Farklı asma tavan tasarımları – İlginç ve modern tavan dekorasyonları

Farklı asma tavan tasarımları – 2017 – 2018 değişik ve ilginç tavan dekorasyonları ve tasarımları bizim işimiz. Asma tavan modellerimizi ve uygulamalarımızı görmeden karar vermeyin.

Farklı asma tavan tasarımları – Ankara’ da yapmış olduğumuz son çalışmalarımızdan biri olan aşağıdaki asma tavan uygulamasını sizlerle paylaşmayı uygun gördük. RGB led ışıklerıyla görselliğini arttırdığımız, led alın dediğimiz yere uyguladığımız bisküvi desenli 8’lik stropiyer ve orta baklava dilimi asma göbeği ile tamamen farklı bir asma tavan tasarımı haline geldi. Muhteşem bir görselliğe ve şıklığa sahip olan tavan çalışmamız, yapıldığı mekanlara değer kattı.

Farklı asma tavan tasarımları

Farklı salon tavan tasarımı

6 metre x 5 metre ölçülerinde bulunan hemen hemen kare olan salon tavanına aşağıdaki farklı asma tavan tasarımını uyguladık. Led ışık ve spot ışıklarının rengi ise beyaz. Tüm asma tavanı da beyaza boyayarak, geniş ve aydınlık durmasını sağladık.

ledli-asma-tavan-modeli

Salon asma tavan modeli – ( ALAN DEKORASYON / dekordelisi.com )

Yatak odası tavan dekorasyonu

Yatak odaları için en ideal ve ekonomik tavan dekorasyonlarından bir tanesidir. Farklı asma tavan tasarımları kategorisinde kesinlikle listenin en tepesinde olması gereken uygulamalardan birisidir.

led-ışıklı-tavan-modeli-4

Yatak odası asma tavan dekorasyonu – ( ALAN DEKORASYON – Dekordelisi.Com )

 

led-ışıklı-tavan-modeli-5

Yatak odası asma tavan dekorasyonu 2 ( ALAN DEKORASYON – Dekordelisi.Com )

Farklı asma tavan tasarımları yaratmak için her detayla bazen oynamak gerekiyor. Bizde bu çalışmamızda bunu yaptık ve RGB led aydınlatma sistemi kullandık. 7 ayrı ana renkte yanabilen bu aydınlatma sistemi ile, tavanda belli aralıklarla ve değişken yanan farklı renkleri aynı tavanda çalıştırdık. Kırmızıdan başlayarak yavaş yavaş yeşile, sonra maviye, sonra sarıya, sonra beyaza dönen led ışıklarını dilediğiniz renkte ve dilediğiniz zamanda uzaktan kumanda ile durdurabiliyorsunuz. Sabit şekilde hep aynı renkte yanmasını da sağlayabiliyorsunuz. Konusunda uzman bir dekorasyon şirketi olara sizleri farklı tavan dekorasyon konusunda da bilgilendirmek istiyoruz.

led-ışıklı-tavan-modeli-2

Yatak odası asma tavan dekorasyonu 3 ( ALAN DEKORASYON – Dekordelisi.Com )

Asma tavanlar hakkında daha farklı konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, şu sayfalarımızı da ziyaret etmenizi öneriyoruz;

Asma Tavan Modelleri

Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Asma tavan fiyatları

Asma tavan çalışmaları

Led ışıklı tavan


farklı asma tavanlar, değişik tavanlar, ilginç asma tavanlar, enteresan asma tavanlar, tavan dekorasyonunda fark, değişik tavan tasarımları, farklı tavan tasarımları