Fayans Yenileme Çalışmamız – Ankara Dikmen’de Banyo Fayans İşimiz

Fayans yenileme çalışmamıza dair resimlerimize ve detaylı bilgilerine bu sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 30 yıllık dekorasyon tecrübemiz ve kaliteli işçiliklerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.

Fayans yenileme çalışmamız – Ankara Dikmen’ de yapmış olduğumuz fayans yenileme işimize ait resimler, bilgiler ve fayans işçilik fiyatlarımızı bu sayfamızda bulabilirsiniz. Sizlerde fayans işleriniz için araştırma yapıyor iseniz, bu sayfamızdan faydalanabilirsiniz. Fayans yapılacak mekanların, yüzeylerin veya duvarlarındaki çalışma alanlarının zorlukları, ölçülerindeki değişiklikler ile yüzeylerin durumları gibi sebepler fayans işçilik ve malzeme maliyetlerini olumlu veya olumsuz yönde etkileyebilir.

Aşağıda galeri şeklinde yayınladığımız banyo fayanslarını yeniden yapmak ve değiştirmek ile ilgili çalışmamızda, sayın müşterimizin seçmiş olduğu fayans modelini kullandık. A’dan Z’ye komple değiştirmiş olduğumuz banyo ve tuvalet duvar seramiklerimizin montajları bittiğinde herşeyi ile muhteşem bir dekorasyon ortaya çıkmış oldu.

Banyo dolabı, duşakabin, batarya ve musluklar, elektrik düğme ve prizleri bu resimleri çektikten bir gün sonra montajlandı fakat fotoğraf çekmek için adrese gitmeye fırsatımız olmadığı için ustamız işimizi teslim ederek geldi.

Yukarıda galerimiz içerisindeki fayans çalışmamızda da inceleyeceğiniz üzere görsel ve şık bir banyo çalışması oldu. Değerli müşterimize bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Yapmayı taahhüt edip anlaşma yaptığımız işler

1-) Banyo tadilat ve yenileme çalışmamızın içerisinde yapmış olduğumuz anlaşma ve işler şu şekildedir;

2-) Eski fayansların sökülmesi.

3-) Pislik ve hafriyatların atılması.

4-) Eski su ve elektrik tesisatların yenilenmesi. (Temiz ve pis su olmak üzere hepsi)

5-) Mastarlı ve terazili olmak üzere kara sıvanın yapılması.

6-) Tavan izolasyonunun yapılması.

7-) İstenilen ve beğenilen fayans modelinin tüm banyo duvarlarına montajının yapılması.

8- ) Fayans genel ince temizliklerinin yapılara istenilen renkte derzinin verilmesi.

9-) 30×30 panel asma tavanın aydınlatması ile birlikte banyo tavanına yapılması.

10-) 90’lık duş teknesi ile beğenilen duş kabininin montajının yapılması.

11-) Bizim tarafımızdan tasarlanıp imalatı yapılan yeni banyo dolabının yapılması.

12-) Eski klozetin sökülerek yenisinin takılması.

13-) Tüm banyo duş bataryası, lavabo bataryası, çamaşır makinesi muslukları, klozet taharet musluk ve vanalarının takılması.

14-) Tüm elektrik prizlerinin takılarak çalışır hale getirilmesi.

Yukarıda listelemiş olduğumuz banyo fayans yenileme ve değiştirme çalışmalarımıza ait olan maliyet hesabı 35 m2′ lik bir banyo için çıkarılmıştır. Beğenilen ve istenilen fayans modelinin fiyatı da standart fayans kalitesine göre hesaplanmıştır.

Şu sayfalarımızdan da farklı bilgiler edinebilirsiniz;

Banyo fayans modelleri

Yeni Banyo Tadilat Çalışmamız

Devam eden işlerimiz


fayansları değiştirmek, banyomun fayanslarını yeniden yaptırmak istiyorum, fayans yaptırmak fiyatları, banyodaki fayanslar, banyonun fayansları ne kadar işçilik