Alan dekorasyon bir dekorasyon şirketidir. Şirket logomuz

Anahtar Teslim Dekorasyon Şirketi

Anahtar teslim dekorasyon şirketi – Komple ev tadilat firması.

Anahtar teslim dekorasyon şirketi – Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon bizim işimiz. Komple anahtar teslim ev dekorasyon işleriniz için ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Ev dekorasyonlarında modern tasarımlar ve uygulamalar. 2017 – 2018 moda ev dekorasyon modellerimiz. Çalışmalarımız ve referanslarımız.

dekorasyon-tadilat-işleri

Anahtar teslim dekorasyon şirketi – Ev, ofis, bina, iş yeri veya villa dekorasyon işleriniz için her türlü ekip ve ekipmanlarımızla profesyonel olarak hizmetinizdeyiz. Aşağıda mobilya atölyemiz, malzeme depolarımız ve modern dekorasyon ofisimizi incelemenize sunduk. Toplama ekiplerle çalışarak avanta alan iş bilmez komisyonculardan değil, işini hakkıyla yapan, her türlü ekip-ekipmana sahip ve bizzat işinin uzmanı bir dekorasyon firması olmaktan gurur duyuyoruz. Dekorasyon bizim işimiz.

Devam eden işlerimiz ile yeni teslim ettiğimiz işler hakkında geniş bilgi ve görseller için şu sayfamızı da ziyaret edin;

Devam eden işlerimiz

Ankara ev tadilat fiyatları

Mobilya atölyemiz, ofisimiz, malzeme depomuz ve ustalarımız.

Mobilya atölyemiz

Ankara’nın tüm semtlerine hizmet veriyoruz. Ankara Sincan Sanayi’ de bulunan mobilya atölyemizde, dekorasyon işlerinize dahil olan her türlü mutfak dolabı, vestiyer, banyo ve tuvalet wc dolabı, portmanto, gardrop, şifonyer, ayakkabılık vb gibi ahşap işlerinizi bizzat kendi mobilya atölyemizde imal ediyoruz ve montajlarını konusunda uzman personellerimizle yapıyor ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli şekliyle teslim ediyoruz. Her şeyi sizin istekleriniz doğrultusunda tasarlıyor ve imalatını yapıyoruz. Biz işimizde profesyoneliz.

Ofisimiz

7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizi bir telefonunuzla verdiğimiz, sizleri misafir ettiğimiz, her türlü tadilat ve dekorasyon ihtiyacınıza yönelik model ve kataloglarımızı incelemenize sunduğumuz ve bazı çalışmaları yerinde hali hazırda yapılı bulduğunuz rahat edebileceğiniz bir ortam sunmaya çalıştık. Huzur, güven ve kalitenin adresi ALAN DEKORASYON.

ALAN-DEKORASYON-OFİS
ALAN-DEKORASYON-OFİS

Depomuz

Bir anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon şirketi olmanın yüklediği sorumluluk ve görev bilincine sahibiz. Bunun için tüm alt yapıya sahip olmaya çalışıyoruz. Malzeme depomuzda hemen hemen her türlü dekorasyon ekipmanları ve malzemelerini hali hazırda bulundurmaktayız. Tüm gerek duyulan malzemeleri kamyon bazında alıyoruz ve çalışmalarımız sırasında asla malzeme sıkıntısı çekmek istemiyoruz. Boya badana işlerimizde sürekli DYO ve DYO ürünleri kullanmaktayız.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işlerine dahil olan tüm uygulama, montaj ve işçilik çalışmalarını bizzat kendimiz yapmaktayız. Fakat bazı malzemeler diğer dost firmalarımızdan temin edilmektedir mecburen. Bir çok dekorasyoncu gibi toplama ekipler veya malzemeler ile çalışmıyoruz. Tüm uygulamalarımız profesyonelce ve işinin uzmanı dost firmalarla birlikte disiplinli bir şekilde yürütülmektedir.

