Kartonpiyer Fiyatları – Alçı kartonpiyer ve stropiyer güncel maliyetleri. Ustasından malzeme ve işçilik kartonpiyer fiyatlarını öğrenin. Kartonpiyer ve stropiyer hakkında merak ettiğiniz herşey burada!

Kartonpiyer fiyatları hakkında sunduğumuz bilgiler ve fiyatlarımızı sık sık güncelliyoruz. Bu sebeple bu sayfamız ve hizmetlerimiz gerçek kartonpiyer bilgilerini ve fiyatlarını içerir. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Malzeme satışımız yoktur. Sizlere trend kartonpiyer model kataloglarımızla geliyoruz. Model kataloglarımızdan beğendiğiniz ürünün işçiliğini malzemeli olarak sizlere sunuyoruz. Profesyonel uygulamalarımızdan sizde faydalanın.

Güncel Kartonpiyer Çalışmamız ve Fiyatı

Kartonpiyer fiyatları – Ankara alçı kartonpiyer ve stropiyer işçilik fiyatları. Kartonpiyer malzeme fiyatları. 2020 kartonpiyer ve stropiyer işçilik ve malzeme fiyatları. Kartonpiyer fiyatlandırma nasıl yapılır? Kartonpiyer fiyatlarını etkileyecek sebepler nelerdir?

NOT: Kartonpiyer satışımız yoktur. Fakat ürünleri sizler için temin ederek, montaj ve uygulama işlerinizi profesyonel olarak yapmaktayız.

Kartonpiyer – Stropiyer Fiyatları (Düz modeller)

CİNS / MODELÖLÇÜİŞÇİLİKMALZEME (M.tül)TOPLAM
Stropiyer (1 M.Tül)  8 – 10 cm 6.0 TL3.00 TL9.00 TL
Stropiyer (1 M.Tül)10 – 12 cm7.0 TL4.25 TL11.25 TL
Alçı Kartonpiyer (M.tül)  10- 12 cm10.0 TL3.50 TL13.50 TL
Alçı Kartonpiyer (M.tül) – Düz  14 -18 cm14.0 TL7.00 TL21.0 TL

Perdelikler çift çarpılır. Yani 1 metre perdelik 2 metre olarak ölçülür. Örnek olarak cam önü toplamda 4 metre geliyorsa ise, 8 metre olarak hesaplanır. Bunun sebebi perdelik ve kartonpiyerin ayrı ayrı yapılmasıdır. Hem işçilik, hemde malzeme iki kademdir. Düz duvarlar tek malzeme ve işçilik olduğu için normal hesaplanır.

Kartonpiyer fiyatları -Dilimize Fransızcadan giren kartonpiyer, taşlaşmış karton anlamına gelmektedir. Genel olarak alçıdan yapılan iç dekorasyon ürünlerinin hepsi için kullanılsa da, tavan ve duvar birleşiminde yatay olarak kullanılan mimari öğeyi ifade eder. Her kültürün ve dönemin mimari özelliklerini yansıtan kartonpiyerler, antik çağlardan günümüze kadar kullanılmıştır. Duvar ile tavanının kesişme noktasındaki, düzensizlikleri gizlemesinin yanı sıra mekânın estetiğini tamamlar ve zenginleştirir.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Banyo Tadilat Fiyatları

Kartonpiyer Kullanım Alanları

Hepimizin görüntüsüne alışkın olduğumuz bu ürün çok yoğun talep gördüğünden uzun yıllardır tüm mekânlarda kullanılmaktadır. Tam tavanın ortasında çok çeşitli desenlerde ve ebatlarda kullanılan, strafor, poliüretan, alçı, ahşap gibi malzemelerden üretilen kartonpiyer modelleri de dekoratif amaçlı kullanılır. Gizli ışık alanlarına yer açtığından, tavan – duvar kesişme noktaları hariç kolonların üzerinde başlık olarak dekorasyona renk katar. Her geçen gün yeni modellerle karşımıza çıkan kartonpiyerler, dolap üzerleri ve şömine üstlerine taç olarak uygulanabilir. Boyanabilme özelliği olduğundan, kişiye veya tasarımınıza uygun olarak renk değiştirme imkânı da sağlar.

