söve nasıl yapılır

Söveci

SÖVECi ANKARA – Dış cephe söve satış ve uygulama

Söveci Ankara – Söve imalat ve uygulamaları bizim işimiz. Payandalar, söve pencereler, köşeler, söve sütunlar ve sütun başlıkları, söve kaplama panelleri ve daha bir çok ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. Özel ve imalatlarımızla dilediğiniz ölçü, model ve tasarımlarınızı hayata geçiriyoruz. Ankara’da söveci arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Söveci

Söveci – Söve imalat ve montajı bizim işimiz. Söve işlerinizi yerinde tasarlıyoruz, fabrikamızda üretiyoruz ve uzman personellerimiz tarafından montajını yapıyoruz. Üstelik hem garantili, hemde çok uygun fiyatlarla yapıyoruz. Hazır modellerimizi hemen alabilirsiniz. Farklı söve tasarımları ve modelleri için özel siparişlerinizi birlikte tasarlıyor ve çiziyoruz. En geç 1 hafta içerisinde imalatlarımızı bitirip adresinize teslim ediyoruz. İstediğiniz taktirde komple anahtar teslim olarak tüm söve işlerinizi uygun fiyatlarımızla yapıyoruz.

Söve imalathanemiz ve ürünlerimize dair güncel görsellerimiz aşağıdadır. Biz işimizi ciddi ve disiplinli yapmaya 25 yıldır olduğu gibi bugünde devam ediyoruz. Toplu siparişleriniz 3 günde hazırlanıp adresinize kargo edilir. Ayrıca tüm dış cephe dekorasyon işlerinizi imalat ve montaj olarak ta modern ekip ve ekipmanlarımızla profesyonel olarak yapıyoruz. Ekonomik fiyatlarımız ve titiz işçiliğimizle her türlü projenizi tam ve eksiksiz olarak yapmak için tüm alt yapıya sahibiz. İletişim numaralarımızı arayaraka, daha detaylı bilgiler ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Dış cephe söve çalışmalarımız

Aşağıdaki resim galerimizde dış cephe söve çalışmalarımızdan bazılarını incelemenize sunduk. Söve çalışmaları ve tasarımlarımızı inceleyerek farklı dış cephe süslemeleri ve fikirleri edinebileceğinizi düşünüyoruz. Galerimiz içinden beğeneceğiniz dış cephe dekorasyon ve söve çalışmalarımızı, sizlerde kendi evleriniz, villalarınız veya inşaatlarınız için bizlerden sipariş edebilir ve imalat-montaj konusunda bizimle çalışabilirsiniz. İletişim numaralarımızı arayarak keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden mutlaka faydalanın.

Söve modellerimiz

Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz söve modellerimizden dilediğinizi sipariş verebilir, ürünler hakkında teknik bilgiler edinebilir ve bizimle imalat ve montaj olarak anahtar teslim olarak çalışabilirsiniz. Söve modelleri konusunda iletişim numaralarımızı arayarak keşif, tasarım ve maliyet hesabımı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İşte söve modellerimiz ;

Pencere söveleri

Pencere söveleri ile birbirinden şık ve modern bina, daire veya villa dış dekorasyon çalışmaları ve dekorasyonları yaratabilirsiniz. Dış görsellikte, kalitenin ve şıklığın sağlanması amacıyla kullanılan ve modern mimarinin bir değişmezi olan pencere sövelerinin imalatı ve montajı bizim profesyoneli olduğumuz dekorasyon çalışmalarımızdandır. Dış cephe pencere süslemeleri olarak tartışmasız listenin ilk sırasında pencere söveleri, uygulandığı tüm mekanlara değer katmaya devam ediyor. İşte pencere söveleri ve uygulamalarımız;

Söve sütunlar ve sütun başlıkları

Geçmişten günümüze kadar, tüm zenginlik simgesi haline gelmiş olan yapı ve yapı dekorasyon çalışmaları arasında sütunlar kesinlikle ilk sırada yer almaktadırlar. Nostalji olduğu kadar, geleceğin mimarisinde bile her zaman projelerde ve tasarımlarda var olmaya devam edecek olan sütunlar, birbirinden farklı ve şık modeller olarak fabrikamızda özenle hazırlanmaktadır. Söve sütun üretimimizin yanı sıra, her sütunun kendisine ait olan sütun ayak ve sütun başlıklarının da imalatı yapılabilmektedir. İstediğiniz çap ve uzunlukta özel imalatımız bulunmakta ve adresinize teslim edilmektedir. İşte söve sütunlarımız;

Söve paneller (Poliüretan paneller)

Söve paneller ile dekoratif duvar süslemeleri, kolon ve kiriş giydirmeleri ve farklı aydınlatma sistemleri kullanarak ışıklı dekorasyon tasarımları yapabilirsiniz. Tüm tavan ve duvar dekorasyonlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Söve kat silmeleri

Söve kat silmeleri genellikle çok katlı binaların kat birleşim yerlerine, villa kat aralarına, bazı yapılarda çatı saçak altlarına ve pencere üstü tacı olarak kullanılmaktadır.