Diğer çalışmalarımıza ait malzeme ve teşhir salonlarımız ise sürekli birlikte çalıştığımız ve malzeme temin ettiğimiz dost firmalardır. Fayans seramik işleri ve malzemeleri, cam balkon, pvc kapı ve pencere sistemleri, laminat parke, elektrik ve su tesisat işleri gibi tüm çalışmaları ve malzemeleri konusunda yıllardır birlikte dostça çalıştığımız ve güvendiğimiz şirketlerle birlikte ekonomik fiyatlarla çalışıyoruz. Tüm anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işleriniz bizim kontrolümüzde ve planlamamız dahilinde en ince ayrıntısına kadar takip edilmekte ve yapılmaktadır. Bu konuda tüm alt yapıya ve donanıma sahibiz.

Anahtar teslim dekorasyon şirketi – Mobilya dekorasyonları, mutfak dolapları, panel ve mdf kapılar, vestiyerler, gardroplar, asma tavan ve kartonpiyer işleri, duvar kağıtları, alçı sıva, boya badana işleri, elektrik ve su tesisat işleri, fayans ve seramik, zemin döşemeleri, parke ve laminat işleri, pvc kapı pencere sistemleri, cam balkonlar, kombi ve şofben montaj ve proje onayı işleri, her türlü karot ve yıkım hafriyat çalışmaları gibi daha sayamayacağımız bir çok tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler için buradayız. Huzur, kalite ve güven içerisinde çalışabileceğiniz bir dekorasyon firması olmaktan gurur duyuyoruz.

komple tadilat firması ankara
komple tadilat firması ankara

Anahtar teslim dekorasyon şirketi ( ALAN DEKORASYON ) olarak, Ankara Sincan’da bulunan mobilya atölyemiz, Siteler’de bulunan dekorasyon ve tasarım ofisimiz ile 7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı uzman personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız. Ekonomik fiyatlarımız, bütçenize en uygun ödeme planlarımız ile siz değerli müşterilerimizi hayalinizdeki mekanlara kavuşturmanın gayreti ile çalışıyoruz.

Dekorasyon ve tadilat çalışmalarımızdan bazı örnekler;

Komple ev dekorasyon firması

Huzurun, güvenin ve kalitenin adresi olabilmek için tüm alt yapımızı, ekip ve ekipmanlarımızı yüksek iş disiplinimiz ve ahlakımızla hizmetinize sunmaktan gurur duyarız.

Anahtar Teslim Dekorasyon Şirketi olmak için; yüksek iş disiplini ve ahlakı, dekorasyon ekip ve modern ekipmanları, moda dekorasyon modelleri ve uygulamaları hakkında geniş bilgi ve görselleri ile birlikte yeterli alt yapı ve tecrübenin varolması gerekmektedir.

anahtar teslimi dekor işleri
anahtar teslimi dekor işleri

Anahtar Teslim Dekorasyon Şirketi

İşe başlangıç ve iş teslimi arasında geçen tüm çalışmalar ve süre içinde var olabilecek tüm aksiliklere anında müdahale edebilecek donanımlara ve dekorasyon çevresine sahip olmalıdır. Konusunda uzman bir anahtar teslim dekorasyon şirketi ile çalışmak günümüzde gerçekten bulunması güç bir iştir. Doğabilecek her türlü sorunu çözebilmek adına yüksek iş bilgisi ve ekipmanlara sahip olmak ta iş verimliliğini artırıcı ve olmazsa olmaz kuralların başında gelmektedir. İşinin ehli kaliteli usta ve ekiplerle çalışmalıdır. Modern ekipman, alet ve makineleri bünyesinde her zaman bulundurmalıdır. İyi bir dekorasyon şirketi olabilmenin değişmez kurallarından bir tanesi de dekorasyon modasını yakından takip ederek müşterilerine veya müşteri adaylarına gerekli olan bilgi ve görselleri zorluk çekmeden sunabilme donanımına sahip olabilmektir. Bunun içinde yapılması gereken şey; sürekli araştırma içinde olmak, yenilikleri takip etmek ve dekorasyon fuarlarını ciddi bir şekilde takip etmektir.

komple tadilat işleri
komple tadilat işleri

Anahtar teslim tadilat işleri nasıl yapılır ve fiyatları nelerdir? Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon hakkında bilgi almak için sitemizi incelemeniz yeterlidir.

