Tablo Çeşitleri

Dekoratif tablo çeşitleri. Golden tablolar. Kanvas tablolar. Rölyef tablo modelleri. Tablolar hakkında detaylı bilgiler ve görseller. Dekorasyonda kullandığımız tablolar hakkında bilmemiz gereken bilgiler.

Tablo çeşitleri çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu tablolara ait çeşitleri aşağıda sizlerle paylaştık. Dilediğiniz tablo çeşidi hakkında detaylı bilgilere 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Tablo imalatları, üretim süreçleri, fiyatları ve nerelerde kullanıldıkları hakkında sizlere bir çok farklı ipuçları vereceğiz. Sayfamızı okuduğunuzda tablo çeşitleri hakkında bir çok sahip olmuş olacaksınız.

Goblen Tablolar

Goblen tablo resmin baskı yolu ile, noktaları sayılabilir bir kumaşın üzerine aktarılmasıyla oluşur. Noktalı kumaş tek yönlü işleme tekniği (/) uygulanarak yapılan işleme sanatıdır. DMC Muline ipliği ile işlenir, kullanılan bu iplik doğa dostu ve zararsızdır. Üretilen tablolar da baskı ve boya kesinlikle yoktur. Bu sebeple bebek odalarınız dahil tüm yaşam alanlarınız da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu elde edilen kumaşlar, fırınlanmış ahşap kasnaklara gerilerek çerçevelenir. Tüm ürünlerimiz solmazlık garantilidir, ıslak veya kuru temizlik yapılabilir. Tablolarımızın tamamı ve her aşaması kendi üretimimizdir.

Kanvas Tablolar

Kanvas tablolar yüksek çözünürlükteki resimlerin kâğıt veya tuval kumaş üzerine, mürekkep püskürtme teknolojisiyle gerçekleştirilen baskı işlemlerine denmektedir. Kanvas kumaşların pamuklu veya dokumalı olması son derece önemlidir. Bu tablolar da kaliteyi belirleyen en önemli detay mürekkep seçimidir. Mürekkeplerle yapılan baskılar görselin kaliteli bir şekilde yansımasını sağlar. Kaliteyi belirleyen bir diğer husus ise kullanılan kumaşın kalitesidir, tüm tablolarda kullandığımız kumaş %100 pamuk astarlı kumaşlarla ürettiğimiz tablolarımızı uzun yıllar boyunca hiçbir bozulma olmadan kullanabilirsiniz. İsteğe göre çerçeveli ya da parçalı olarak tasarlanan tablolarımız da 1. Sınıf çam ağacından imal edilmiştir. Sağlığa uygun malzemeler kullanılarak üretilen tüm görsellerimiz istenilen ebatlara uygun olarak hazırlanır ve baskısı yapılır.

Baskı Kanvas Tablolar

Baskı teknolojileri sayesinde çok farklı baskılar elde etmek mümkündür. Sanat tablosu ya da özel tasarım ürünlerde kaliteyi belirleyen unsurlar, mürekkep, baskı yüzeyi ve tasarım çözünürlüğüdür. Kullanılan kaliteli mürekkep baskının uzun ömürlü olmasını ve baskı anında dağılmamasını sağlar ve tasarımın her detayının yüzeye aktarılmasını sağlar. Baskı yüzeyinin kalitesi de en az mürekkep kadar önemlidir. Baskı yüzeyi mürekkebi emecek kalitede olmazsa yapılan baskı dağılabilir. Kaliteli olmayan yüzeyler çok çabuk eskiyeceğinden uzun ömürlü olmazlar. 1.sınıf HD Dijital baskı sistemiyle üretilen tablolarımız da piksel bozukluğu ve görüntü bulanıklığı görülmez. Sabırla ve sevgiyle hazırladığımız tablolarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları hiç çekinmeden sorabilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Rölyef Tablolar

Dilimize Fransa’dan giren rölyef kelimesi, yüzeyde yükseltme ya da çökertme şeklinde yapılan sanat çalışmalarına verilen genel isimdir. Kısaca kabartma anlamına gelen rölyef, tarihi yapıların veya insan figürlerinin, modele uygun malzemelerle tabloya boyut vererek yerleştirilmesi anlamına gelir. Rölyef sanatı ışık alan veya almayan yönlerin kabartma ve çökertme hareketlerinden oluşur. El becerilerine bağlı olarak şekillendirilen bu eserler, resimdeki derinliği ve boyutu gösterir. Bu şekilde yapılan tablolar anlam ve sanatsal değer kazanmaktadır.

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin. Dekoratif ürün ve aksesuarlar hakkında daha fazla bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: goblen tablolar, rölyef tablolar, kanvas tablolar, baskı kanvas tablolar, goblen çeşitleri, rölyef çeşitleri, baskı kanvas çeşitleri, kanvas çeşitleri,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)