2021 gergi tavan fiyatlarını öğrenmek için en doğru adrestesiniz. Güncel gergi tavan fiyatları ile kendi hesaplamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Germe tavan fiyatlarımızı biz sıklıkla güncelliyoruz. Gergi tavan nasıl yapılır? Gergi tavan özellikleri ve günümüz mimarisindeki yeri gibi bir çok konuya burada değindik.

Gergi tavan fiyatları sayfamızı sıklıkla güncelliyoruz. Merak ettiğiniz gergi tavan konularında tüm merak ettikleriniz. Gergi tavan m2 birim fiyatlarına neler dahil, neler dahil değil? Nasıl yapılır ve dikkat edilmesi gereken önemli konular nelerdir? Bu sorularınıza bu sayfamızda cevaplar bulabileceksiniz.

Gergi Tavan Fiyatlarımız 2021

GERGİ TAVAN ÖLÇÜMALZEMEİŞÇİLİKTOPLAM
1 m2140,00 TL60,00 TL200,00 TL
5 m2135,00 TL50,00 TL180,00 TL
20 m2130,00 TL50,00 TL180,00 TL

Yukarıda yazdığımız gergi tavan fiyatları, standart çalışma koşulları ve malzemeleri dikkate alınarak belirlenmiştir. Elektrik Led aydınlatma malzemesi olarak CATA marka kullanmaktayız. 4 m2 ve altı gergi tavan işleri için 1 yevmiye (350 TL) almaktayız. 4 m2 ve üstü işler için yukarıdaki fiyatlarımız geçerlidir. Gergi tavan işlerimizde kenar alçıpan asma tavan işçilik ve malzemeleri bu fiyatlarımıza dahil değildir.

Nasıl Çalışıyoruz

Her şey bir telefonunuzla başlıyor. İletişim numaralarımızı arayarak bizden keşif talep ediyorsunuz. Gergi tavan yapacağımız tavan veya duvarların çalışmaya uygun olup olmadığını, seçeceğiniz modelimizin mekâna uygun olup olmadığını, gergi tavan için elektrik tesisatının uygulamaya uyumlu olup olmadığını kontrol ediyoruz ve yapılması gerekenler konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Binlerce modelin bulunduğu shutterstock isimli web sitesinin içinden dilediğiniz görseli dilediğimiz ölçülerde ve şekilde tavan veya duvarlarınıza profesyonel olarak uyguluyoruz.

Bazı Gergi Tavan Çalışmalarımız

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin

İLGİLİ BAŞLIKLAR: evime gergi tavan yaptırmak istiyorum, gergi tavan fiyat, 2021 gergi tavan m2 fiyat, gergi tavan modelleri, gergi tavanlar, germe tavan fiyat listesi,