Bina-iç-ve-dış-tadilatı-mantolaması

Bina Tadilatı ve Mantolama Teklifi

150 m2 oturumlu 2 katlı bir binanın iç ve dış tadilatına ait vermiş olduğumuz fiyat teklifidir. Hangi işler yapılacak, hangi malzemeler kullanılacak, iş günü sayısı ve toplamda işin bedelini burada inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Bina Tadilatı ve Mantolama Teklifimiz – Kaba inşaatının tamamı, elektrik ve su tesisatları hariç kalan tüm ince işleri için bizden fiyat teklifi isteyen Mehmet beye çok teşekkür ederiz. Bizde hızlı bir şekilde Bina Tadilatı ve Mantolama Teklifimizi hazırlayarak kendilerine ilettik. Sizlerle bu teklif metnimizi tüm detayları ile paylaşıyoruz.

Bina Tadilatı ve Mantolama Teklifimiz

TEKLİF

Aşağıda belirtilen tüm  uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Tüm malzemeler, tasarımlar, renk ve modeller işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Yüklenici tüm dolap tasarımlarını ve banyo tasarımını 3D çalışarak işverene sunacak ve işverenenin onayını aldıktan sonra imalatlara başlayacaktır. İşverenenin onaylamadığı hiçbir renk ve tasarım imalatı uygulaması yapılmayacaktır.

İşveren tarafından sunulan proje görüldü ve incelendi. Projede belirtilen tüm imalatlar tespit edildi ve hesaplandı. Teklif metni projeye dahil olan tüm imalatları, ölçüleri ve detayları (komple dış cepheler, 2 adet daire, merdiven kovası) kapsamaktadır.

YAPILACAK İŞLER:

1.SIVA, KARA SIVA İŞLERİ

Banyoların ve wc lerin tavan duvar mastarlı anolu kaba kara sıvalarının (min.3 cm kalınlık) yapılması. Fayans seramik yapmaya uygun hale getirilmesi.

2.ŞAP VE TESVİYE İŞLERİ

Tüm daireler iç zeminlerinin 6-8 cm kum çimento esaslı tefsiye şap işlerinin mastarlı ve terazili yapılması. Zemin döşemelerine uygun hale getirilmesi. Banyo wc zeminlerine İSONEM yalıtım izolasyon uygulanması.

3.BANYOLAR & WC

Bien / Ege marka (istenilen ölçü ve ebatlarda) fayansların tüm duvarlar ve zemin olmak üzere döşenmesi. Derzlerinin verilmesi. Tüm iç ve dış köşe merkezlere parlak krom renk fayans köşebentlerinin takılması. Varsa fon metal krom aynalarının takılması. Tavanlara alçı sıvalarının yapılarak DYO marka su bazlı özel tavan boyası ile boyanması.

4.FAYANS  SERAMiK iŞLERi

Tüm balkon, koridor antre, mutfak zeminleri 60×120 cm ebatlarında BİEN / EGE seramik marka fayanslar döşenecek. Derzleri verilerek 8 cm süpürgelikleri eksiksiz yapılacaktır. Mutfak tezgah arası fayansları projede belirlenen ölçülerde yapılacaktır. İşveren tarafından renk, model, ebatları seçilecek olan fayanslar ortalama m2 birim fiyatı 70 TL’ye kadar yükleniciye üstü işverene ait olacaktır.

5.ALÇI SIVA VE BOYA İŞLERİ

Her 2 daire ve merdiven kovası tavan ve duvarları olmak üzere; Tüm kalıp brüt beton yüzeylere alçı astarı (betocompact) uygulanacaktır. Brüt beton ile tuğla birleşim ek yerlerine file bant çekilecektir. Tüm köşe merkezlere mastarlı ve terazili olarak alçı köşe profilleri takılacak. Sonrasında tüm daire içi tavan ve duvarlarına kaba + karışık + saten perdah alçıları (en az 3 kat – 4 cm) mastarlı ve terazili alçı sıva (ABS veya DALSAN marka  kullanılacak) işleri yapılacak. Yapılacak olan alçıpan asma tavan yüzeylerine derz bantları ve köşebentleri takılarak pürüzsüz saten perdah alçıları en az iki kat olmak üzere çekilecek. Boya badanaya uygun hale getirilecek.Tüm alçı sıva işlerinin bitmesini müteakip tavan duvarlar  tamamen zımpara yapılarak boya astarı (polizolan) boşluksuz uygulanacak. Tavanlar DYO marka özel tavan boyası ile en az iki kat boyanacak. Tüm duvar yüzeyleri en fazla iki renk kullanılmak üzere DYO marka silikonlu silinebilen su bazlı boya ile (en az iki kat) boya badanası yapılacak.

6.ASMA TAVAN – KARTONPİYER İŞLERİ

Salonlar, oturma odaları, mutfaklar ve koridor  tavanlarına hareketli, led spot aydınlatmalı alçıpan asma tavan (30 – 40 cm) yapılması. Salon orta avize göbeğine spotlu ledli özel tavan göbeğinin yapılması. Asma tavan imalatı yapılacak yerler dışında kalan tüm oda tavanlarına 10 cm stropiyer kartonpiyerin ve perdeliklerinin yapılarak avize göbeklerinin takılması.

7.DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Dış cephe tek kat serpme sıva harcı sonrasında mantolama uygulaması aşağıda belirttiğimiz malzemeler ve sarflar ile uygulanacaktır. Fawori marka mantolama ürünleri kullanılacaktır.