Söve çıtaları

Söve çıta modellerimizden her hangi birisini kullanarak birbirinden şık ve modern dış cephe duvar dekorasyonları yaratabilirsiniz. Genellikle pano kenarlarına dekoratif bir görsellik kazandıran söve çıta modelleri, aralarının farklı renklerde boyanması ile kaliteli dekorasyonlar oluşturmanıza yardımcı olur.

Söve çıta köşeleri

Söve çıta köşeleri ile tavan veya duvar dekorasyon çalışmalarınızda yapmış olduğunuz panolar, çerçeveler veya dekoratif aksesuarlarınızın köşelerini şık ve modern ürünlerimizle süsleyebilirsiniz. Söve çıta köşeleri ile muhteşem güzellikler yaratabilir ve yaşatabilirsiniz.

Kapı taçları

Söve kapı taçları ile birbirinden şık ve kaliteli giriş kapı kemerleri ve süslemeleri yapabilirsiniz. Kapı taçları mekanlara değer ve kalite katar.

Söve nedir ?

Hafif ve kolay şekil verilebilen bir madde olan eps’ nin, yüksek yoğunlukta imal edilmesinden sonra modele uygun olarak kesilerek elde edilen malzemenin adına söve denir. Bina dış cephe süsleme ve kaplama malzemesi olarak kullanılan ve bina yüzeylerine sonradan montajları yapılan dekor malzemelerinin genel ismidir söve. Daha çok pencere kenarlarında ve kat silmelerinde kullanılmaktadır. Fakat isteğe göre farklı süslemelerde ve kaplamalarda da kullanılmaktadır.

Söve nasıl yapılır ?

Söve, elde edilen ve hala kullanılabilir bir durumda olmayan eps’ nin, cns ile router adı verilen iki makinenin yardımıyla detaylı çizilmesi ve şekillendirilmesinden sonra, üzeri yapıştırıcı ile kaplanıp, kumlaması yapılarak montaja hazır hale getirilir.

Söve nasıl yapılır; Eps (söve) malzemesinin imalatı ve montajı ayrı birer meslek dalı olarak kabul edilmektedir. Bina dış pencere ve kapılarını sudan ve yağmurdan korumak maksadıyla kullanılan söve, ayrıca görselliği ve kaliteyi arttıran başlıca dekorasyon malzemelerindendir. Montaj kolaylığı ve fiyat ucuzluğu bakımından çok rağbet gören söve aşağıdaki gibi yapılır. Söveci olarak sizlere en doğru ve pratik genel bilgileri vermek istiyoruz.

Söve montajının yapılacağı zeminler düz ve temiz olmalıdır.

Genellikle dış cephelerde uygulanan söve montajı sırasında gerekli güvenlik önlemlerini kesinlikle almalıyız.

Söve malzemesine uygun olan yapıştıcıyı seçmeliyiz.

Hafif olmayan ve söveler yapıştırma öncesi dübel vida yardımıyla yüzeye ayrıca çivilenmeli ve vidalanmalıdır.

Söve yapıştırmaya önce yan parçalarımızdan başlamalıyız.

Söve montajında şakül, terazi, metre ve çırpı ipi mutlaka kullanmalıyız.

Söve e kyerleri ve köşe merkezleri mutlaka temizlenmelidir.

Söve üzerinde kalan çapaklar, harçlar ve köşe ek fazla harçları mutlaka temizlenmelidir.

Neden söve?

Söve, tüm villalarda ve binalarda kolaylıkla kullanabilen kat silmeleri, pencere eşikleri ve kaplamaları, giriş kemerleri, çatı saçak payandaları, yüzey kaplama ürünleri, sütunlar, sütun başlık ve ayakları ile uygulandığı tüm yüzeylere şıklık ve kalite kazandırmaktadır.

Villa, bina veya evlerimizin daha dekoratif ve modern görünmesine olanak sağlar.

Diğer dış cephe dekorasyon malzemelerine oranla çok daha ucuz ve pratiktir.

B1 sınıfı yanmayan ve tutuşmayan maddelerden imalatı yapılmaktadır.

Hem hızlı montaja uyumlu, hemde iş günü kazançlıdır.

Az insan ve az emekle daha çok iş yapmaya en uygun dekorasyon malzemelerindendir.

Üretiminde veya montajında hiçbir sağlığı tehdit edici kimyasal madde kullanılmamaktadır.

Hafif ve kolay taşınır sağlam malzemedir.

