yalı baskı fiyatları

Yalı baskı fiyatları

Yalı baskı fiyatları – 2017 güncel yalı baskı malzeme ve işçilik fiyatları

Yalı baskı fiyatları. 2017 yalı baskı malzeme ve işçilik fiyatları. Yalı baskı nedir? Yalı baskı nasıl yapılır? Yalı baskı modelleri.

Yalı baskı fiyatları hakkında detaylı bilgileri sayfamızın ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz. Ankara 2017 güncel yalı baskı malzeme ve işçilik maliyetleri ile yalı baskı modellerimizi inceleyerek bizlere imalat veya uygulama işleriniz için sipariş verebilir ve bizimle hem ekonomik hemde garantili olarak çalışabilirsiniz. İletişim numaralarımızı arayarak keşif, tasarım ve yalı baskı fiyatları hakkında geniş bilgilerden mutlaka faydalanın.

Yalı baskı fiyatları

yalı baskı modelleri

Yalı baskı modelleri

Yalı baskı ( Siding ) nedir?

Söve, Denizlik, Kilit Taşı, Yalı Baskı, Payanda, Sütun, Sütun Başı olmak üzere çeşitli profilleri mevcuttur.
Yalı baskı adını verdiğimiz siding şeklindeki ürünler dış cephe kaplaması olarak mantolomaya alternatif bir üründür. Dış cephe kaplaması olarak çok avantajlı olmasının sebebi basit anlatımla sıvalı bir strafor olması sebebi ile ek file sıva gerektirmeden dış cepheye doğrudan uygulanıp boyanabilmesinden ileri gelmektedir.

yalı baskı fiyatları
yalı baskı fiyatları

Yalı baskı nasıl yapılır?

Cephelere iskele kurulur

Yalı baskı levhalarının harç taşan uç kısımları makine ile kesilecek arka yüzeyi yapıştırıcı ile taraklanarak yapıştırma yolu ile şaşırtmalı olarak cepheye tutturulur.

Metrekareye 6 adet gelecek şekilde dübellenecektir . Dübel yerleri derz araları veya söve altlarına denk getirilir

Tüm ek yerleri deniz tutkalı ile yapıştırılıp şişen deniz tutkallarının taşan kısımları spatula ile temizlenir.

Tüm ek yerleri Stroline tamir harcı ile rotuş yapılarak kurumaya bırakılır , kuruma tamamlanınca yüzey düzgünlüğü sağlanacak şekilde zımpara işlemi yapılır.

Daha sonra astar uygulanarak yüzey boyaya hazır hale getirilir.

İlginizi çekebilecek diğer dış cephe dekorasyon hizmetlerimiz için aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

Dış Cephe Dekorasyon

Dış cephe süsleme

Mantolama Fiyatları

Dış Cephe Boyası

Söveci

Söve malzeme fiyatları


yalı baskı nedir, yalı baskı nasıl yapılır, yalı baskı modelleri, yalı baskı resimleri, yalıbaski, yali baski fiyatlari, yalı baskı fiyatları, yalı baskı metre fiyatları, yalibaski malzeme fiyatlari, yalı baskı işçilik fiyatları, dış cephe yalı baskı tasarımları, ankara yalı baskı ustası, yalı baskı satış ankara