Dekordelisi yorumlar 4

Dekor DeLisi Yorumlar 4

Hakkımızda ve sayfalarımıza yapılmış olan tüm olumlu veya olumsuz eleştri ve görüşleri olduğu gibi sayfamızda paylaşıyoruz. Düşünceleriniz bizim için önemli.

Dekor DeLisi Yorumlar 4 (Yorumsuz)

Gazi Bey – Ankara: Bu Danıld Turpun evi nasıl birşey yahu. :)) Sayfanızda gördüm şok oldum. Bizim RTE öyle bir evde otursa varyaaaa… Oda başkan buda başkan arkadaş. :)))

Dilan Hanım – ÖVEÇLER: İnternetten size ulaştığım aklıma geldikçe gerçekten korkuyordum. Fakat işimi en güzel şekilde bitirerek beni mahcup ettiniz kendime. Sizi tanıdığım için çok mutluyum. Rabbimde sizi sevindirsin inşallah.

Bülent Ş – Sincan: Dekordelileri 🙂 Evimiz çok güzel ve kullanışlı oldu… Amaaaa 🙂 Biz Cüneyt beyi hala göremedik. Ses var ama kendi yok :))

Şeyda Hanım – Gölbaşı: Merhaba. İnternet mağazanızda satış yapmaya başlarsanız insanlar evlerine yaptıracağı herşeyi sanal ortamda sizlerden direkt alabilir. Bu şekilde daha profesyonel olur diye düşünüyoruz.

Mümtaz Bey – KIZILCAHAMAM: Fiyatlarınızı ve çalışmalarınızı uzunca bir süre web sitenizden takip ettim. Hepsi kaliteli ve emek isteyen işlerdi belli. Sonra size güvendim ve prefabrik köy evimi size yaptırmaya karar verdim. Hiç pişman etmediniz. ALLAH RAZI OLSUN.

Dilek Hanım – Alacaatlı: Dekordelisi.comu sürekli takip ediyoruz. Yaptığınız işleri sık sık yayınlarsanız iyi olur. Mesela bizim evimizi hiç paylaşmadınız. 🙂 Hiç resimde çekmediniz. :)))

Onur bey – Birlik Mah: Gerek 3D çizimleriniz, gerek ilginiz gerekse tavsiyeleriniz bir harikaydı. Kutlarım sizleri arkadaşlar. Daha mükemmeli elbette olabilirdi fakat biz sizleri çok sevdik ve daima baş tacımızsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum. SEVGİLERİMLE

Göksel Hanım – ÇAYYOLU: İnternetten buldum sizi. Bir telefonumuzla geldiniz, ölçtünüz ve fikir verdiniz. Fiyatlarınızda çok uygundu. Kısa zamanda dekorasyon işlerimizi eksiksiz tamamlayıp bizi üzmeden teslim ettiniz. Çok teşekkür ederiz

Semih bey – Eskişehir: Anahtar teslim villa projelerinizi inceledik ve çok hoşumuza gitti. Tamda istediğimiz gibi bir villayı söz verdiğiniz tarihte bitirerek teslim ettiniz. Cüneyt Alan ve tüm çalışanarına teşekkür ederiz.

Şerife Hanım – Bilkent: Yeni aldığım dairem tam bir harabeydi. Tüm tamirleri ve dökülen duvarlarımı güzelce onardınız ve istediğim renklerde ucuz maliyetle boyadınız. Evim tertemiz oldu. Tüm ustaların ellerine sağlık.

Hasan Hüseyin Bey – Çanakkale: Keşke buralardada hizmet verseydiniz. Tadilat ücretleri burada çok pahalı. Sizin fiyatlarınızı inceliyoruz hemen hemen yarı yarıya…

Serap Hanım – ÇANKAYA: İş yerim eski ve demode idi. Sizin fikirleriniz ve çalışmalarınızla artık modern ve akılda kalıcı bir mağazam oldu. Ödeme kolaylığı sağlayıp yardımcı olduğunuz için minnettarım. SAYGILAR SEVGİLER SUNUYORUM EFENDİM.

Gülsüm Hanım – Balgat: Mutfak dolaplarım kırık döküktü. Yeni bir tasarım yaparak tamda istediğim gibi kullanışlı bir mutfağım oldu. Renkler ve işçilik muhteşem. İlginiz ve emekleriniz için sonsuz teşekkürler arkadaşlar.

Harzem Hanım – İncek: Düğün salonları konusunda yayınladığınız sayfanız çok güzel ve faydalı. Tebrik ediyorum arkadaşlar.

Ahmet Bey – Konutkent: Fayanslarımız kabarmış ve çok eskimişti. Tüm banyo viraneydi. 1 hafta gibi kısa bir zamanda yeni ve mükemmel bir banyo haline nasıl getirdiniz hala anlamış değiliz. Komşularımıza sizi tavsiye ediyoruz.

Bartu Bey – Beytepe: Üç katlı villamın komple mantolama ve dış cephe dekorasyon işlerimi sorunsuz yapıp bana gününde teslim ettiğiniz için teşekkür ederim. Aldığınız para helal olsun gençler. 🙂

Diğer yorumlar sayfalarımızı da ziyaret ederek hakkımızdaki farklı düşünceleri inceleyebilirsiniz.

Dekor DeLisi Yorumlar 1
Dekor DeLisi Yorumlar 2
Dekor DeLisi Yorumlar 3