Rüyalarınızdaki Yemek Odası Modelleri

Yaşam Alanlarında Modern, Şık ve Kullanışlı Mobilyalara Yer Veren Yemek Odası Takımlarından Örnekler. Muhteşem yemek odası dekorasyonlarını içeren videomuzu da mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Sizler için özenle hazırladığımız slayt videomuzda her zevke hitap eden bir tasarıma mutlaka rastlayacaksınız.

Rüyalarınızdaki Yemek Odası Modelleri – Son dönemlerde değişen dekorasyon stilleri ile tüm aile bireylerini ve dostları etrafında toplayan, keyifli sofralarda ev sahipliği yapan modern stildeki yemek odası tasarımları; minimal desenleri, lake ve mermer gibi parlak dokuları, geometrik aynaları, renkli ve farklı çizgileri ile ön plana çıkıyor ve dikkat çekiyor. Günlük hayatta size keyif ve enerji veren bir unsur olduğu için dekorasyonu son derece önemli olan yemek odaları; doğru tercihlerle günün her öğününde sizi ağırlayarak keyifli zaman geçirtecek ve özel davetlerde misafirlerinizi konforlu ve iyi hissettirecek şekilde dekore edilmelidir. Bu dekorasyonda; hem kendinizi hemde evinizi yansıtmanız açısından renkler ve modeller doğru çözümler sunarken, aynı zamanda da yemek saatlerini keyifle doldurmalıdır.

Yemek Odası Dekorasyonları (İzle)

Dekor Delisi ailesi olarak bugünkü makalemizde, birbirinden farklı tasarımları ile modern izler taşıyan rüyalarınızdaki yemek odası modelleri ile; son derece iştah açan, keyif veren, şıklığı gözler önüne seren ve renkleri, dokuları, stilleri, formları ile evinize modern dokunuşlar yaparak, kusursuzca yemek odası dekorasyonu oluşturmanıza yardımcı olacak yemek odası takımlarına yer vereceğiz. İşte sizler için derlediğimiz bazı yemek odası takımı önerilerimiz:

JENNİFER YEMEK ODASIYLA IŞILDAYAN TASARIMLAR

Modern izlere sahip ve parlaklığı ile göz kamaştırıcı bir şıklık sunan mermer desen, yemek odası takımları için en ideal seçimlerden birisi oluyor. Son yıllarda oldukça tercih edilen hem mermer yüzey desenin kullanıldığı hem de renkli detayların tasarıma parlaklık kattığı, modern yemek odası takımları içinde Jennifer yemek odası takımı ilk önerilerimiz arasında yer alıyor. Bu yemek odası takımı;

 • Modern stildeki tasarımı ve şıklığı bütünleştiren detaylarıyla; yemek odası dekorasyonunda göz kamaştıran bir etki oluşturuyor.
 • Konsolunun kulp ve ayak kısımlarında kullanılan altın renkli parlak detaylarıyla; konsolun üst bölümünde yer verilen mermer yüzey, ışıldayan şıklığı gözler önüne seriyor.
 • Modern tasarıma sahip yemek odaları için; mermerin pürüzsüzlüğü ve altın renkli detayların parlaklığı, ön plana çıkan ayrıntıları oluşturuyor.
 • Modern çizgiyi rahatlıkla yemek odası dekorasyonunuza yansıtabileceğiniz bu model; en şık öneriler arasında ilk sıralarda yer alıyor.
jennifer yemek odası

RENKLİ VE ÇAĞDAŞ MARCELO YEMEK ODASI TAKIMI

Sıradanlıktan uzak tasarımları ile ön plana çıkan, modern ev dekorasyonunu vurgulayan detaylardan bir diğeri de; renklerin özgürce kullanılarak, fark oluşturan tasarımların ortaya çıkarılmasıdır. Bu tasarımlar arasında koyu mavi tonları ile ahşabı bir araya getiren Marcelo yemek odası takımı, göz yormayan ama renkleriyle dinamik etki oluşturan bir dekorasyon sağlamaktadır. Buna göre bu yemek odası takımı;

 • Rahatlığı ve konforu çağdaş tasarımlara yansıtan, klasik anlayıştan uzak renkli tasarımları ile dikkat çekiyor.
 • Sade ve düz formda mobilyalarla, yüksek konfor sağlayan şık tasarımlarıyla tüm ilgi ve dikkatleri üzerine çekiyor.
 • Çağdaş izler taşıyan renklerle canlandırılmış bu modelden esinlenerek, modernliği rahatlıkla yemek odanıza taşıyabilirsiniz.
marcelo yemek odası

