Hobbit ev proje ve fiyatları

Hobbit Ev Projeleri ve Fiyatları

Hobbit Evler günümüzde tüm Dünya’da büyük ilgi görmektedir. Dolayısıyla nasıl yapıldığı, maliyetleri ve ticari kazanç konularında bir çok farklı sorularla karşılaşıyoruz. Bizlerde meraklıları için Hobbit ev projeleri ve fiyatları hakkında bu makalemizi yazmayı uygun gördük.

Hazır hobbit ev projelerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

Hobbit ev projeleri ve fiyatları konusunda araştırma yapan değerli dostlarımız ve ziyaretçilerimiz için sayfamızın faydalı olacağını düşünüyoruz. İnsanlardan teknolojiden, iletişimden, beton yığınlarından kaçarak, kendilerini doğaya bırakmak istedikleri için hobbit evi tercih ediyorlar. O yüzden sizi tercih ettiler. Bu kitleye göre bir hizmet sunmalısınız. Çünkü siz doğayı seven kitleye hizmet sunmak için bu işe soyundunuz ve araştırma yapıyorsunuz. Ticari kazanç elde etmek için hobbit ev düşünen yatırımcıların öncelikle bunu dikkate alarak planlma yapmaları gerekiyor.

Hobbit Ev Fiyatları

Hobbit ev m2DetayM2 fiyatToplam
30 m2 (Eşyasız)Salon + Hol + Banyo3.200 TL96.000 TL
40 m2 (Eşyasız)Salon + Hol + Banyo3.050 TL122.000 TL
50 m2 (Eşyalı)Salon + Oda + Hol + Banyo + Peyzaj2.950 TL147.500 TL
65 m2 (Eşyalı)Salon + 2 Oda + Hol + Banyo + Peyzaj 2.900 TL188.500 TL
30 m2 PeyzajAğaçlandırma + Patika + Çim + Doğal taş600 TL18.000 TL

Hobbit Ev Projeniz İçin Bizden Fiyat Teklifi Alın

Projesi, imalatı ve yapımı basit gibi görünen zor projelerdir hobbit evler. Ayrıca fiyatları da değişkendir. Çalışma koşulları, hangi malzemelerle imal edileceği, eşyaları, peyzajı ve ölçüleri hobbit ev projeleri ve fiyatlarına etki etmektedir. Dekordelisi Mimarlık olarak kaliteli ve modern yapılar inşa ediyor ve hayata geçiriyoruz. Bizlere yardımcı olmamızı istediğiniz konularda 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hobbit Ev Projeleri

Hobbit evler çok görsel, huzur verici ve doğal yapılardır. Genellikle %50 si yer altında, %50’si yer üstünde bulunan küçük evlerdir. Çevresinde tamamen doğallığın bulunduğu, beton veya yapay hiç birşeyin kullanılmadığı fantastik konut türüdür. Dolayısıyla hobbit ev projeleri ve fiyatları da buna göre şekillenmektedir.

Yalıtımı ve izolasyonu, hangi malzemelerin kullanılacağı, ölçüsünün araziye göre ne kadar olması gerektiği, kapı ve penceresinin konumu, havalandırma ve ısıtma sistemleri, eşyaların seçimi gibi konular çok önemlidir. Hobbit ev projeleri bir çok şekilde çizilebilir. Tamamen özgür ve çılgın davranabilirsiniz. Çünkü insan eli değmeden ve tamamen doğada kendi kendine oluşmuş ev görüntüsüne sahip olmalıdır.

Arazinin durumu minimum %25 meyilli olmalıdır. Diğer ismi yamaç ev olan hobbit evin en büyük özelliğidir. Kapı ve pencereleri derme çatma olmalıdır. Fakat düzenlide olmak zorundadır. Otel odası olarak dizayn edilmelidir. Banyo wc bir arada, birde odası olmalıdır. Hobbit ev ölçüleri büyüdükçe, doğallığı kaybolur.