Dilediğiniz renk ve desenlerde boyayabilirsiniz.

Söve hakkında teknik bilgiler

2 metre tül uzunluğunda imal edilir ve yüzeyde birleştirmeleri yapılır.

Yüksek yoğunluktaki eps malzemesi kullanılarak imalatı yapılır.

Elyaf katılarak güçlendirilmiş kum sıva kaplanarak kullanıma ve boyanmaya hazır hale getirilir.

Söve, su geçirmez ve dış etkenlere dayanıklı bir dekorasyon malzemesidir.

Isı ve ses yalıtımı sağlayarak hem bütçenize hemde sağlığınıza faydalıdır.

Pratik ve montajı en basit malzemedir.

Deforme olmaz, kırılmaz ve çatlamaz.

Çok hafif bir malzeme olduğu için uygulandığı binada ağrılık teşkil etmez.

Su bazlı boyalar ile rahatlıkla boyanabilir.

Süsleme malzemeleri arasında en ekonomik olanıdır.

söve

Söve çeşitleri

Söve modelleri; Metal alaşım ve metal katkılı söveler, poliüretan malzemelerle yapılan söveler, polyester söveler, ahşap söveler, beton ve doğal taşlardan işlenerek yapılan söve çeşitleri çok değişik modellerde ve ölçülerde hazırlanmış olabilir. Söve dış cephe süsleme ve kaplama malzemesi olarak kullanılan başlıca dekor ürünlerindendir. Günümüzde dış cephe haricinde iç yüzeylerde de kullanılmaya başlanmıştır. En fazla kullanıldığı yerler, dış cephe pencere etrafları, alt denizlikleri, balkon kapıları çevresi, çatı saçak altları, kat silmeleri, mantolama fugaları ve komple dış cephe kaplamalarıdır. Söve uygulamalarının ısı ve ses mukavemeti sağlamasının yanı sıra, dekoratif ve modern bir görünüm sağlaması için tercih edildiğini son zamanlarda sıklıkla görmekteyiz. Söveci olarak tüm iç ve dış cephe söve işlerinizde uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

söve nedir
söve nedir
söve modelleri
söve modelleri
söve fiyatları
söve fiyatları
söve çeşitleri
söve çeşitleri

Söve nerelerde kullanılır ?

Dış cephelerde.

İç cephelerde.

Pencere kenarlarında.

Kapı kenarlarında.

Pencere denizlik ve küpeştelerinde.

Bina giriş ana kapılarında.

Bina dış cephe komple kaplamalarında.

Kat silmelerinde.

Kat ara fugalarında.

Kolon giydirmelerinde.

Balkon kapılarında.

Çatı saçaklarında.

Kısacası tüm yüzeylerde.

Söve çalışmaları

2017 söve modelleri aşağıda galeri halinde siz değerli müşterilerimizin incelemesine sunulmuştur. Beğendiğiniz söve modellerini adresinize kadar teslim ediyoruz. Garantili ve çok uygun fiyatlarımızla ayrıca isteğe göre montajı dahil olmak üzere sizlere bir telefon kadar yakınız.

Söve fiyatları

Söve fiyatları, standartları ve kriterleri belirleyebilmek için işin metrajı, projesi ve malzemenin cinsini yerinde keşif yaparak incelemek ve bilmek gerekmektedir. Fakat yinede söve fiyatları 3 TL ile 14 TL arasında değişmektedir. İletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden mutlaka faydalanın.

Söve nedir? Neden söve? Söve çeşitleri. Söve nasıl yapılır? Söve nerelerde kullanılır? Söve modelleri. Söve fiyatları.
Söve nedir? Neden söve? Söve çeşitleri. Söve nasıl yapılır? Söve nerelerde kullanılır? Söve modelleri. Söve fiyatları.

Genel dekorasyon hizmetlerimiz

Boyacı

Asma Tavancı

Alçıpancı

Duvar Kağıdı

Dekorasyoncu

Kartonpiyerci

Anahtar teslimi dekorasyon

Komple ev tadilat

Ev dekorasyonu

Dekorasyon

Mutfak dolapları

Banyo Tadilat

Mobilya dekorasyon


söve nedir, söve fiyatları, söve çeşitleri, söve resimleri, söve modelleri, söve nasıl yapılır, söve ustası, ankara söve, söve satış, söve montaj, söve imalat, söve satın al, söveler, söveciler ankara, söve yapan ustalar, söve satan yerler, söveci fiyatları, sövecilik, Ankara da söveci, sövecilik, sövenin faydaları, söve nerelerde kullanılır, söve paneller, poliüretan paneller, söve çıtaları, söve çıta modelleri, Söve çıta köşeleri, söve satış, söve yapan firmalar, söve imalatçıları, kapı tacı, kapı taçları söveden, pencere söveleri

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0