Kartonpiyer Çeşitleri

Her bütçeye uygun olduğun için bu dekorasyon malzemesine olan rağbet arttı. Bu yüzden üretim yapan firmalar, talebi karşılamak için farklı çeşitlerde kartonpiyerler üretmeye başladı. Bu çeşitler köpük kartonpiyer ve alçı kartonpiyerdir. Alçı kartonpiyer su, alçı ve elyaf karıştırılarak üretilirken, köpük kartonpiyer, büyük oranda havayla karıştırılarak meydana gelir. Her iki ürünün de kullanım açısından artı ve eksileri olsa da tavan kısmında en çok kullanılan dekoratif ürünlerdendir.

Kartonpiyer çalışmaları iç ve dış dekorasyon uygulamalarının temelini oluşturmaktadır. İmalat, model ve uygulama bakımından en geniş yelpazeye sahip olan çalışmalardan bir tanesidir. Saray tavan şeklinde çok görsel tavan modellerinden tutun da, klasik stropiyer tavan çeşitlerine kadar her türlü görsellikte tavan ve duvar dekorasyonlarında kullanılabilir. Uygulanacak olan tavan tasarımlarına göre, iş şartlarına göre kartonpiyer fiyatları değişebilir. Sayfamızda bazı kartonpiyer modelleri ve uygulamaları hakkında işçilik ve malzeme güncel 2020 fiyatlarını bulabilirsiniz.

Kartonpiyer – Stropiyer Fiyatları (Desenli modeller)

Desenli (Motifli) alçı kartonpiyer ve stropiyer güncel fiyat listemizi en kısa sürede sizlerle paylaşmak için çalışıyoruz. Hazır olduğunda bu sayfamızda takip edebilirsiniz.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Bilkent Kartonpiyer

Aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret ederek kartonpiyer ve stropiyer hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Mekânlara değer katan başlıca uygulamalardan birisi olan kartonpiyer fiyatlarımızı Dekordelisi Mimarlık olarak sıklıkla güncelliyoruz. Ürün satışımız bulunmamaktadır. İşçilik, tasarım ve uygulama yapıyoruz. Fakat dilediğiniz ürünü sizler için temin ediyor ve yaşam alanlarınıza en kaliteli br biçimde uyguluyoruz. Üstelik çok uygun fiyatlarımızla.

Kartonpiyer işçilik ve malzeme fiyatları

Birbirinden görsel, şık ve modern kartonpiyer modellerimiz, avize göbeklerimiz, sütun ve başlıklar, aplikler, kapı kemerleri, alçı payandalar ve daha sayamayacağımız yüzlerce farklı ürünlerin montajları için hizmetinizdeyiz. Kartonpiyer işçilik fiyatları ve stropiyer işçilik fiyatlarımız ekonomik olup, montaj işçiliklerimiz profesyoeneldir.

Ankara ili ve yakın çevresinde uygulanan ortalama kartonpiyer ve stropiyer işçilik fiyatlarımız için yazımızı mutlaka okuyunuz. Kartonpiyer ustası olarak kartonpiyer fiyatlarını etkileyecek olumlu ve olumsuz koşulları ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik. İletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kartonpiyer fiyatlarını etkileyecek koşullar nelerdir?

Kartonpiyer işinin ölçüsünün az veya çok oluşu.

İş yerinin şehre veya semte uzaklığı ve mesafesi.

İşin süresi.

İşin ödemesi.

İşin tasarımı ve detayları.

Çalışılacak mekanın işi etkileyebilecek olumlu veya olumsuz koşulları.

Bizden teklif alın, kârlı çıkın!

Ev tadilat fiyatları

Anahtar teslimi dekorasyon fiyatları

2020 güncel kartonpiyer işçilik fiyatları, stropiyer fiyatları, 2021 alçı kartonpiyer fiyatları, 2021 stropiyer fiyatları, avize göbek fiyatları, tavan çıtası fiyatları, alçı tavan süsleme fiyatları, tavan dekorasyonu fiyatları, kartonpiyer malzeme fiyatları, stropiyer malzeme fiyatları ankara,kartonpiyer ustası