Antalya’da bulunan villasının iç mimari tasarım ve uygulama işleri için bizden fiyat teklifi değerli müşterimiz İlhami beye teşekkür ederiz. Teklif metnimizi incelerken bir çok merak ettiğiniz sorularınıza cevaplar bulabileceksiniz.

İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimiz – Tüm tasarımlar ve fikirler bize aittir. Olabildiğince lüks, modern ve ekonomik olmasına özen gösterdiğimiz bir proje fiyat teklifidir. Kendi ihtiyacınız olan imalat ve uygulamalarla fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz.

NOT: Antalya’da bulunan bu villaya ait iç mimari tasarım ve uygulamalarımızı görsellerle zenginleştirdik ve detaylandırdık. 3D modellemeler üzerinde ayrıca sorulması gereken önemli soruları belirttik. Böylelikle daha açıklayıcı olmasına özen gösterdik.

FİYAT TEKLİFİ

Yapılması planlanan tüm işçilikler, imalatlar, malzemeler, ölçüler, adetler ve miktarları projesinde görüldü ve hesaplandı.

İşveren tarafından birebir istenilen 3D modellemelerinde belirtilen; imalat ve uygulamaların tam ve eksiksiz olarak malzeme + işçilik anahtar teslimi başlanması, yürütülmesi ve teslimi teklifi sunan yüklenicinin sorumluluğundadır.

Teklif metninde yer alan tüm kalem işler, kullanılacak malzeme detayları, modelleri, renkleri ve cinsleri çizilmiş olan 3D proje esaslarına uygun olacaktır. Teklifi sunan yapılacak olan tüm imalat ve uygulamaları yapımı öncesi onayına sunacak, işveren tarafından onaylandıktan sonra montajlarını ve işçiliklerini yerinde yapacaktır. İş verenin onaylamadığı veya istemediği hiçbir inşaat malzemesi/dekorasyon malzemesi / imalatlar ve uygulamaları kullanılmayacaktır.

İnşaat işlerinde kullanılacak tüm malzeme, işçilik, uygulama, imalat, montaj, hafriyat işleri, ekip, ekipman, nakliye, hamaliye, ameliye, iskele kurulum/söküm/temini, iş güvenlik önlemleri ve kaideleri uygulamaları, yemek, yol giderleri, hata, kusur ve arızalar iş süresince tamamen yüklenici firmaya aittir. Hiçbir şekilde iş veren (mal sahibi)’n den ekstra ücret talep edilemez. Kaza, ölüm, iş kazaları ve yaralanmaları durumunda sorumluluk tamamen yükleniciye aittir. Yüklenici, tüm iş güvenlik kural ve kaideleri ile, işçi sgk ve primlerini üstlenmiş olup, işverenin hiçbir sorumluluğu/yükümlülüğü yoktur.

İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimiz

İŞVERENE AİT OLANLAR

 • Yerden ısıtma sistemine ait olan tüm imalat, malzemeleri ve montaj işlerinin tamamı.
 • Çelik kapı ve montaj işçiliklerinin tamamı.
 • Mobilya gurubu ve elektrikli ev eşyalarının tamamı. (Masa, sandalye, koltuk, puf, oturma gurupları, perdeler, aplikler, avizeler, tablo ve resimler, banyo wc üst aksesuarları, bataryalar, halılar, elektrikli her türlü ev eşyaları ve makineleri).
 • Ekiplerin konaklama ihtiyaçlarının giderilmesi.
 • Şantiye elektrik, su ihtiyaçları.
 • İç cephe iskele temini.

KIRIM – HAFRİYAT – TEMİZLİK – DİĞER İŞLER

 • Çalışmalara başlamadan önce; yapılacak tüm işlere engel teşkil edici malzemelerin ve eşyaların toplanması ve belirlenen yere istiflenmesi.
 • Tüm elektrik düğme priz ve anahtarlarının sökülmesi.
 • Tüm zemin kaplamalarının, parkelerin, süpürgeliklerin sökülmesi.
 • Mutfak dolaplarının sökülmesi, tekrar kurulmak üzere uygun yere taşınması ve korunması. Tüm işler bittiğinde tekrar kurulması, tezgahının montaj yapılması.
 • Merdiven kaplamaları, korkulukları vb malzemelerin sökülmesi.
 • Tüm yapılı iç kapıların sökülmesi.
 • İş süresince daimi olarak 1 temizlik elemanının çalıştırılması.
 • İş tesliminde tüm moloz ve hafriyatların sahadan uzaklaştırılarak belediyenin belirlediği alana atılması. Kaba temizlik yapılmış şekilde teslimatın yapılması.
 • İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimize ait fiyat teklifimiz.

