Dekordelisi Yorumlar 5

Dekor DeLisi Mimarlık olarak hakkımızda yapılan olumlu ve olumsuz tüm yorumları sizlerle paylaşıyoruz. Sizde hizmetlerimiz ve makalelerimiz sonrası bir yorum bırakarak kalitemizi arttırmak adına katkıda bulunabilirsiniz. Her yorum bizim için önemlidir. Düşüncelerinize önem veriyoruz.

Dekor DeLisi Yorumlar (5) – Dürüstlük ve şefaflık ilkemizden taviz asla vermiyoruz. Bu sebeple siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimizin hakkımızdaki görüş, eleştiri ve düşüncelerini olduğu gibi sayfalarımızda yayınlamaktan mutluyuz. Her yorum, kalitemizi yükseltmek adına bizim için önemli. Sizde düşüncelerinizi ve eleştrilerinizi burada yazabilirsiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.

Dekordelisi  Yorumlar 5 (Yorumsuz)

Gülgün Hanım – Slm. ev dizayınları konusundaki önerileriniz bir harıka. Tüm isteklerimiziyerine getirip bizi yormadnız hepinizi cok sevdik. İnşallah cok daha ileride görmek istiyoruz sizleri bunu hakettiğinizi gördük.

Dekor DeLisi – Gülgün hanım merhaba efendim. Çok teşekkür ederiz. Bizde sizi çok sevdik. Her zaman başımızın tacısınız. SAYGILAR SEVGİLER SUNUYORUZ.

Ömer bey – İnretnet üstünden sizi bulduk. Güvenmemiştim Beni mahçup ettiniz. Şimdi çevreme tavsiye ediorum sizi. Mutvak içinde bahara sözleştik ins fiyatlar zıplamaz o zamana kadr. 🙂 Allaha emantsiniz gençler.

Dekor DeLisi – Ömer bey 🙂 Teşekkür ederiz. Hepimizin abisi oldunuz artık. Eviniz evimizdir. En iyi hizmeti vermek için yine, biz çok çalışacağız. Sizi çok seviyoruz. Ellerinizden öperim. SAYGILAR SEVGİLER

Selçuk Bey – Sitenizde yazan fiyatlariniz guzel ama isinizle kullanilan malzmelerinzde guzelmi? Onlarada garanti veriyorsaniz sizinle calismayi isterim ben. Malum ucuz fiyat cekip sapur supur gidenlerle kayniyor piyasa. Uzulmeyelim sonra

Dekor DeLisi – Selçuk bey merhaba efendim. Garantili ve kaliteli hizmetler sunabilmek için biz çok çalışıyoruz. Malzemelerimiz marka ve garantilidir. İşçiliğimiz ise kalitelidir. 7/24 her sorun ve sıkıntıda rahatlıkla bizlere ulaşabilirsiniz. Sayfalarımızda belirttiğimiz fiyatlarımız sıklıkla güncellenmektedir. Net tadilat ve dekorasyon maliyet listelerimizdir.

Nazan Hanım – Merhaba. Hobbit evleri yazılarınız çok faydalı oldu. Neredeyse kendimiz bahçemize yapmaya çalışacaktık verdiğiniz bilgilerle. Fakat yinede sizlerle bu işe girmek istiyoruz. Hobit ev konusunda keşif yapmanızı rica etsek şehir dışı geliyomusunuz? Tsk ler.

Dekor DeLisi – Nazan hanım merhaba efendim. Hobbit evler günümüz trend tatil konutları olarak ülkemizde hızla yaygın bir hal almakta. Betondan sıkılmış ve doğa ile başbaşa kalmak isteyen kişiler için ideal. Basit gibi görünen çok zor projelerdendir. Kendiniz yapmaya kalkmayın olurmu. 🙂 Tabiki keşif için gelebiliriz. SAYGILAR SUNUYORUZ.

Vaveyla07 – Selam. Sitenizde bir sürü güzel eşya ve ürün yayınlamışsınız. Bunların satışını neden yapmıyorsunuz? Bu ürünleri biz nerden bulucaz? Bari o konuda yardımcı olsanız olmazmı arkadaşlar? Teşekkürler.

Dekor DeLisi – Vaveyla07 merhaba efendim. Tadilat ve dekorasyon konularında en güzel bilgi ve görselleri ziyaretçilerimize ve araştırmacılara sunmak istiyoruz. Biz bunun için çok çalışıyoruz. Fakat malesef ürün satışımız şimdilik yok. Alt yapımızı oluşturuyoruz ve kısa bir süre sonra dekorasyon ürünleri satış mağazamızı aktif hale getireceğiz. İlginiz için teşekkür ederiz. SAYGILAR SUNUYORUZ.

Hüseyin Bey – Sitenizi inceledim düğün salonu salonu dekorasyon ve proje işide yaptığınızı gördüm. Güzel çalışmalarınız var begendik. Almanyada iş yaparmısınız? Hem işçilik hemde malzeme olarak ordan bu tarafa gelebilirmisiniz anlaşırsak eger? Dönüş yapın görüşelim.

Dekor DeLisi – Hüseyin bey merhaba efendim. Düğün salonu çalışmalarımızı beğendiğinize sevindik. Elbette Almanya’da da çalışabiliriz projelerinizde. Gereken tüm alt yapıya, ekip ve ekipmana fazlasıyla sahibiz. Resmi prosedürler yerine getirilebilirse ekipçe gelinir ve proje gerçekleştirilir. Bizim açımızda problem yok efendim. SAYGILAR SUNUYORUZ.

Numan Bey – Merhba kolay gelsin. Sayfanızda bulunan fiyatlar güncel fiyatlarınızmı? Eski fiyat listeleri değil değilmi? Ona göre çalışma yapıyoruz çünkü. Sizden ayrıca teklifler almak istersen yine bu fiyatlarmı geçerli? İlgilenirseniz sevinirim. Çok teşekkürler.

Dekor DeLisi – Numan bey merhaba efendim. Bizde teşekkür ederiz. Fiyatlarımız sürekli güncellenmektedir. Fiyat tekliflerimiz sayfalarımızda belirtilen şartlar oluştuğu sürece sabittir ve değişmez. Teklif formumuzu doldurup bize gönderirseniz mutlaka hızlı bir şekilde dönüş sağlanacaktır efendim. SAYGILAR SUNUYORUZ.

Aydan Hanım – Merhaba arkadaşlar. Emekleriniz için çok tşk ederiz. Memnun kaldık hepinizden.İnternete güvenmek gerekiyormuş artık. Bize bunu yaşattınız. Evimizin dekorasyonu ok güzel oldu. Ellerinize sağlık. Çok tşk ederiz tekrardan. Hayırlı işler bol kazançlar diliyorum.

Dekor DeLisi – Aydan hanım merhaba efendim. Bizi tercih ettiğiniz ve bizimle çalıştığınız için bizde sizlere çok teşekkür ederiz. Günümüzde artık internete güvenmek gerekiyor. Hayatımızın değişmez bir parçası ve en güçlü iletişim ağı. Artık sanal gerçek, gerçekler ise sanal oldu neredeyse. İnternet portallarında değil, realde de marka olabilmek için biz çok çalışıyoruz. Evinizi güle güle ve hayırlı günlerde kullanın daima inş. SAYGILAR SUNUYORUZ.

Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sizde bir yorum bırakabilirsiniz.

Aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret ederek diğer yorum sayfalarımıza da ulaşabilirsiniz

Dekor DeLisi Yorumlar 1

Dekor DeLisi Yorumlar 2

Dekor DeLisi Yorumlar 3

Dekor DeLisi Yorumlar 4

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)