HİZMETLERİMİZ

İnşaat, tadilat, dekorasyon projeleriniz için profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Proje ve tasarım, işçilik ve uygulama, malzeme temin ve tedarik, imâlat ve montaj olmak üzere tüm ihtiyaçlarınız için tek elden hizmetler sunuyoruz. Projelerinizde sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız. 

Mimari Proje

*Tasarım, proje ve 3D modelleme hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Konularında uzman ve güler yüzlü mimarlarımız sizlere bir telefon uzaklığında. Siz hayal edin, biz çizelim.

Mimari Proje

Dekorasyon

Ev ve işyeri dekorasyonlarında tasarım ve uygulama bizim işimiz.

Birlikte muhteşem yaşam alanları yaratalım ve yaşatalım.

Dekorasyon

İnşaat

*Temelden çatıya anahtar teslim olarak kaba ve ince inşaat hizmetleri.

*Müteahhitlik Faaliyetleri.
*Anahtar Teslim İnşaat Taahhüt İşleri.

İnşaat

Mutfak Yenileme

Mutfak yenileme ve komple mutfak dekorasyonları bizim işimiz. Zeminde tavana, duvardan duvara mutfak tadilatları bizim işimiz.

Mutfak Yenileme

Tadilat

*A'dan z'ye tüm restorasyon ve yenileme ihtiyaçlarınıza modern ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

Kampanyalı paket seçeneklerimiz mutlaka inceleyin.

Tadilat

Banyo Tadilat

Modern, kullanışlı ve kaliteli banyolar yaratıyor ve yaşatıyoruz.

Trend tasarımlarımız, profesyonel işçiliklerimizle daima yanınızdayız.

Banyo Tadilat

Teras Kapatma

Teraslarınızı modern ve kullanışlı birer mekân haline getiriyoruz.

Birbirinden şık, majör ve trend teras kat modellerimizi ve fiyatlarımızı görmeden karar vermeyin.

Teras Kapatma

Mantolama

Mantolama ve dış cephe yalıtım uygulamaları bizim işimiz.

Dilediğiniz markalar ve bütçenize en uygun ödeme koşullarımızla her türlü mantolama ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Mantolama

Dış Cephe Kaplama

Hayallerinizi süsleyen konut dış cephe dekorasyonları bizim işimiz.

Siz hayal edin biz yapalım. Her türlü dış cephe kaplama ve dekorasyonlarında modern ekipler ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Dış Cephe Kaplama

DAHA FAZLA HİZMET

MODERN YAŞAM ALANLARI

Temelden çatıya ev, villa ve çok katlı konut inşaatlarınızı profesyonel olarak yapıyoruz. Tasarım, proje, inşaat ve taahhüt konusunda en iyi hizmetleri çok uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var.

Dekorasyon BİZİM İŞİMİZ

Konut

Modern mimari tasarımları ve uygulamaları konusunda 30 yıllık hizmet tecrübesiyle Dekordelisi ailesi yanınızda. Arsalarınıza hayallerini kurduğunuz konut projeleri ve inşaatlarınızı anahtar teslim olarak yapıyoruz. 

Ofis

Ziyaretçilerine ve müşterilerine önem verenlere yakışır, çağdaş ve kurumsal ofis tasarım ve uygulamalarında öncü olmaya devam ediyoruz. Vizyonunuzu ofis dekorasyonlarıyla ifade etmek isteyenler için buradayız.

Otel

Ticari işletme sahiplerine gerek akılda kalıcılık, gerek rahatlık, gerek modernizasyon, gerekse kaliteli mekânlar oluşturmaya özen gösteriyoruz. Ekonomik maliyetlerle rakiplerinize fark atın.

Restaurant

Temizlik ve hijyenle birlikte; rahatlık ve çağdaşlığı birleştirme konusunda profesyonel tasarım ve uygulama hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Restaurant tasarım ve dekorasyonlarında bizimle  garantidesiniz.

Coffeteria

Sunumdan daha önemli, dekorasyonunuzla eleştirileceğinizi unutmayın. Müşterilerinize saate bakmayı bizimle unutturun. Hoş mekânlarla, modern dekorasyonlar eşliğinde kalitenizi beğenilere bizimle sunun.

Düğün Salonu

Müşterilerinize hayatları boyunca unutamayacakları bir anı yaşatmak için hizmet sunuyorsunuz. Bunu başarmanın ilk ve değişmez kuralı, lüks ve modern dekorasyonlarınızdır. Biz bunun için buradayız. 

TANITIM VİDEO

Uzman Mimarlık Hizmetleriyle Çok Daha Fazlasını Yapın

Dekordelisi, deneyimli mimarları ve uzman ekibiyle birlikte, inşaat, tadilat ve dekorasyon işlerini aşan özel projeleri de hayata geçiriyor. Kendi evinizi hayal ettiğiniz gibi tasarlamak, iş yerinizi daha modern hale getirmek, inşa etmek istediğiniz farklı bir yapıyı gerçeğe dönüştürmek için bizimle iletişime geçin. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.