ELEKTRİK TESİSAT İŞLERİ

3D modellemelerine birebir uygun olarak; istenilen yerlere yeni priz, düğme ve anahtarların döşenmesi/çekilmesi. Yapılı tüm tesisatlarının kontrollerinin yapılması ve varsa çalışmayan, hasarlı veya kusurlu yerlerin onarımlarının yapılması. Yapılı olan sigortalara ilaveten, yeni yapılacak tavan aydınlatmalarına oranla yeni (Siemens marka) sigortaların takılması/eklenmesi. Tüm asma tavan imalatları sonrası led ve spotların takılması ve çalıştırılması. 3D modellemelerde belirtilen modellerin birebiri temin edilemediği taktirde işverenin onaylayacağı malzemeler kullanılacaktır. Tüm işlerin bitmesinden sonra avizelerin, apliklerin ve diğer aydınlatma malzemelerinin takılması ve çalıştırılması. Kullanılacak olan led ve spot markaları CATA olacaktır. Kullanılacak olan kablo markası ÖZNUR olacaktır. Tüm düğme, priz ve anahtarların VİKO marka yenileri ile değiştirilmesi.

BANYOLAR (Tüm banyoları kapsamaktadır)

Villa içinde bulunan 3D modellemelere birebir uygun olarak; yapılı olan tüm duvar ve zemin fayanslarının kırılması/sökülmesi. Yapılı olan aksesuarların ve üst malzemelerin, tavanların sökülmesi. Mekânların tamamen boşaltılması ve temizlenmesi. Projelerine uygun olarak tüm pis ve temiz su tesisatlarının gerekli yer değişikliklerinin yapılması. Varsa yeni tesisatlarının döşenmesi. Duşa kabinler içine 10×40, klozet bölgesine yakın 15×15 paslanmaz krom süzgeçlerin yapılması. Tüm duvar yüzeylerinin mastarlı terazili sıvalarının yapılması. Zeminlere tefsiye şapının atılması. Zeminlere boşluksuz olarak WEBER marka yalıtımın uygulanması.

Duvar eteklerine minimum 10 cm yalıtımın uygulanması. Tüm duvar ve zeminlerin proje modellerine birebir uygun olarak BİEN marka fayans / granitlerinin projelerine uygun olarak döşenmesi. Derzlerinin verilmesi. Köşe merkezlere metal paslanmaz fayans köşebentlerinin takılması. Tavanlara; alimünyum profil kargas yeşil alçıpan asma tavanların yapılması, alçı sıva ve boya badanalarının yapılması. Aydınlatma spotlarının takılması. Ledlerin ve diğer aydınlatmalarının takılması/çalıştırılması. 6 mm temperli cam duşakabinlerin projelerine uygun renk ve modelde yapılması. Gömme rezervuarlı VİTRA marka klozetlerin (iç rezervuar + klozet taş) takılması/çalıştırılması. MDFLam gövde ve kapak olmak üzere banyo dolaplarının, makine ve havluluk dolaplarının, nişlerinin yapılması. Banyo dolap tezgâh taşları Çimstone olacaktır. Hamamlık banyonun hamamlık mermer lavabosunun temini ve sabitlenmesi. İşveren tarafından temin edilecek olacak olan aksesuar (havluluk, peçetelik, askı vs) ve bataryaların montajlarının yapılması.

ŞAP – TEFSİYE

Tüm zeminlerin; yerden ısıtma sistemi döşeme / montaj işlerini müteakip minimum 5 cm kalınlık olmak üzere çimento kum esaslı şapın terazili atılması ve düzeltilmesi. Makineli şap uygulanarak helikopter gezdirilecektir.

