Hizmetlerimiz

İnşaat

Proje + İnşaat
14
500 1 M2
  • Ekonomik inşaat
  • Popüler inşaat
  • Ultralüks inşaat
Kampanya

Tadilat

Eski Ev Yenileme
5
250 1 M2
  • Ekonomik tadilat
  • Popüler inşaat
  • Ultralüks inşaat
Kampanya
Videoyu oynat
ONLİNE ZİYARETÇİ
alçıcı

İÇİNDEKİLER

Alçıcı

Alçıcı – Ankara’da alçı sıva ustası ve alçı dekorasyonları

Alçıcı – Alçı ustası olarak Ankara’ da yapmış olduğumuz yeni alçı sıva işimize ait resimlerimizi ve açıklamalarını sayfamızda yayınladık.

Alçıcı – Alçı sıva nerelere yapılır, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir ve işinin ehli bir alçıcının nasıl çalıştığına dair geniş bilgiler ve görselleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Alçıcı hakkındaki bu yazımızı okuduktan sonra, sizinde alçı sıva uygulamaları hakkında yeterli bilgilere ulaşacağınızdan eminiz.

İç mekanlarda pvc, demir, ahşap ve cam yüzeyler haricinde her türlü yerde kolaylıkla uygulanabilen alçı, doğru alçı sıva ustasının elinde her türlü dekorasyona müsait olan bir inşaat malzemesi türüdür. Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz görsellerde, duvarların alçı sıva yapılmadan önceki hali ve alçı çekildikten sonraki yeni bitmiş şekillerini incelemeniz için özenle hazırladık. İyi bir alçıcı, bakın harabe denilen mekanları nasıl kullanılabilir ve güzel yerler haline getirebiliyor görelim.

Alçıpan boru kapatma ve alçı sıva

Aşağıda görmüş olduğunuz resimlerde, alçı çekilmeden önceki hali ve alçı yapıldıktan sonraki halini inceleyebilirsiniz. Bu yapmış olduğumuz işte, harabe olan bir daireyi oturulabilir ve şık bir mekan haline getirdik. Boya badanasını henüz yapmadık. Sadece alçı sıva çekilmiş halde iken sizleri alçı ve alçıcı hakkında bilgilendirmek istiyoruz. İyi bir alçıcı, isterse her mekana değer katar ve pürüzsüz yüzeyer yüzeyler oluşturabilir. Bu tamamen alçı ustasının becerisine ve ustalığına bağlıdır. İşi ve mekanı gösteren başlıca çalışma alçı işleridir. Ne kadar özenli ve düzgün bir alçıcının elinden çıkarsa, o kadar kaliteli ve hatasız olur.

Ankara’ da alçı boya ustası

Alçıcı olarak uzun yıllar emek vermek ve alçı hakkında hemen her bilgiye sahip olmak gereklidir tadilat işlerinde. Bir yüzey ne kadar pürüzsüz ve düz olursa, üzerine uygulayacağınız tüm çalışmalar da o kadar kusursuz ve sorunsuz olur. Alçı ustasının yeteneği ve becerisi mekânlara değer katar.

Alçıcı ve alçı sıva hakkında farklı bilgilere ulaşmak için şu sayfalarımızı da ziyaret edin;

Alçı Sıva Nedir

Alçı Sıva Nasıl Yapılır

Alçı markaları ve malzeme fiyatları

Alçı Sıva Fiyatları


alçıcılar, alçı sıva ustası, alçı ve boyacı, alçı sıvacı, alçıbalçıboya ustaları, ankara alcici, ankarada alçısiva ustası, ankaradaki alçıcılar, alçıcılar arıyorum

🤞 Bültenimize Abone Olun!

Güncellemelerden, fiyatlardan ve projelerimizden anında haberdar olun. İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Butonlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir