dekordelisi-yorumlar2

Dekordelisi Yorumlar

Kurumsal bir inşaat, tadilat ve dekorasyon firması olarak, olumlu veya olumsuz tüm yorumlarınızı, görüş ve eleştirilerinizi olduğu gibi sayfamızda yayınlıyoruz.

Yorumsuz

Hafez A – Varak çalışmalarınız çok dikkat çekici. TRde bu tip calısan pek usta kalmadı.

Nergis Y – Bir forum yapsanızda insanlar dekorasyon hakkında istisare etseler siteniz üzerinden daha güzel olmazmı sayın yetkililer. Sizcede mantıklı değilmi?

Orhan Y – Siteniz gerçekten çok güzel arkadaşlar. Örnek alınası. ..

Sibel Ç – Almanyadan izine geldigimiz de evimiz bitmisti. Sorunsuz ve ehil çalistiginiz icin minnettariz. Tesekkur ederiz.

Seyfettin B – Merhaba. Temmuz ayında Türkiyedeyiz inş. Anahtar teslim evimizi size yaptırmayı istiyoruz. Çalışmalarınızı takip ediyoruz.

Ali N – Site güzel. Tebrikler.

Fidan K – Tadilat işlerimizde yardımcı olduğunuz için tsk ederiz zamanında bitti ve yerleştik. Düğünümüze bekleriz arkadaşlar (altınları unutmayın) :))) Cüneyt beyin özellikle dikkatine :))

Sadullah B – Bu ne la. Pyasa dolandırıcı dolu. Szde oyleysniz yazklar olsn. Nde olsa internet……..

SYK G – 3 boyutlu çizim yapıyor musunuz? Yapıyorsanız sizinle çalışmak istiyoruz firma olarak. Düğün salonumuz için sizi düşünüyoruz. Fakat bu sayfanızdaki modeller biraz demode. Daha çağdaş ve mimari tasarımlar olmalı artık.

Aytekin A – Merdiven altı boyası kullanmıyorsunuz inş. 😉 Malum boya fiyatları tavannnn :p

Sarıgelin – Çocuk odası pembe arabalı yatak çok güsell. Nereden alabiliriz? Bakmadığım site kalmadı.

Yaşar T – Evimiz güzel oldu ellerinize sağlık. İnternetten tanıdık sizleri. Artık gerçek sanal, sanal gerçek oldu. Çok teşekkürler.

DekoRDeLisi.Com (Cüneyt Alan İnşaat Ltd Şti) ailesi olarak yaklaşık 30 yıldır dekorasyonun her alanında büyük küçük birçok çalışmaya ve projeye imzamızı attık. Yaptığımız tüm işlerden alnımızın akıyla ve mutlu bir şekilde ayrılmayı hedef edindik. Müşteri memnuniyetini ve yıllar sonra bile yine birlikte çalışabileceğimiz şekilde ayrılmanın tüm gereklerini yerine getirmek konusundaki görev ve sorumluluklarımızı her daim yapmaya çalıştık. Yapmış olduğumuz iç ve dış dekorasyon çalışmalarımız ve projelerimiz için siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizden bir çok eleştiri, yorum ve görüşler aldık. Bu yorum, öneri ve eleştirileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizde görüş, yorum ve eleştirilerinizi lütfen yorum bölümümüzden veya e-posta göndererek bizlere iletiniz. Olumlu veya olumsuz kesinlikle bu sayfamızda aynen yayınlamaktan gurur duyarız.

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin

ETİKETLER: dekorasyon yorumları,dekor yorumları,tadilat yorumları,ev dekor yorumları,daire yenileme yorumları,dekordelisi yorumları,cüneyt alan yorumları,