Yeni Banyo Tadilat Çalışmamız

Yeni Banyo Tadilat Çalışmamız – Şık banyo tasarımları bizim işimiz. Yeni banyo tadilat çalışmamız ve banyo dekorasyon çalışmamız sonrasında ortaya çıkan şık banyo tasarımımız müşterimizi fazlasıyla memnun etti. Banyo dekorasyonları bizim işimiz.

Yeni banyo tadilat çalışmamız – 2018 yılında yapmış olduğumuz birbirinden şık ve kaliteli banyo dekorasyon hizmetlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu sayfamızda sizler için yapmış olduğumuz yeni banyo tadilat çalışmamız ve bu banyo dekorasyon işimize ait olan resimleri ve detaylı bilgileri sunmak istiyoruz. Sizlerde bizimle çalışmak ve modern banyolar yaratmak istiyorsanız 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara Ümitköy’ de bulunan dairesinde banyo tadilat ve dekorasyonunu yapmak için anlaştığımız müşterimize taahhüt ettiğimiz çalışmalarımız şunlardır;

 • Tüm banyo duvar ve zemin fayanslarının sökülmesi, temizliği ve hafriyat işleri.
 • Yapılı bulunan tüm elektrik ve su tesisat aksesuar ve harici dış malzemelerin sökülmesi.
 • Yeni model fayansların zemin ve duvarlara profesyonel olarak döşenmesi.
 • Tüm yeni elektrik ve tesisat aksesuar ve dış malzemelerinin tekrar eksiksiz olarak montajı.
 • Yeni tekneli duş kabininin montajının yapılması.
 • Tarafımızdan tasarlanan yeni banyo dolabının montajının yapılması.
 • Banyo asma tavanının yapılarak aydınlatma spotunun montajının yapılması.
 • Eski klozetin yerine yenisinin çalışır halde takılması.
 • Tüm batarya, lavabo, vana ve çeşmelerin eksiksiz olarak takılması.
 • Banyo içi tüm genel temizliğinin yapılarak her şeyi tam ve eksiksiz olarak teslim edilmesi.
 • Tüm yeni banyo tadilat çalışmamız için belirlenen süre 15 iş günüdür.

İşte yeni banyo tadilat çalışmamız ve maliyeti

Değerli müşterimiz bizimle iletişime geçerek banyosundaki tüm fayansların kabardığını, çatladığını ve düşmek üzere olduğunu bildirdi. Bizim adreslerine gelerek keşif yapmamızı, yapılacak banyo tadilat çalışmasına dair modern tasarımlarımızı ve modellerimizi ve banyo tadilat fiyatları hakkında net bilgiler edinmek istediğini istedi. Bizlerde adrese giderek yer keşif hizmetimizi sunduk. Uygun fiyatlarımız karşısında şaşıran müşterimiz hemen orada bizimle anlaşarak hemen çalışmalarımıza başlamamızı istedi ve sözleşmemizi imzaladık.

Tüm modeller, tasarım ve renkler konusunda gereken belirlemelerimizi müşterimiz ile birlikte kararlaştırdıktan sonra banyoyu komple boşaltarak işimize başladık. Tüm tesisat ve mekanik söküm işlerimizi bitirdikten sonra, duvarlarda kabarmış olan fayansların hepsini dikkatli bir şekilde kırdık ve çıkardık.

Banyonun tüm duvarları genelde çatlamış ve kabarmış durumda idi. Hepsini tamamen kırdık, söktük ve gerekli hafriyat temizliğini dikkatli bir şekilde yaptık.

İlk yapıldığında piyasa malı dediğimiz ucuz ve kalitesiz fayans yapıştırma harcının kullanılması ve binanın oturması sırasında fayansların yapıştırıcıdan kurtularak kabarmasından kaynaklanan bu tadilat çalışması sırasında söküm işimiz gayet rahat oldu. Çünkü bizi hiç zorlamadı fayansları söküp ve kırmak.

Resimlerde de gördüğünüz gibi gayet rahat bir şekilde topluca kırımını bir anda yaptık. Zaten müşterimiz de banyoyu kullanırken hepsi kafamıza düşecek korkusu yaşıyormuş.

Tüm kırım, temizlik ve hafriyat işimizi hızlı bir şekilde yaptıktan sonra yeni fayanslarımızı profesyonel olarak döşedik. Tüm elektrik ve su tesisat aksesuar ile dış malzemelerini montaj yaptık. Duş kabin ve teknesi, yeni banyo dolabımız, çamaşır makinesi dolabımız, tüm batarya-çeşme-vana montajlarımızı eksiksiz yaptık. Bütün banyo tadilat çalışmalarımızı tam 15 günde eksiksiz olarak tamamladık ve gününden önce değerli müşterimize teslim ettik.

Ankara Ümitköy yeni banyo tadilat çalışmamız ve tasarımlarımız için bizi tercih eden sayın müşterimize teşekkür ediyoruz. Emeği geçen tüm ustalarımızın ellerine sağlık.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek banyo dekorasyonları konusunda bilgiler edinebilirsiniz;

Banyo dekorasyonları bizim işimiz

Banyo fayans modelleri

Banyo tadilat fiyatları

Banyo yenileme tavsiyeleri

Banyo Asma Tavan

Ev Tadilat Fiyatları

Asma tavan fiyatları

Boya Badana Fiyatları

Anahtar Teslimi Dekorasyon Fiyatları

Anahtar teslim ev fiyatları


İLGİLİ BAŞLIKLAR: banyo tadilat,banyo dekor,banyo dizayn,ankara banyo tadilat,ankara ümitköy banyo yenileme firması,banyo dekorasyoncuları ankara,

Related Posts

Banyonuzu Böyle Yenileyin

Sıfırdan eski bir banyoyu nasıl yenilediğimi bu yazımda tüm ayrıntılarıyla sizlerle paylaşıyorum. Böylelikle hem hakkımızdaDevamını oku

Eryaman-mutfak-banyo-yenileme-işleri

A’dan Z’ye Mutfak Banyo Yenileme

Ankara Eryaman’da anahtar teslim olarak mutfak ve banyoyu tamamen yeniliyoruz. Bu projemize ait tüm bilgileri,Devamını oku

Klozet Fiyatları

Fiyatlar listesinden sizler için seçtiklerimizden olan klozet fiyatlarını sizlere aşağıda verdi. Sizler için verdiğim buDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0