GALERİ BOŞLUĞU

3D modellemelerine en yakını veya işveren tarafından onaylanacak olan renk ve modeller kullanılmak üzere; Galeri zeminlerinin tamamının granit döşenmesi. Orta dekor göbeklerin uygulanması. Merdiven altı ve zemin çevresinin seramik dönülmesi/döşenmesi. Projede belirtilmiş olan küçük havuzun içinin çakıl taşlarının döşenmesi/dökülmesi. Galeri tavanına alçıpan asma tavan yapılması. Oval kubbe kartonpiyer yapılması. Avize için içten dışa 8’lik askı çubuğunun hazırlanması.

Galeri üst kat dış duvarında bulunan 3 adet alçı motiflerin birebir uygulanması. Motifler altı zemin duvar tablasının alçıpan ile imalatının yapılması. İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimize devam ediyoruz. Kolon üstü pencere çevresi duvarının tamamının duvar kâğıdı yapılması. Galeri boşluk üst kat tavanına alçıpan asma tavanın yapılarak stropiyerlerin döşenmesi. Tavan orta havuzunun 60×60 parçalı kare ayna kaplanması.

Galeri sağ duvarında projesinde belirtilen dekor uygulamasının mdflam ile yapılarak tüm elektrik bağlantılarının yapılması, spotlarının takılması/çalıştırılması.

MERDİVEN – KORKULUK

Merdiven basamaklarının 3’lük mdflam üzeri laminat parke kaplanması. Rıhların ise beyaz renk mdflam olarak imalat ve montajlarının yapılması. Rıhların altına led aydınlatmaların döşenmesi. Basamak süpürgeliklerinin parke süpürgelikleri ile aynı malzemeden imalat ve montajlarının yapılması. Merdiven boyu paslanmaz galvaniz Gold renk ve dikey döşemelerin cam/ayna olarak imalat ve montajlarının yapılması. Merdiven altının komple alçı sıvasının yapılarak en yakın modelde İtalyan boya yapılması.

TAVANLAR

Tüm villa içi salon, odalar, koridorlar tavanlarının projelerinde belirtilen modellerde asma tavanlarının yapılması. Spot aydınlatmalar için kanal uygulamasının yapılması. Alçı sıvalarının yapılarak, göbek kartonpiyerlerinin yapılması. Aydınlatma spot ve ledlerinin takılması. Avize alt yapılarının (kanca sistemlerinin) hazırlanması. Belirlenen tavanlara gergi tavanlarının yapılması. Tüm kornişlerin takılması.

DUVARLAR

Tüm villa iç duvarlarının saten alçı sıvalarının yapılması. Duvar çıtalamalarının projelerinde belirtildiği modellerde birebir yapılması. Lambrilerin ayak ve başlıklarıyla birlikte birebir uygulanması. Tüm salon, odalar ve koridorlarda stropiyerlerin ve perdeliklerin yapılması. Varak uygulamalarının yapılması. Tüm duvarlara boya astarının uygulanması. İstenilen renklerde DYO technoplast silikonlu silinebilen su bazlı boya ile en az iki kat olmak üzere boya badana yapılması.

ZEMİNLER

Şap sonrası (salon, odalar, koridorlar) 3 lük kapron döşenmesi. Kapron üzerine ÇAMSAN marka 10 mm derzli istenilen renk ve modelde laminat parkelerin döşenmesi. 20 cm en beyaz renk mdflam lake boya süpürgeliklerin geçmeli/yapıştırma sistem yapılması.

İÇ KAPILAR & VESTİYER

Tüm kapıların sökülmesi. Yerlerine lake, istenilen renk ve modellerde ahşap kapıların yapılması. Tüm kol, kilit ve menteşelerinin eksiksiz takılması.

3D modellemesine birebir uygun model, renk ve ölçülerde vestiyerin yapılması.

TEKLİF TARİHİ: 06.04.2023

TEKLİF BEDELİ: 1.225.000.-TL

ÖDEME PLANI: Hakediş usulü.

İŞ TESLİM SÜRESİ: 75 iş günü.

Saygılarımızla

İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimize ait fiyat teklifimiz sizlerle olduğu gibi paylaştık. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve farklı projelerimiz için şu sayfalarımızada göz atın;

İLGİLİ BAŞLIKLAR:

 • Antalya mimarlık firması.
 • Fiyat teklifi al
 • Mimari proje çizdirmek Antalya
 • Antalyada inşaat yaptırmak istiyorum.
 • Antalya iç mimarlık ve uygulama şirketleri.