Zaten amaçta bu. Sıradan olmaktan çıkıp, tamamen farklı ve çılgın yapılar. Teknolojik evler bu amacı güderek, hem kullanıcılarına hemde görenlerini şaşkına çevirmek. Kullanım kolaylıkları ve ihtiyaca hizmet etmelerini betonlarla değil, teknolojileri ile sağlamayı hedefleyen millenium yapı projeleri.

Bizimle Daima Kârdasınız

İncelediğiniz Teknolojik evlerden herhangi birinin maliyeti hakkında merak ettiğiniz bir çok konunun var olduğunu elbette biliyoruz. Sizleri bu konuda oldukça fazla aydınlatmak istiyoruz. Her detay bilgiye, tasarıma ve yapım aşamasına göre açıklayıcı bir fiyat sayfamızı sizler için hazırladık. İncelemek isterseniz aşağıdaki linki tıklayarak fiyatlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Dekordelisi Tanıtım Video

Neden Dekordelisi? Hakkımızda kısa ve açıklayıcı sunumumuzu mutlaka izyin. Farkımızı, kalitemizi ve uygulamalarımızı görün. Bizi tanımadan kadar vermeyin.

4 Adımda Muhteşem Havuzlu Villalarınıza Kavuşun

[envira-gallery id=”29302″]

7/24 Müşteri Hizmetleri & Bize Yazın

Keşif hizmetimizden faydalanmak isteyen siz değerli müşterilerimizin randevu taleplerine en geç 1 saat içinde cevap vereceğiz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek teknolojik evler dışında çok daha farklı fikirler, modeller ve fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Müstakil Evler >

İki Katlı Dubleks Evler >

Üç Katlı Tripleks Villalar >

Havuzlu Villalar >

Taş Evler >

Çiftlik Evleri >

Hobi Bahçesi Evleri >

Prefabrik Çelik Evler >

Hobbit Evler >

Ters Evler >

Dönen Evler >

İlgili Başlıklar: akıllı evler, teknolojik akıllı evler, son teknoloji ev projeleri, çılgın teknolojik evler,

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.