Betonarme İnşaatımızı Bitiriyoruz

Çanakkale Gökçeada’ da yapmakta olduğumuz anahtar teslim ev inşaatımızın sonuna yaklaşıyoruz. Kaba inşaatımızı bitirip, ince işlere başladık.

Betonarme İnşaatımızı Bitiriyoruz – Yaklaşık 50 gün önce başladığımız inşaatımızın son işlerini yapmaya başladık. Her şeyi ile tam ve eksiksiz olarak bu aşamaya getirdiğimiz betonarme müstakil ev inşaatımız, görenleri hayran bırakıyor. Kış şartlarında ve merkeze uzak olmasına rağmen, modern, kaliteli ve ekonomik bir ev yapıyor olmamız orada yaşayan herkesi şaşkınlık içinde bıraktı.

Betonarme İnşaatımızı Bitiriyoruz (20.01.2019)

Şirin ve kullanışlı bir ev oldu. Tüm elektrik ve su tesisat işleri, kapı ve pencereleri, iç tavan duvar alçı sıva işleri, fayans ve dış kaplama taş işleri bitti. Artık rötuşlar ve aksesuar malzemeleri ile, boya badana işleri kaldı. O işleri de 1 haftada toparlayıp anahtarı değerli müşterimiz Deniz hanıma vereceğiz.

Betonarme İnşaatımıza Başlıyoruz (05.12.2018)

Aşağıdaki videomuzda inşaata ilk başladığımız zamanları ve ilk adımları izleyebilirsiniz.

Bu işimizin sonunda teslimat aşamasındaki videomuzu tekrar sizlerle paylaşacağız. Muhteşem bir ev olacağının garantisini veriyoruz. Anahtar teslim ev bizim işimiz.

Betonarme İnşaatımızı Bitiriyoruz
Betonarme İnşaatımızı Bitiriyoruz – Dekordelisi.Com

İlgili sayfalarımızı da ziyaret ederek, temelden çatıya müstakil ev konuları hakkında farklı bilgiler edinebilirsiniz.

biten inşaatlar, inşaatın bitme aşaması, bitmek üzere inşaat, inşaat nasıl bitirilir, bir inşaat kaça biter,