MİNİMAL DESENLERLE ADRİAN YEMEK ODASI TAKIMI

Tasarımlara farklı bir yorum getiren modern tasarımlarda, en dikkat çekici detayların bir diğeri ise minimal desenlerdir. Son yıllarda oldukça popüler olan lake parlaklığını, minimal çizgilerle birleştiren güzel bir tasarım olan Adrian yemek odası takımı;

 • Alışılagelmişliğin dışına çıkılmasını sağlayan minimal hatlara sahip çizgilerle; mobilyalara modern bir duruş kazandırıyor.
 • Renkli ve minimal çiçek desenli yemek masası sandalyeleriyle tasarımın şıklığını tamamlayarak; keyifli sofralarda içinizi açacak bir atmosfer oluşturmanızı sağlıyor.
 • Karmaşık görünümden uzak, sadeliği ve şıklığı aynı çizgide buluşturan minimal deseni ve açık renkli tasarımıyla; modernliği tercih edenler için en ideal seçeneklerden biri oluyor.
adrian yemek odası

SIRA DIŞI ÇİZGİLERLE CLARY YEMEK ODASI TAKIMI

Bilindiği üzere geometrik çizgiler ve desenler tasarımlara yansıyarak, modern tarz yemek odası takımları için şıklık oluşturan detaylardan bir diğeri oluyor. Sizde farklı ve sıra dışı çizgilerin yansıttığı modern havayı yemek odanıza sunacak takım arayışındaysanız; Clary yemek odası takımıyla, uygulamak istediğiniz dekorasyon için ilham alabilirsiniz. Ahşap desenleri geometrik çizgilerle hareket kazandırılmış bu takımda;

 • En dikkat çeken parçalardan bir diğeri de; sıra dışı tasarımlara sahip yemek masası sandalyeleri oluyor.
 • Modern tarzdaki dekorasyonlarda sıklıkla tercih edilen renklerden olan gri ve bej gibi nötr renklerin kullanıldığı sandalyelerle; sıradanlıktan uzak, çağdaş çizgideki tasarımlarıyla şık ve çağdaş bir yemek odası oluşturabilirsiniz.
clary yemek odası

YALINLIK VE SADELİKTE CAPELLA YEMEK ODASI

Yalınlık ve sadelikte modern stilin bir yansıması olarak karşımıza çıkan modern tasarımların en belirgin özelliklerinden birisi de; konforu arttırarak, detayları azaltan bir çizgiye sahip olmasıdır. Bu çizgideki doğallığı ve yalınlığı ile dikkatleri üstüne çeken Capella yemek odası takımının;

 • Düz formdaki yemek masası ve konsolu; modernliğini ve sadeliğini kusursuzca yansıtıyor.
 • Rahat ve geniş oturum alanına sahip tasarımıyla konforlu alanlar oluşturmanızı sağlayacak sandalye tasarımları; farklı kumaşı ve gri gibi seçkin renk tonuyla dikkatleri üzerine çekiyor.
 • Modern stili sadelikle yorumlayan bu takım; modern yemek odası takımları içinde yalın ama şık tasarımıyla yerini alıyor.
capella yemek odası

ENDÜSTRİYEL DOKUNUŞLARIYLA TRES YEMEK ODASI

Yaşam alanlarında modern ve kullanışlı mobilyalara yer vermek isteyenlerin favorisi olacak, endüstriyel dokunuşlarıyla gözleri üzerine çeken Tres yemek odası, geometrik detaylarıyla şıklık kazanıyor.

 • Yalın tasarımı ve modern tarzı ile beğeni kazanan bu takımda; özel kulp tasarımı şıklığına şıklık katıyor.
 • Gizli bölmeli, açılır-kapanır yemek masası ile fonksiyonel detaylara da sahip olan Tres; yemek odanızda istediğiniz şıklığı oluşturabilmenize imkan sağlıyor.
 • Metal ayaklı sabit yemek masası seçeneği ve yine metal ayaklı orta sehpası ile kusursuz bir şıklık yakalayan tres takım; takıma özel sandalyeleriyle de beğeni kazanıyor.
 • Kitap tutkunlarının hoşuna gidecek endüstriyel tarz kitaplığı da bulunan takımda; çekmece ve kapak stoplama özelliği de bulunuyor.
tres yemek odası

Aşağıdaki sayfamızıda mutlaka ziyaret ediniz;

Tadilat Fiyatları

modern yemek odası takımları ve fiyatları,yemek masası,modern stil yemek odaları,yemek odası modelleri,tres yemek odası,capella yemek odası,clary yemek odası,adrian yemek odası,marcelo yemek odası,jennifer yemek odası,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)