Farklı dekorasyon çalışmalarımız

Ankara komple ev dekorasyon firması

(ALAN DEKORASYON) – Ankara ve civarında bulunan ev, işyeri, bina veya yeni başlayan inşaatlarınızın komple iç ve dış tadilat dekorasyon işlerini ekonomik maliyetlerle ve modern uygulamalarımızla tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz. Ekibim ve ben tadilat dekorasyon ve anahtar teslim işlerinde 30 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz. Bazen tek bir telefon bazen ise mesajlarınızla evlerinize gelip sizlere daha detaylı açıklamalar yapıyor ve tasarımlarımızı sunuyoruz. Bütçenize uygun vermeye çalışıyoruz sizi işinizi zorlaştırmayıp tam tersi kolaylaştırıyoruz.

anahtar teslim dekorasyon firması
anahtar teslim dekorasyon firması

Bir mekanın iç veya dış dekorasyon adına ihtiyaç duyulan tüm dekorasyon tadilat işlerinin bütünüyle bir aracıya (mimar, dekoratör, dekorasyoncu, usta) verilmesiyle hiçbir şeye karışılmamasına ve işleri tam ve eksiksiz olarak teslim edilmesine anahtar teslim tadilat işleri veya komple dekorasyon denilir.

Anahtar teslimi tadilat işleri fiyatları;

Anahtar teslim dekorasyon şirketi olmanın verdiği 30 yıllık tecrübemizle siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için farklı bilgiler vermek istedik.Onlarca hatta detaylı ev dekorasyon çalışmalarında daha da fazla malzeme ve uygulama çeşidi yapılabilir. Hepsinin tek tek metrekare birim fiyatı çıkararak, farklı ölçüler ve şekillerde bulunan yapılarda maliyet hesabı çıkarabilmek yer keşfi yapılmadan mümkün değildir. Bu yüzden iletişim numaralarımızı arayarak a dan z ye komple anahtar teslimi tadilat işleri malzeme ve uygulamaları hakkında bizlerden (uzman personellerimizden) yardım alabilirsiniz. Yinede ortalama bir ev tadilat fiyatları konusunda fikir olabilmesi amacıyla aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret ederek maliyet hesaplamaları hakkında geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tadilat ve dekorasyon fiyatları hakkında geniş bilgi ve görseller için bu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin;

Dekorasyon Fiyatları

Ev Tadilat Fiyatları

Boya Badana Fiyatları – Boya malzeme fiyatları

Alçı Sıva Fiyatları

Asma Tavan Fiyatları

Mutfak dolabı fiyatları

Alçı markaları ve malzeme fiyatları

Mantolama Fiyatları

Duvar Kağıdı Fiyatları

Kartonpiyer Fiyatları

Yapılacak işlere, dekorasyon modellerine, kullanılacak olan malzemelere, tüm tadilat ve dekorasyon işlerinin süresine, dekorasyon yapılacak yerin çalışma şartlarına ve anahtar teslimi tadilat işlerinin modellerine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca 30 yıllık tecrübemize dayanarak şunu kesinlikle söylemeyi uygun görüyoruz ki; işi görmeden, yeri görmeden verilecek her türlü fiyat tamamen aldatıcı olacaktır. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz işi ve yeri yapacak kişiye göstermeden asla fiyat teklifi istemeyiniz ve verilen fiyat teklifine de aldanmayınız.

anahtar teslim dekorasyon şirketi
anahtar teslim dekorasyon şirketi

Anahtar teslim tadilat işleri nasıl yapılır;

*Yapılacak işler hakkında tam ve eksiksiz bir plan yapılır
*En az iki mimar ve dekorasyoncudan teklif alınarak kıyaslama yapılır.
*Değişik fikirler elde edilir araştırılır.
*İş hakkında maliyet çıkarılır
*Yaptırılmak istenilen işin malzemeleri seçilir.
*Dekorasyon için renk seçilir.
*Çalışılacak bütün dekorasyon işlerinin tasarımı çıkarılır.
*Ustanın ekiplere çalışma şartları seçmesi
*İşinde uzman bir firma ile anlaşılır
*Gerekli çalışma şartları belirlendikten sonra imza atılır ve iş resmileşir
*Sözleşmede ayrı ayrı maddeler halinde tüm şartlar yer alınmalıdır
*Resmi olarak gerekli belediye izinleri almalıdır.
*İş disiplini ve ahlakından asla taviz vermemeli.

komple tadilat firması ankara
komple tadilat firması ankara

Ankara komple anahtar teslim tadilat

Bu tarz tadilat ve dekor işleri ev sahiplerini korkutmaktadır. Bunun sebebi de disiplin ve titizlikler çalışan ekibin az oluşudur. söylenilen sürede evin veya mekanın işinin bitmemesi uzaması, anlaşılan bütçeden fazla olması, işçiliğin bozukluğu veya kalitesiz iş yapımı, malzemelere yığınla para verilip sonra işini bilmeyen işçiler tarafından israf edilmez. Bu sebeplerden dolayı ev sahipleri korkuyor. Fakat işini bilen tecrübeli kişilerle anlaşırsa keyifli ve basit bir iş haline gelmektedir. Muhteşem ve modern bir evde yaşamayı kim istemez ki…

Anahtar teslim tadilat işleri bizim işimiz.

adan zye ev tadilatı
adan zye ev tadilatı

Dekorasyon modelleri

Birbirinden şık, kaliteli ve modern dekorasyon modelleri için bu sayfamızı mutlaka ziyaret edin. A’dan Z’ye dekorasyon ve tadilat işlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm dekorasyon modelleri, kataloglarımız ve tavsiyelerimizle sizlere çok yakınız. Bizlere bir telefonunuzla geliyoruz, mekanlarınıza en uygun tasarımları birlikte planlıyoruz. Bütçenize en uygun model ve malzemelerimizle birlikte zevkinize en uygun ev tadilat ve dekorasyon uygulamalarına karar vererek işimize istediğiniz tarihte başlıyoruz. aşağıdaki dekorasyon modelleri sayfalarımızı ziyaret ederek farklı anahtar teslim ev tadilat ve dekorasyon fikirleri edinebilirsiniz.

Ev Dekorasyon Modelleri

Fayans Modelleri 2017

Saray tavan modelleri

Gergi Tavan Modelleri

Salon Modelleri

Duvar Kağıdı Modelleri

Kartonpiyer Modelleri

Asma Tavan Modelleri

Banyo Modelleri

Mutfak Dolapları

30 yıllık tecrübemiz ve ustalığımızla, her mekana uygun, farklı ve yakışır tasarımları sizlere tavsiye ediyoruz. Sizin görüş ve düşünceniz doğrultusunda planlamalar ve çalışmalar yaparak memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. Söz verdiğimiz günde başlayarak işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz. Dekorasyon modelleri içinden beğendiğiniz tasarımı evinize veya iş yerinizin ölçülerine ve şekline uyarlayarak baştan yaratıyoruz.


Anahtar Teslim Dekorasyon Şirketi, anahtar teslim dekorasyon firması, ankarada komple dekorasyon şirketi, ankara anahtar teslim tadilat şirketleri, anahtar teslim dekorasyoncular, komple dekorasyoncular ankara, anahtar teslim tadilat, ankara komple anahtar teslim tadilat, komple tadilat yapan şirketler ankara, ankarada ev dekorasyon şirketleri