Elvankent’te yeni bir teras kat kapatma projesi için fiyat teklifi veriyoruz. Uzmanı olduğumuz teras kat kapatmalarında, siz değerli misafirlerimizi bilgilendirmek istiyoruz. Teras kat ne kadara kapatılır, nasıl kapatılır, hangi malzemeler kullanılır gibi merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevaplar bulmanızı kolaylaştırıyoruz.

Ankara Elvankent’te fiyat teklifi vermemizi isteyen değerli müşterimize teşekkür ederiz. İşi biz yapalım veya yapmayalım amacımız değerli müşterimize doğru ve gerçek bilgileri sunarak, yanılmasına veya üzülmesine müsaade etmemek. Çünkü günümüz inşaat sektöründe o kadar üzgün ve yanılmış işverenle karşılaşıyoruz ki, bu durumlar bizleri maalesef çok üzüyor. Bir teras kapatmada hangi malzemeler kullanılır, ölçü ve ebatları ne olmalı, imalat ve montaj sıraları, çalışma gün sayısı, farklı tasarım alternatifleri ve hepsinden önemlisi güncel ve gerçek maliyeti konularında bilgiler sunuyoruz. Amacımız, kendi uzmanlık alanlarımızda bizi tercih eden tüm müşterilerimize ve site ziyaretçilerimize faydalı olabilmek. Bu anlamda, mutlu müşteri ve ziyaretçi potansiyelimizi de arttırmak tek hedefimiz. Fiyat tekliflerimiz ile alakalı tüm merak ettiklerinizi 7/25 iletişim numaralarımızı arayarak sorabilirsiniz. Şimdi bir başka teras kapama fiyat teklifimizi sizlerle paylaşalım.

Bir Başka Teras Kat Kapama Teklifimiz

……………………………………………………..……/ Elvankent / ANKARA adresinde bulunan 33 M2 teras katın çelik kargas ile tamamen kapatılması ve genel tadilat işlerine ait olan imalat, uygulama ve malzeme fiyat teklifidir.
Teklif Tarihi: 10.05.2020

YÜKLENİCİ: Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic.Ltd.Şti

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye, ulaşım, konaklama, sgk vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama/imalatlar/montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir.

Yapılacak olan tüm imalat, montaj, uygulamalarda kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak ve kullanılmayacaktır. Yüklenici, işe başlama tarihine ve bitim tarihinde işini tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder.

İşin Tanımı

33 m2 terasın çelik profil kargas ile tamamen kapatılması. Banyo duşakabin camının yeni ölçüye göre değiştirilmesi. Banyoda baca deliğinin açılması ve menfezinin takılması. Alt kat balkona katlanır sürgülü cam balkon yapılması. Pvc pencere kanatlarına ve balkon çıkış pvc kapılarına kepenk sinekliklerin yapılması.

Malzemeler ve Uygulama Şekilleri

Teras katı kapatmakta ve diğer genel tadilat imalatlarında kullanılacak malzemeler, uygulama şekilleri, sıraları ve ölçüleri aşağıda belirtildiği biçimde eksiksiz olarak yapılacaktır.

Teras Kapatma: 60X120 (3 mm) ebatlarında boyalı çelik profiller ile ana taşıyıcı 5 adet yatay ve dikeyler yapılacaktır. Parapete değil direkt olarak teras zeminine flaşlar ile sabitlenecektir. Ana taşıyıcı üzerine 60×60 (3mm) ebatlarında boyalı profiller ile ara ızgaralar döşenecektir. Izgara üzerine OSB, mebranlı şingle döşenecek. Şafak alın tahtası verniklenerek saçak alınlarına sabitlenecek. Yağmur oluk borusu şingle renginde imalatı yapılarak sabitlenerek ana gidere bağlanacak. Teras kapatma çatı altına işveren tarafından belirlenecek sayıda aydınlatma elektrik hattı çekilerek çalışır hale getirilecek.

Cam balkon ve Duşakabin: 19 m2 katlanır sürgülü, alimünyum profil, alimünyum fitil, 6 mm demperli cam balkon yapılacak. Banyoda yapılı olan duşakabinin yeni ölçüsüne getirilmesi için camın değiştirilmesi. Balkonda bulunan bacaya baca deliği açılması ve menfez takılması.

Sineklikler: Aliminyum profil ve fiberglass tülü balkon kapısı sineklikleri yapılacak. Ayrıca pvc pencere açılır kanatlara pileli sinekliğin yapılması.

İŞİN BEDELİ: 16.000 TL

İŞİN ÖDEMESİ: 10.000 TL nakit + 6.000 TL teslimde.

İŞİN SÜRESİ: 15 iş günü.

TEKLİF TARİHİ: 10.05.2020


Ankara Elvankent’te 33 m2 lik bir teras kat kapatma ile genel tadilat işlerine yönelik vermiş olduğumuz teklifimizi incelediniz. Bu teklifimiz ile alakalı olarak 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Bizden teklif alın, kârlı çıkın

Hata: İletişim formu bulunamadı.


Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek teras kapatmaları hakkında farklı bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: elvankent teras teklifimiz, elvankentte çatı katı kapatma fiyat, teras kapatma fiyat teklifi al,genel tadilat teklifi al,