Yeni Bir Tadilat Teklifimiz

Tadilat ve dekorasyon tekliflerimizi ve tüm güncel projelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle hakkımızda ve bu tür projeler hakkında bilgi sahibi olmanızı hedefliyoruz. Dekordelisi Mimarlık ailesi olarak en iyi hizmetleri verebilmek adına çok çalışıyoruz.

Yeni Bir Tadilat Teklifimiz

Aşağıdaki tadilat fiyat teklifimiz yer ve iş keşfi yapılmadan sunulmuştur. Teklif Al sayfamızdan formu doldurarak bizden yaklaşık bir maliyet isteğinde bulunan tüm ziyaretçilerimiz ve müşterilerimize nasıl yardımcı olduğumuzu paylaşmak istedik. Dekordelisi Mimarlık olarak hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler vermeye devam ediyoruz. Çok uygun ev tadilat fiyatları ve kaliteyi birleştirdik.

Görsel Alıntıdır

T E K L İ F

Sn Tanser Bey merhaba efendim.

Yer ve iş keşfi yapılmadan sunulacak fiyat teklifleri yanıltıcı olabilir. Yinede isteğiniz üzerine görmeden, ölçmeden ve hasar durumları tespit edilmeden yaklaşık maliyeti vermek istiyoruz. İşçiliğimiz ve malzemelerimiz garantili ve kalitelidir efendim. SAYGILAR SUNUYORUM.

200 m2 olan dairenize ait ev tadilat işlerinin yaklaşık malyeti aşağıdaki gibidir.

 • Tüm evin duvar kağıdı kaplanması: İşçilik = 6.500 TL
 • Salona; asma tavan yapılması: Malzeme + İşçilik = 3.500 TL (Led + Spotlar dahil + Anahtar teslim)
 • 100 m2’lik verandaya açılan Amerikan panel kapıların elden geçmesi = 1.000 TL (Kapı sayısı ve hasar durumu bilinmiyor. Tahmini rakam)
 • Parkelerin cilalanması: Malzeme + İşçilik =  4.000 TL  (Islak zeminler hariç kalan 150 m2 olarak düşünüldü. İlk kat silim + macun + ikinci kat silim + İthal nova cila)
 • Mutfak banyo vs dolaplarının sararan kapaklarının cilalanması: 2.500 TL (Dolap ve kapakların ölçülerini ve durumunu bilmeden verilen tahmini bir rakam)
 • Islak zemin ve derzlerinin elden geçmesi: 750 TL (Silikonlu derz) Veranda 100 m2 ve fayans – seramik kaplı ise orası dahil maliyet 1.500 TL.
 • Yatak odasına giyinme odası yapılması: 5.000 TL (Ortalama ölçülerde giyinme dolabı imalatı + Kapı yapılması)
 • Tüm daire tavanlarının boya badana yapılması gerektiğini tahmin ediyorum: 1.000 TL (DYO marka özel tavan boyası)

GENEL TOPLAM: 24.500 TL (KDV Hariç)

DETAYLAR;

 • Duvar kağıdı malzemeleri bir çok çeşitli ve fiyatları da çok değişkendir. Bütçenizi ve tarzınızı bilmiyoruz. Malzemesini sizin alacağınız düşünülerek sadece işçilik fiyatımızı tahmini ölçü üzerinden sunduk. (Duvar kağıdı malzeme tutarı yaklaşık ortalama bir kalitede düşünülürse; 2.500 TL)
 • Belirttiğiniz ev tadilatı çalışmalarımız için tahmini iş günü süremiz 10 iş günüdür.
 • Ödeme şeklimiz; %30 peşin + %40 ortada + %30 Teslimde (6 taksit olabilir)

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. SAYGILAR SUNUYORUZ.

DEKORDELİSİ MİMARLIK TASARIM İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ

Cüneyt Alan (Genel Müdür)
GSM: (0532) 654 35 80
TEL: (0312) 480 10 02

Görsellerimiz Alıntıdır
WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.