Pencerelerde cam kullanmamaya dikkat edilmeli. Çünkü cam, doğallığa ters bir görüntü oluşturmaktadır. Prefabrik ana yapı üzerine yapılacak olan topraklamanın kayması kesinlikle önlenmelidir. Havalandırma görünmemelidir. Su deposu hobbitin tam arkasına konumlandırılmalıdır. Banyosundan tutunda, bacasına kadar doğallıktan ödün vermemelisiniz.

Köşeli projelerden kaçının. Diresel oval yapılar oluşturmalısınız. İç sıvaları elle derme çatma yapın. İçerde kullanacağınız ahşap malzemeleri doğal ve makine ile kesilmiş olarak kullanmayın. Yatak başı, tavan destek ahşapları, kapı ve pencereler aynı ahşaptan olmalı. Kapı ve pencerelerin renkleri çocuksu ve fantastik renkler olmalı. Sayfamızı dikkatle okuyarak hobbit ev projeleri ve fiyatları konularında faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Hobbit Ev Projelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hobbit ev projeleri ve fiyatları konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Faydası olacağını düşündüğümüz tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Basit gibi görünen zor çalışmalar bütünüdür hobbit evler. Projesine göre prefabrik alt yapı kullanılabilir. Veya kum torbalarıyla da kargas oluşturulabilir. Taş duar da seçimler arasındadır. Her ne şekilde yapılırsa yapılsın, tamamen doğal görünmesi sağlanmalıdır.

Çevre peyzaj çalışmaları da, iç dekorasyon kadar önemlidir. Patika çakıl taş olmalı. Beton veya asfalt kesinlikl kullanmamalısınız. Ağaçlandırm yapılmayan bir peyzaj, hobbit tarzdan uzaklaştığınız anlamı taşır. Renkli çiçekleri peyzajda kullanmayı ihmal etmeyin. Genellikle mavi, yeşil, sarı ve kırmızı renkleri kullanmaya gayret gösterin. Siyah, beyaz, gri gibi doğal olamayan renklerden uzak durun. Adınlatmalarda aviza kullanmayın. Ahşap kaplama ve ampülü görünmeyen tarz aydınlatmalar kullanın. Şömineyi veya ömür sobalarını ısıtmada tercih edin. Halı yerine kilim kullanın. Duvarlara resim asmayın. Derme çatma eşyalar kullanın. Fakat sağlam ve düzenli olmalarına da dikkat edin. Elektrikli eşyalardan kaçının. Lüks olmamalı. Zaten insanlardan teknolojiden, iletişimden, beton yığınlarından kaçarak, kendilerini doğaya bırakmak istedikleri için hobbit evi tercih ediyorlar. O yüzden sizi tercih ettiler. Onlara göre bir hizmet sunmalısınız.

Hobbit Ev Modelleri

Beğendiğiniz hobbit evi, dilediğiniz yerde ve ölçülerde ekonomik fiyatlarımızla yapabiliriz. Kullanışlı, ekonomik ve fantastik hobbit evler bizim işimiz. Hobbit ev modellerimizi incelerken büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz.

Aşağıdaki sayfaları da ziyaret ederek farklı ev tasarımları ve fikirleri edinebilirsiniz. Bir birinden çok farklı, akılda kalıcı ve fantastik evler artık günümüzde çok moda. Dekor Delisi Mimarlık olarak sizleri bu konularda haberdar etmek istiyoruz.

Hobbit Evler

Hobbit evler hakkında tüm bilgiler

Hobbit Ev Teklifimiz

Hobbit Dekorasyonlar

Ters Ev

Prefabrik ev

Dönen Ev

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Hobbit ev projeleri, hobbit ev fiyatları, hobit evler, hobbit ev modelleri ve fiyatları, hobbit ev yapan firmalar, hobbit ev yapımı,

Yorum yap e Hobbit Ev Projeleri ve Fiyatları

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)