Fawori (5 cm)

Fawori Yapıştırıcı

Fawori Sıva

Fawori Dübel 6’şar adet

Fawori Sıva Filesi 1,1 m2

Fawori PVC Donatılı Köşe Profilleri

Fawori Dekoratif Kaplama Astarı

Fawori Dekoratif sıva

Fawori Silikonlu Dış Cephe Boyası

Çatı saçakları en az iki kat olmak üzere sıva ile sıvanacak ve tüm köşe merkezlere fileli köşebentler takılacak. Dış cephe ile birlikte boyanacak. Bacalar sıvanacak ve boyanacak.

8.DOLAPLAR ve KAPILAR

Mutfaklarda; (3,60 m + 4,80 m L şeklinde alt/üst toplam 16,80 m olmak üzere + 2 daire) balon kapak, suntalam iç aksam işveren isteklerine uygun renk ve tasarımda mutfak dolabının imalat ve montajının yapılması. Tüm kapak ve çekmeceler frenli pistonlu gazlı sistem yapılması. (Aksesuarlar işverene aittir. Aventıs kapaklar, şişelik, yağdanlık, kiler sepeti, fasulyelik vb). Paslanmaz çelik eviyenin takılması. Mermerit tezgahın (7 m + 2 daire) imalat ve montajının yapılması.

İşveren tarafından seçilecek renk ve modellerde 16  adet Amerikan panel  iç kapıların yapılması. Tüm kilit, kol ve menteşelerinin takılması. Banyo wc kapı eşik mermerlerinin takılması.

Gövde suntalam, kapak aksam balon olmak üzere 4 adet banyo dolaplarının yapılması lavaboların takılması. Aynı malzemelerden 2 adet wc dolaplarının yapılması lavabolarının takılması.

9.PVC KAPILAR & PENCERELER

Projede belirlenen ölçülerde ve sayıda (150cmx160cm=5 adet – 180cm x 230cm 1 adet ebeveyn odası balkon çıkış sürgülü kapı x 2 daire) tüm odalar, salonlar, merdiven kovası, banyolar, wc ler, pencerelerinin Fıratpen S75 serisi, beyaz renk, çiftcam imalat ve montajlarının yapılması. Tüm açılır kanatlara ve kapılara standart file sinekliklerinin yapılması. Tüm pencere önlerine içten ve dıştan 2’lik sakallı beyaz yeni mermer denizliklerin  yapılması.

10. ÇELİK KAPILAR

Projelerinde belirtilen ölçülerde (1 daire giriş kapısı 2 adet bina ana giriş kapısı olmak üzere)  toplamda 3 adet; Çelik kilit koruyuculu, Monoblok kancalı ve 14 kilitli ELİTTE marka galvaniz çelik gövdeli çelik kapıların imalat ve montajlarının yapılması. Eşik mermerlerinin yapılması.

İŞİN SÜRESİ………………: 60 iş günü

TEKLİF BEDELİ…………..: 275.000 TL (KDV Hariç)

ÖDEME PLANI…………….:

  • %10 sözleşme imzalandığında.
  • %25 alçı sıva + asma tavan + kartonpiyer bittiğinde.
  • %25 Fayans işleri + çelik kapılar + pvc pencereler + denizlikler bittiğinde.
  • %20 şap + boya + mantolama bittiğinde.
  • %15 mobilyalar + iç kapılar + boya badana bittiğinde.
  • %5 iş tesliminde.

TEKLİF TARİHİ……………: 24.08.2021

TEKLİFİ SUNAN:

Dekordelisi Mim.İnş.Tas.Tic.Ltd.Şti

Adres: Neyzen Tevfik Sk. No:5/5 Maltepe/Ankara

0 850 495 0 552 – 0532 654 35 80


Bina Tadilatı ve Mantolama Teklifimizi incelediniz. 15 x 10 x 6 = 300 m2 mantolama ve detaylarda belirttiğimiz iç tasarım ve ölçülerde tüm imalatları sizlerle paylaştık. Bina Tadilatı ve Mantolama Teklifimizde ayrıca toplamda maliyeti belirttik. Sizlerinde bu tür bir bina tadilat ve mantolama anahtar teslim yapan firmaya ihtiyacınız varsa biz buradayız. Bizleri 7/24 arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın.

Bizden Fiyat Teklifi Alın, Kârlı Çıkın


Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tadilat ve mantolama bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: bina mantolama ve tadilat işleri, binanın komple tadilat ve mantolaması, mantolama ve tadilat teklifi al, bina tadilatı ve mantolaması, bina iç dış tadilat ve komple mantolama, bina tadilat ve mantolaması kaç para,

Related Posts

Mantolama ve Alçı Sıva Fiyat Teklifimiz

Fiyat verilmesi istenilen tüm kalem işlere ait  detaylı çalışma şekilleri ve m2 birim fiyatlarımız aşağıdadır.Devamını oku

İçerden yalıtım ve izolasyon nasıl yapılır

İç Yalıtım Nasıl Yapılır

İç Yalıtım Nasıl Yapılır – İç cephe mantolama gerektiren durumlar Zamanında yapılması gereken yalıtım veDevamını oku

Dış Cephe Tamirat ve Boya

Dış Cephe Tamirat ve Boya – Dış Cephe Dekorasyonları Dış cephe tamirat ve boya işlerinizDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0