Beypazarı Komple Müstakil Ev Tadilatımız

Ankara Beypazarı’ da müstakil evinin komple tadilat işlerini için bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ederiz. Komple ahşap tavanlarını alçıpan tavan, iç kapılarını panel kapı ve tüm dairenin boya badanasını yapacağız. Bu çalışmamıza dair tüm bilgi, detay ve görselleri burada yapım aşamaları olarak paylaşacağız.

Değerli müşterimiz bize internetten ulaşarak, yapılacak işleri için keşif hizmeti sunmamızı istedi. Bizde hızlı bir şekilde adreslerine giderek keşif hizmetimizi sunduk. Tecrübemizle, müstakil evlerinde nelerin apılması gerektiği, nasıl yapılacakları, hangi model ve malzemeleri kullanacağımızı detayları ile birlikte açıkladık. Birlikte istişarelerde bulunduk ve yapılabilecek en görsel, modern ve kaliteli uygulamalar hakkında kendilerini bilgilendirdik. Müstakil ev tadilatı için gereken tüm ölçülerimizi titiz bir şekilde aldık. Hemen orada fiyat teklifimizi sunduk. Kalitemizi ve ekonomik fiyatlarımızı öğrenen değerli müşterimiz bizimle hemen anlaştı ve başlamamızı istedi. Bizde hızlı bir şekilde hazırlıklarımızı yaparak işimize yarın başlayacağız. Ekonomik ev tadilat fiyatları ve paket seçeneklerimizi mutlaka inceleyin. Tüm işlerimizde olduğu gibi bu projemizde de ön ödeme almıyoruz. İş tesliminde tüm ödemeyi dilerlerse kredi kartı ile taksitler halinde ödeyebileceklerini de ilettik. Önceliğimiz müşteri memnuniyetimiz.

Beypazarı komple müstakil ev tadilat projemize ait eski (şimdiki) görselleri aşağıda inceleyebilirsiniz. Hangi işleri yapacağımız, nasıl yapacağımız, çalışma gün sayımızı ve kullanacağımız markaları bilgi sunmak amacıyla belirteceğiz.

Beypazarı komple müstakil ev tadilat işlerimiz

Eski Hali (Video)

Beypazarı komple müstakil ev tadilat işimize ait ait olan güncel videomuz.

Beypazarı komple müstakil ev tadilatı çalışmamıza ait tüm yapım aşamalarını yine bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Sık sık sayfalarımızı güncellemekteyiz. Çalışmalarımız bittiğinde Beypazarı komple müstakil ev tadilat işimize ait son halini sizlerle paylaşacağız. İş süremizi olarak 5 gün olarak sözleştik. Fakat kapı imalat işleri biraz daha uzun süreceği için iç tadilat çalışmalarımız 5 günün sonunda bittiğinde ara vereceğiz. 10. günün sonunda kapılarımızı da takarak işimizi tam ve eksiksiz olarak değerli müşterimize teslim edeceğiz.

Beypazarı komple müstakil ev tadilat projemizin maliyeti 9.500 TL. Anahtar teslim olarak yapacağımız tüm tadilat uygulama ve malzemelerimizi kredi kartına 6 taksite bölüyoruz. Tüm hedefimiz müşteri memnuniyeti.

Sizde bizden fiyat teklifi alın, kârlı çıkın. Aşağıdaki formu doldurarak bizden hızlı ve ekonomik fiyat teklifi alabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”14946″ title=”İletişim formu 1″]


Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin

İLGİLİ BAŞLIKLAR: beypazarı dekorasyon, baypazarı tadilat, beypazarı inşaat, beypazarı ev tadilat ve dekorasyon, beypazarında ev yenileme,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir