koridor renkleri

Antre İçin En Stil Boya Renkleri

Antre için en stil boya renkleri ile evinizin iç dekoruna tarz katın. Konutlarımız bizler için farklı anlamlar taşıyabilir. Kimimiz için yaşam alanı, güvenli alan, vazgeçilmez gerçekliğimiz olarak anlam kazanırken kimisi için sanat ve varoluş demek. Dekor delisi olarak antre dekorasyonları konusunda birden fazla seçenek ile ev girişlerinize sıcaklık ve şıklık katmanıza yardımcı olmak için varız.

Antre İçin En Stil Boya Renkleri

Antre için en stil boya renkleri ile yaşamınıza renk katın. Herkesin yaşadığı ev kompleksleri içinde barındırdığı nüfus, oda sayısı, metre kare, konum ve tasarım farklılığı ile ön plana çıkar. Ancak neredeyse her türlü konuk kompleksinde antreler olmazsa olmazla bölümlerdendir. Neredeyse evin genel atmosferini değiştiren antrelerin sizin kimliğinizi yansıtabileceğini hiç düşünüz mü? Antre ve haller genellikle en çok ihmal edilen alanlar olarak karşımıza çıkıyor.  Hâlbuki bu bölümler tıpkı üzerimize giydiğimiz bir elbise ya da bir mağazanın vitrini kadar önemli. Antre ve holler de uygulanacak renkler evinizin büyüklüğünü etkileyeceği gibi doğru bir seçim yapılmadığı takdirde oldukça kasvetli, dar ve boğucu bir etki yaratacağının farkındasınızdır umarım.

Dekor delisi olarak bizler boya-badana işlerinde ev sahiplerinin önceliklerine ve kendi engin deneyimlerimiz ile yansıttığımız örneklerimiz ile yardımcı olmaya çalışmaktayız. Dekor delisinde aradığınız her şey mevcut. Birinci sınıf kalite boya malzemeleri ile evinize kalite ve stil katmaya geliyoruz.  Bugün ki yazımızda sizlere güler yüzle karşıma yapabileceğiniz, ev içi odalarda yumuşak ve etkileyici geçişler ile daha ferah görünüm yaratan bir takım noktalara değineceğiz. Dekor delisi ile tanıştığınıza ve işinize bize emanet ettiğinize asla pişman kalmayacaksınız. Çünkü biz sizleri mutlu müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyacağız.

Diyelim ki arkadaşlarınız yeni aldığınız evinizi veya herhangi bir nedenle size misafirliğe gelecek. Yeni tasarladığınız antre ve hol için nasıl bir renk isterdiniz? Cesur olun korkmayın! Örneğin pastel tonlar ile daha sakin ve huzurlu bir hava katarak dostlarınızı ağırlamak istemez misiniz? Veya sarı tonları tercih ederek canlı ve göz alıcı etki ile antrenize daha mutlu bir hava katmak istemez misini? Hatta bu havanızı sevdiğiniz biblolar ya da anılarınızı yansıtan tablolar ile bezemek istemez misiniz? Unutmayın ki antreler bir geçiş güzergâhı gibidir. Yapacağınız süslemeler ile şık ve iç açıcı bir etki yaratabilir doğru kullanacağın boya seçimi ile antrenize daha geniş bir hava katabilirsiniz. Evinizin pozitif atmosferi sizin seçiminize bağlı.

Pastel ton seçim ile odalar arası geçişte daha naif ve gözü yormayın geçişler sağlayabilirsiniz.  Antre ile kullanacağınız mobilya, dekoratif ürünlerin renklerini de birlikte düşünmekte fayda var. Örneğin avizeden, askılığa, çiçek vazosundan; oldukça estetik açıdan önem arz eden yolluklarınıza kadar her şeyi bir bütün olarak hayal edin. Görünürde basit gibi düşünselde antreler ayrıntılı ve oldukça özgür hareket edilebilecek alanlardır. Biz dekor delisi olarak sizlerin hayallerini gerçekleştirmeye evinize ve size stil katmaya özen gösteriyoruz. Odalar arası yumuşak geçişler de birçok renkle uyumlu pastel yeşiller yumuşak geçişlerde bir diğer avantajdır.

Antreniz de yeşil bitkiler ve pastel mavi tonlu şık vazolarla bir bütün olarak etkileyici bir ortam yarabilirsiniz.  Hem yeşil bitkiler evinize daha doğal bir etkide yaratacaktır. Dekor delisi olarak ev içi boya işlerinde kullanım amacınıza göre renk seçmenizin önemli olduğunu düşünüyoruz. Antre ile birlikte evinizin genel havasını da düşünerek renk seçimlerini yapmalısınız. Dekor delisi bu süreçler sizlerin yanında. Eviniz için en uygun ve en doğru seçimi yapmanızda bizler sizlere yardımcı olmak için varız. Evinizin tüm atmosferini renkler ile tamamlayacağınızın farkında olmalısınız. Ev içi mobilyalar da aslında antre ve diğer odalar doğrultusunda oldukça önemli bir ayrıntı olarak karşımıza çıkar. Sakın küçümsemeyin yanlış renkler gösterişli mobilyalarınızın havasını söndürebilir. Doğru renk seçimi ile sıradan mobilyalarınız bile oldukça estetik hatta stilmişçesine durabilir.

O nedenle her şeyi bir bütün olarak düşünmekte sizlere birçok şey kazandırır. Dekor delisi boya-badana dekorasyonları konusunda uzmanlaşmış ekibi ile sizlere yardımcı olmak için aramanızı bekliyor. İnternet sitemizde yer alan birçok ev içi dekorasyon konusunda çalışmalarımıza göz atabilir mutlu olacağınızı düşündüğünüz hayaliniz için bizi arayabilirsiniz. Siz bizden biz de sizden ilham almak için varız. Tarz ve güvenin doğru adresi dekor delisi ile siz de mutluluğa kucak açın.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek benzer bilgi ve görsellerimize ulaşabilirsiniz.

Şık ve Modern Antreler

Duvar Boya Renklerini Nasıl Seçmeliyiz

Boya Badana Yapmanın Faydaları

Duvar Kağıdı ile Şık Antre Tasarımları

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Antre için en stil boya renkleri, antre trend boya uygulamaları, antre tarz boya renkleri, antre şık boya seçimleri, antre boya badana uygulamaları,

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0