Detaylı hobbit ev fiyat teklifi. Hobbit ev detaylı bilgileri. Hobbit ev nasıl yapılır? Hobbit ev yapan firma. Hobbit ev yapım aşamaları nelerdir? Hobbit ev için fiyat teklifi al.

Hobbit Ev Yapımı Fiyat Teklifimiz – Ticari yatırım yapmak isteyen bir müşterimiz, hobbit ev yapımı için bizden fiyat teklifi istedi. 45 m2 oturumlu toplamda 10 adet hobbit ev yapımı için vermiş olduğumuz detaylı fiyat teklifimiz aşağıdadır. Teklifimizi incelerken Hobbit evlerin nasıl yapıldıklarını da öğreneceksiniz. Hobbit ev m2 birim fiyatları hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Ne kadar sürdüğü konusunda bilgiler edineceksiniz. Kısacası, merak ettiğiniz tüm hobbit ev konularında tatminkâr cevaplar bulacaksınız.

Hobbit Evler Hakkında Hazırladığımız Videoyu Mutlaka İzleyiniz

Hobbit Ev Yapımı Fiyat Teklifimiz

TEKLİF

Aşağıda belirtilen 45 m2’lik 10 adet hobbit ev uygulama-imalat-malzemeleri yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik kural ve kaideleri, personel Sgk, iskele kurulum/söküm, nakliye, ulaşım, konaklama, malzemeler, işçilik ve imalatlar vb giderler/bedeller yükleniciye ait olup iş verenden bedel talep edilmeyecektir. Hobbit evlerin uygulama/imalatlar/montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Yüklenici, uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi taahhüt etmektedir.

Özel Şartlar

  • Proje onaylanması, gerekli resmi izinlerin alınması, resmi bedellerin ödenmesi iş verene aittir.
  • Hobbit evler dışında kalan peyzaj çalışmaları fiyatımıza dahil değildir.
  • Teklif fiyatı KDV hariç olarak düzenlenmiştir.
  • Eşyalar iş verene aittir.
  • Resmi giderler (proje onayları, yapı ruhsat giderleri, elektrik-su abonelikleri vb gibi) işverene aittir.

Projeler – İmalatlar – Uygulamalar – Tasarımlar

Toplam oturumu 45 m2 olan, 28 m2 1 adet salon, 8 m2 1 adet banyo/wc ve 5 m2 1 adet giriş holden oluşan hobbit ev projesi esas alınmıştır. İmalat, montaj ve işçiliklerinin anahtar teslim olarak yapılacağını yüklenici işverene taahhüt eder.

Hobbit ev mimari projelerinin çizilmesi. Çizilen mimari projelere uygun olarak tüm imalatların eksiksiz şekilde yapılması ve montajlarının tam v eksiksiz olarak tamamlanması.

%40 yer altında, %60 yer üstünde kalacak şekilde, Hobbit evler için çizilecek olan mimari projelere uygun olarak temellerin kazılması. Temel altı izolasyon kumlamalarının yapılması. Çakıl döşenmesi. 3’lük mebran serilmesi. h=40 cm beton temelin atılması. Temel iç elektrik/su borulamalarının yapılması. Temel alt ve üst yalıtım-izolasyonların yapılması.

Projesine uygun olarak (50 cm kalınlık + 300 cm yükseklik) taş duvarlarının örülmesi. Taş duvar ara derzlerinin boşluksuz bir şekilde betonlamalarının yapılması. Dıştan komple boşluksuz uygun beton kaba sıvanın yapılması. İlk kat kaba sıva üzeri 3’lük yalıtım-mebranın yapıştırma sistemi ile döşenmesi.

Projesine göre çatı aksamının profil çelik (100×100 mm – 3 mm) kargas ile yapılması. Ara ızgaralarının (60×60 3 mm) çelik profilden yapılması. Üstten paslanmaz galvaniz sac ile boşluksuz-kaynaklı kaplanması. Gerekli boşluklarda dikey dişlerin yapılması. Yalıtım 3’lük mebranın tamamen yapıştırma sistemi ile çatının tamamına boşluksuz kaplanması. İkinci kat 3’lük mebranın taramalı ilk kat üzerine tekrar kaplanması. Gizli giderlerin mebran üzeri saçak üstüne sabitlenmesi. Bacanın projesindeki yerine oturtulması ve taş kaplamasının yapılması. Hobbit tarz baca şapkasının sabitlenmesi.

Hobbit ev projesinde belirlenen yere su tankı beton zemininin yapılması. 1000 LT’lik polyester su tankının beton zemine sabitlenmesi ve tüm iç tesisat bağlantılarının yapılması. Su tankı kapak aksamının hobbit tarz olarak projesine uygun yapılması. Hobbit iç pis ve temiz su gider-boru tesisat bağlantılarının yapılması. Tüm pis su giderlerinin varsa ana şebekeye bağlanması. Yok ise foseptik kazılması (2.5 m x 2.0 m h=2 m) ve foseptik iç taş duvarlarının örülmesi. Foseptik üst kapağının beton kapak olarak dökülüp 50 cm x 50 cm ebatlarında giriş boşluğu bırakılması. Banyo küvetinin sabitlenmesi. 1 adet hobbit tarz lavabonun imalatının ve montajının yapılması. Oturtmalı klozetin sabitlenmesi. Banyo havalandırma sisteminin bacaya verilmesi ve varsa menfezinin takılması-çalıştırılması. Hobbit dış peyzaj çeşme, musluk ve vanalarının projede belirtilen yerlere bağlantılarının yapılması.

