Dekor DeLisi Yorumlar 3

Dekor DeLisi ailesi olarak, olumlu veya olumsuz tüm yorumlarınızı, görüş ve eleştirilerinizi olduğu gibi sayfamızda yayınlıyoruz. Sizde bir yorum bırakarak hizmet kalitemizi arttırmamıza katkıda bulunabilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinize değer veriyoruz.

Dekor DeLisi Yorumlar 3 – Web sitemiz içinde sizlerde bir çalışmamız veya makalemiz hakkında yorumunuzu, görüş ve eleştirinizi yazabilirsiniz. Mutlaka yorumsuz bir şekilde Yorumlar sayfalarımızda paylaşacağız.

Dekor DeLisi Yorumlar 3

Vildan S – E-Ticaret sitesimi açtınız? Sırada ne var peki Cüneyt bey? Yolunuz açık olsun.

Nilsu N – Belediyeden ruhsat alma konusu tek engelimiz. Yoksa güzel bir ticari kazanç bu ters evler.

İso67 – Teknoloji ve zeka ilerledi. Bu ters evlerde nedir böyle. Bismillah bismillah :))

Abraham C – Ümran hanımcım bir sürü dekor sitesi var. Kime inanacağımızı şaşırdık.

Mariam F – sayfanızdaki modellerin hepsini yapabiliyomusunuz? Biz salonumuzu ve yatak odamızı sizdeki modellerden seçtik. Yapmıyorsanız bile yapan birilerini bize yönlendirirmisiniz? Mail attım dönüş yaparsanız memnun olurum. Tşk ler.

Behram V – 150 merekare makinali alci siva isimiz var. Fiatlarinizi okudum uygundur. Karsa gelirmisiniz isi yapmak icin

Mülayim Ş – Fransada kaba inşaatı bitmiş 1650 m.kare binamız var yeni. Tüm ince işlerini bitirip düğün salonu olarak kullanmak istiyoruz. Bu konu hakkında sizinle görüşmek istiyoruz fakat tellere kimse bakmıyor. Bize dönüş yapabilirseniz sevinirim.

Berk Ö – Bayramınız mübarek olsun Dekordelisi ailesi 🙂

Levent A – Ramazan bayramınız hayırlara vesile olsun inşallah. İşiniz gücünüz rast gitsin.

Murat K – Bayramdan sonra görüşmek üzere arkadaşlar. Şİmdiden bayramınızı tebrik ederim.

Medine R – Almanya dönüşümüzde ins sizlerle tanışacağız. Ama telefonlara neden bakmıyorsunuz ben hala anlayamadım ki

Ömerr07 – İletişim problemi yasiyorus

Furkan A – satis sitesimi actiniz ne saticaksiniz

Arturo G – İnternette kime guvenecegimizi şaşirdik asdfghxv :/

Rosemary St – Youtubeniz çok az içerikli. Daha fazlası gerekmezmi

Ottoman T – Meraba. Helal olsun arkadaşlar. Gece 1 de bitirip gittiniz. Bu ekip ve firma çalışanlarına teşekkür ederiz. Ucuz ve hızlı.

DekoRDeLisi.Com ailesi olarak yaklaşık 30 yıldır dekorasyonun her alanında büyük küçük birçok çalışmaya ve projeye imzamızı attık. Yaptığımız tüm işlerden alnımızın akıyla ve başarılı bir şekilde ayrılmayı hedef edindik. Müşteri memnuniyetini ve yıllar sonra bile yine birlikte çalışabileceğimiz şekilde ayrılmanın tüm gereklerini yerine getirmek konusundaki görev ve sorumluluklarımızı her daim yapmaya çalıştık. Yapmış olduğumuz iç ve dış dekorasyon çalışmalarımız ve projelerimiz için siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizden bir çok eleştiri, yorum ve görüşler aldık. Bu yorum, öneri ve eleştirileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizde görüş, yorum ve eleştirilerinizi lütfen yorum bölümümüzden veya e-posta göndererek bizlere iletiniz. Olumlu veya olumsuz kesinlikle bu sayfamızda aynen yayınlamaktan gurur duyarız.

Diğer yorumlar sayfalarımızı da ziyaret ederek hakkımızdaki daha fazla görüş ve eleştrileri inceleyebilirsiniz.

Dekor DeLisi Yorumlar 1

Dekor DeLisi Yorumlar 2

Dekor DeLisi Yorumlar 4

Dekor DeLisi Yorumlar 5

dekorasyon yorumları, dekor yorumları, tadilat yorumları, ev dekor yorumları, daire yenileme yorumları, dekordelisi yorumları

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Yaşam ve Evren Hakkında İddialı Sorular

Yaşam ve Evren Hakkında İddialı Sorular

Merhaba. Sorumu sormadan önce, müsadenizle çok önemli olduğunu düşündüğüm bir kaç konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum.Devamını oku

Sundurma Nasıl Yapılır

Bu makalemizde sizlere bina giriş sundurması nasıl yapılır onu anlatacağız. Detaylı bilgiler, görseller ve videolarDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *