Muğla Göcek’te iki katlı, betonarme havuzlu villa projemiz hayırlı olsun. Toplamda 220 m2 kullanım alanı olacak şekilde planlanan projemizde 8 x 5 x 1,6 m birde havuz yapacağız. Tüm çevre peyzaj çalışmalarını da projemize dahil ettik. Anahtar teslim olarak anlaşmasını yaptığımız projemizin tüm detaylarını ve görsellerini burada inceleyebilirsiniz.

İki katlı havuzlu villa projemiz hayırlı olsun. Bizi tercih eden değerli müşterimiz Aylin hanıma teşekkür ederiz. Bizde kendilerine en iyi hizmetleri sunacağımızın garantisini verdik. Karşılıklı istişareler sonucunda, değerli işverenimizin tüm isteklerine cevap verebilen, tarzına, zevkine ve bütçesine en uygun havuzlu villayı tam ve eksiksiz olarak bitirerek teslim edeceğiz. Ülkemiz çalışma koşullarının düzelmesini müteakip hızlı bir şekilde projemize başlayıp, 150 iş gününde anahtarı Aylin hanıma teslim edeceğiz.

Projemize ait olan detayları burada paylaşarak konu hakkında araştırma yapan değerli misafirlerimize de faydalı olmaya çalışıyoruz. Projemizin süresini, çalışma şartlarını, ödeme koşullarını ve iş günü süreleri gibi merak edilen konulara cevaplar sunmuş olacağız. Henüz mimari çizimlerimize başlamadık. Fakat, mimari çizimler tamamlandığında projemizin tüm yapım aşamalarını adım adım, burada ve youtube sayfamızda paylaşacağız. Muğla Göcek’te iki katlı havuzlu villa projemize ait tüm imalatları, uygulamaları ve çalışmaları detayları ile inceleyebileceksiniz. Böylelikle hem hakkımızda bilgi sahibi olmak isteyen misafirlerimize, hemde müşterilerimize aradıkları cevapları sunmak istiyoruz.

İki Katlı Havuzlu Villa Projemiz Hayırlı Olsun

Bire bir aynısını yapacağımız örnek proje aşağıdadır. Çok küçük detayları ile oynayacağımız iki katlı havuzlu villa projesinin tüm çizimlerini tekrar yapacağız.

Yaklaşık 10 gün önce vermiş olduğumuz fiyat teklifimizi makûl bulan Aylin hanım, detayları görüşmek üzere ofisimizde misafirimiz oldu. İstemiş olduğu iki katlı havuzlu villa hakkında tüm detayları bizlere anlattı. Kendisini dikkatle dinledik ve tüm isteklerini yerine getirebilmek için, sahip olduğumuz imkânlarımızı gözden geçirdik. En iyi hizmeti, en ekonomik ve hızlı bir şekilde kendilerine sunacağımızın sözünü verdik. Kalitemizi, farkımızı ve disiplinimizi gören Aylin hanımla, sözleşmeye eklenmek üzere tüm modelleri, markaları, imalatları ve tasarımları belirlemek üzere anlaşmalı mağazalarımıza ve imalathanelerimize gittik. Her detayı belirleyip seçtikten sonra sözleşme metnimizi hazırlamaya başladık. Tüm detayları, kalemleri, markaları, modelleri, renkleri ve tasarımları ekleri ile birlikte sözleşmemizde belirteceğiz. Rabbim utandırmasın inşaAllah. Her iki taraf içinde hayırlı olsun diyoruz şimdiden. En iyi hizmeti sunacağımız konusunda kendimize sonuna kadar güveniyoruz.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Farklı Mimari Tasarımlar

İki Katlı Havuzlu Villa Projemizde Yapılacak İmalatlar, Uygulamalar ve Detaylar

Betonarme kargas olarak imalatını yapacağımız iki katlı havuzlu villa projemiz toplamda 220 m2. Alt ve üst katları 110 m2 olarak düşünüldü. Temelden çatıya anahtar teslim beton kargas olarak yapacağımız villanın kabaca detayları şu şekildedir;