Elektrik projesinde belirlenen yerlere tüm elektrik tesisatlarının döşenmesi. Elektrik düğme, priz ve anahtarlarının hobbit tarz olarak ahşap model VİKO marka montajlarının yapılması. Kablolar ise HES marka olacaktır. Varsa klima sisteminin, enternet-data, tv-uydu-havalandırma sistemleri alt ve üst elektrik tesisatlarının projede belirlenen yerlere çekilmesi.

İç kapıların (holden salona giriş, banyo kapısı) el oyması eskitme boyalı, vernikli kasalı ve kanatlı kapı olarak imalatının yapılması. Kol, kilit ve menteşelerinin eskitme tarz olarak kapı modeline uygun olarak takılması. 1 adet hol dış pencere kasasının da kapılarla aynı malzemeden 50 cm yarıçaplı oval tasarımda imalatının ve montajının yapılması. Dış ana giriş kapısının 75 cm yarı çaplı kapı ve pencerele uygun renk ve malzemeden (hobbit tarz) imalat ve monrajının tapılması. Tavan ve duvarlarda 10×10 cm eskitme boyalı vernikli dekoratif tavan döşemelerinin yapılması. Yapay kolon ve kirişlerin, tavan ve duvarlara sabitlenmesi. Yatak başının aynı ahşap malzemeden yapılması. Yatak bazasının da aynı ahşap malzemeden yapılması. Hobbit tarz olarak şekillendirilecek olan ahşap malzemenin aynısından 2 kapak gardrobun yapılması. Hobbit ev giriş dış kapı önüna taş basamakların yapılması. Dış kapı önüne yerden ızgara imalatının yapılarak giderin verilmesi, sağlanması ve gizlenmesi.

Hobbit ev dış sağ ve sol bölümlerine 1’er adet sahanlık taş duvarlarının 0,50 m x 2,0 m + h=1,8 m) örülmesi. İlk ana kat toprak seviye dolgularının yapılması. Tüm hobbit ev üst, yan ve arka bölgelerine 40 cm derinlik topraklamasının yapılması. İlk kat topraklama üzerine komple çelik hasırın serilmesi ve sabitlenmesi. İkinci kat topraklamanın yapılması ve tel ağın tamamen tüm peyzaja serilip sabitlenmesi. Son kat peyzaj topraklamasının yapılması ve düzeltilmesi. Projesinde var olan doğal taş kaplamalarının yapılması. Her hobbit için 3’er ader çam ağacının belirlenen ve uygun yerlere ekiminin yapılması. Hobbit ev önü yürüyüş patikasının doğal taş kaldırımlarının döşenmesi-sabitlenmesi. 90 cm genişlik + 6 m olan patika yolun zemin taş kaplamalarının yapılması. Patika yürüyüş yolu sağ ve sol kaldırım arkalarına peyzaj projesinde var olan peyzaj çalışmalarının yapılması.

Hobbit ev içerisi taş duvarların bazı bölümlerinin el ile sıvanması ve doğal görünmesinin sağlanması. Sıva harcının üzerini beyaz boya ile boyanması. Tavanların komple yeşil alçıpan kaplanması. Alçıpan üzeri elle desen verilmek şartı ile kaba alçı sıvasının yapılması. Beyaza boyanması. Tavan aydınlatma tesisatlarının çekilmesi. Banyo tavanı ve duvarları komple beton el sıvası ile şekillendirilmesi. Hobbit giriş dış kapısı ile pencere farklı renklerde boyanabilir.

İşin Süresi………: 60 iş günü
İşin Bedeli………: 85.000.- TL
İşin Ödemesi….: %40 peşin + %40 ortasında + %20 teslimde.
Teklif tarihi……: 09.12.2019

Günümüzün Trend Yatırımı Hobbit Evler ve Modelleri

Yukarıda sunmuş olduğumuz hobbit ev yapımı fiyat teklifimiz olduğu gibidir. Hiçbir değişiklik yapmadan direkt sizlerle paylaştık. Hobbit ev apan firmaları, hobbit ev fiyatlarını ve hobbit evlerin nasıl yapıldığını araştıran ziyaretçilerimize faydalı olmaya çalışıyoruz. Sizde bir hobbit ev sahibi olmak isteyebilirsiniz. Biz sizlere bu konuda profesyonel hizmetler sunuyoruz. Hızlı, ekonomik ve muhteşem hobbit evler için biz buradayız.

Bizden Fiyat Teklifi Alın. Kârlı Çıkın!


Şu sayfalarımızıda mutlaka ziyaret edin;

Hobbit Evler

Hobbit evler hakkında tüm bilgiler

Hobbit Dekorasyonlar

Hobbit ev Fiyatları

Hobbit ev proje ve fiyatları

İLGİLİ BAŞLIKLAR: hobbit ev fiyat teklifleri, hobbit ev yapan firmalar, hobbit ev nasıl yapılır, hobbit ev yapılışı resimli, hobbit ev hakkında bilgiler,