 • Yapı vekâletnamesi verilmesini müteakip,
 • Toplamda 615 m2 lik arazi üzerinde 220 m2 iki katlı havuzlu beton kargas konut imalatı yapılacak.
 • Tüm resmi izin, onay ve takibatlar tarafımızdan yapılacak.
 • Tüm mimari çizimler, çizimlerin onayları ve yürütülmesi tarafımızdan yapılacak.
 • İşverenden hiç bir şekilde, hiç bir sebeple imalatlar sırasında ek ücretler talep edilmeyecek.
 • Tüm imalatlar, uygulamalar ve çalışmalar sırasında iaşe, konaklama, ulaşım, nakliye, ameliye, iş makinelerinin temini, kiralama veya satın almaları, malzeme teminleri ve sahaya getirilmeleri, iş güvenlik kural ve kaideleri önlemleri, personel sgk giderleri ve ödemeleri, resmi izin ve onay aksaklıkları veya eksikleri, arıza ve kusurlar tamamen yükleniciye aittir.
 • İşveren tarafından seçilen ve beğenilen tüm malzeme, marka, model ve renklerin mimari projelere göre imalatlarının yapılması ve eksisiz olarak teslim edilmesi.
 • İşveren tarafından onaylanmayan veya beğenilmeyen sözleşme dışındaki hiç bir imalatın yapılmaması ve uygulanmaması.
 • 2 salon, 3 oda, 2 banyo, 1 veranda, 1 teras, 1 balkon, 1 kiler, 1 çamaşır ütü odası, 1 mutfak, ortak wc, elektrikli dekoratif şömine, projede istenen peyzaj çalışmaları, ağaçlandırma işleri, çevre duvar imalatı proje detaylarına göre eksiksiz şekilde yapılması.
 • 8 X 5 X 1,6 m ölçülerinde havuz imalatının projesine uygun şekilde yapılması. Denge tankı, motor odası, elektrik müdahele odası imalatlarının yapılması ve motor temini ve montaj işlerinin eksiksiz yapılması.
 • Tüm iç ve dış dekorasyon imalatları ve uygulamalarının projeye uygun şekilde ve örnek iki katlı villa projesinde olduğu gibi birebir yapılması ve uygulanması.
 • İş başlangıcı, yapım aşamaları ve teslim sonrası çevreye verilecek zararların hızlı bir şekilde giderilmesi. Tüm hafriyat çalışmalarının bekletilmeden yapılması ve belediye tarafından belirlenen yere atılmalarının sağlanması.
 • Örnek villa modeli üzerinde yapılı olan tüm iç ve dış dekorasyon uygulamaları kapsamındaki malzemelerin imalatları, montajları ve takiplerinin titizlikle yapılması.
 • Elektrik ve su imalatları için, resmi prosedürlerin yerine eksiksiz olarak getirilerek ana şebeke hatlarına bağlanmaları ve çalıştırılmaları.
 • Proje imalatı için gereken elektrik ve su gibi genel ihtiyaçların, yüklenici tarafından temin edilecek jeneratör ve su tankı ile giderilmesi. Bu gibi temel imalat gereçlerinin işverenden talep edilmemesi.
 • Yapım aşamalarında doğabilecek her türlü kusur, arıza, hata, yıkılma ve kırılma gibi aksaklıklardan yüklenici sorumlu olup, işverenden hiçbir şekilde ekstra bedel talep edilemez.
Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Ev Boyacı

Projeye ait sözleşmemiz içerisinden kısaca bazı detayları da aşağıda açıkladık;

Yüklenici: Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic.Ltd Şti

İşveren:

İşe başlama tarihi :

İş teslim süresi: Başlama tarihini müeakip 150 iş günü.

Taahhüt: İki Katlı Havuzlu Beton Kargas Villa Projesi

İşin toplam bedeli: 430.000 TL (Dörtyüzotuzbin Türk Lirası)

İşin ödemesi: %40 peşin + %30 kaba inşaat teslim + %30 anahtar teslim sonra 12 eşit elden senetli taksit.

Muğla Gökçe’de anlaşmasını yaptığımız iki katlı havuzlu villa projemize ait olan kabaca detaylar bu şekildedir. Tüm yapım aşamalarımızı, öncesi ve sonrası görsellerimizi ve videolarımızı sık sık bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Sıklıkla güncelleyeceğimiz bu sayfamızda İki Katlı Havuzlu Villa Projemize ait merak ettiğiniz tüm sorularınız için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.


Dekordelisi Mimarlık olarak arazisi üzerine hayalindeki yaşam alanını yaptırmak isteyenlerin hizmetindeyiz. Tüm alt yapımız, iş disiplinimiz, 30 yıllık tecrübemiz ve konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla daima yanınızdayız. Biz farklıyız. Ekonomik fiyatlarımız, hızımız, kalitemiz ve güler yüzümüzle, sizleri istemiş olduğunuz evlerinize kavuşturuyoruz. Para kazanmaktan çok, insan kazanmayı hedefliyoruz. Kurumsal bir firma olmanın vermiş olduğu sorumlulukları yerine getirebilmek için biz çok çalışıyoruz.


Sizlerde bizden hızlı ve kolay fiyat teklifi alın, kârlı çıkın!

Hata: İletişim formu bulunamadı.


Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek hakkımızda ve sunuş olduğumuz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: muğlada villa yapan firmalar, iki katlı villa yaptırmak, havuzlu villa yapım şirketleri, dubleks villa yaptırmak istiyorum, muğlada inşaat firmaları.